Tėvynės Sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) partijos rinkimuose kovoti dėl prezidento posto laimėjusi Ingrida Šimonytė sako netylėsianti, jei prezidentinės kampanijos metu oponentai naudos „krizės kortą“. Konservatorių kandidatė tikina jau netrukus pradėsianti burti komandą rinkimų mūšiui ir užsimena, jog kova su Vygaudu Ušacku ne visada buvo etiška.

Ingrida Šimonytė. Vygaudas Ušackas (nuotr. Gedmanto Kropio/Fotobankas)

Ingrida Šimonytė. Vygaudas Ušackas (nuotr. Gedmanto Kropio/Fotobankas)

Kaip jaučiatės po vakarykščių rezultatų paskelbimo? Ar tikėjotės, kad tiek daug partijos narių ir rėmėjų balsuos už jus?

Nesijaučiu labai išsimiegojusi, bet kalbant apie rinkimus – rezultatas man buvo netikėtas. Tikėjausi laimėti, bet nesitikėjau būtent tokio rezultato, todėl nesidžiaugti būtų labai kvaila. Tai labai rimtas įpareigojimas, nes reiškia, jog lūkesčiai – dideli, žmonės deda viltis ir tai visada nelengva atlaikyti.

Kiti žingsniai – štabas nacionalinei kampanijai, nes iki šiol verčiausi „namudiniu“ būdu. Iki šiol man gelbėjo kolegos frakcijoje, mano padėjėjai, savanoriai, o dabar reikėtų pagalvoti apie didesnę komandą, nes laukia nacionalinė rinkimų kampanija.

REKLAMA

Mėginsime burti štabą, dėliotis veiksmus, veiklas ir dalykus, kuriuos negalėjome per šį laiką nuveikti. Toliau bandysime skleisti savo žinią.

Kaip manote kokia laukia rinkimų kampanija? Kas bus jūsų pagrindinis konkurentas? Kokius žmonės patrauksite?

Visi manęs klausia, kas bus mano pagrindinis konkurentas, bet aš neturiu supratimo, nes mes nežinome, kas dalyvaus prezidento rinkimuose. Taip, kai kuriuos kandidatus jau žinome, bet, tarkime, kas rinkimuose atstovaus valstiečiams – nežinia.

Neaišku ar tai bus ponas Skvernelis ar kažkas kitas. Mano atsargiausias ir racionaliausias vertinimas būtų toks, kad visi kandidatai yra konkurentai, visus juos reikia vertinti ir nė vieno nereikia nurašyti. Manau rinkimų kampanijos eigoje matysime, kam, su kuo ir kuriame etape teks labiausiai susikauti.

Rinkimuose į prezidento postą dalyvaus bent 4 ekonomistai. Gitanas Nausėda neslepia savo dešiniųjų pažiūrų, todėl tame lauke galbūt kažkiek vienas kitą turėtume „valgyti“. Su Aušra Maldeikiene mes turime daug bendrų gerbėjų, kurie mėgsta ją ir mane, todėl, kuri kurią „valgys“ – nežinau.

Bet nematau problemos, kad bus daug ekonomistų ar dešiniųjų pažiūrų atstovų, nes žmonės galės rinktis pagal tai, kokia žinutė jiems svarbiausia.

Sprendžiant iš reitingų, kurie šiuo metu yra gana trumpo laikotarpio, atrodo man pavyko įtraukti žmonės, kurie prieš tai buvo lentynėlėje „nežinau“.

Jei iš šios „lentynėlės“ mums pavyktų ištraukti kuo daugiau žmonių, tai būtų bendras laimėjimas. Nes blogiausia, kas galėtų nutikti – žmonių pasyvumas ir negalėjimas rasti kandidato su kuriuo galėtum tapatintis. Jei žmonių, kurie savęs netapatina su niekuo, liks mažai – bus gerai.

REKLAMA

Seimas pradėjo tyrimą, kas Lietuvoje lėmė praėjusią finansų krizę. Ką manote apie šį tyrimą? Ar politiniai oponentai nemėgins pasinaudoti šiuo tyrimu ir jus apjuodinti?

Jei komisija išties sieks nustatyti krizės priežastis, tai akivaizdu, kad aš nebuvau krizės priežastis ir negalėjau ja būti, buvau tik pasekmė. Dėl pasekmių valdymo galima turėti įvairių nuomonių, bet tai visada yra politinis vertinimas.

Politikų praeities sprendimus vertinti kitiems politikams galima, bet tai nėra kažkas nauja, ko Lietuvos žmonės nebūtų girdėję.

Aš žiūriu visiškai ramiai, tokių tyrimų prasme netikiu ir tikrai manau, kad tyrinėti turėtų akademikai, mokslininkai, politologai, o ne politikai politikus, nes kažkada šią valdžią tyrinės kiti politikai. Ir kam to reikia? Tiek kiek tas tyrimas vyks ir kiek aš galėsi suteikti informacijos, tiek pasistengsiu tai padaryti. Nepriimu to asmeniškai.

Manau, kad tyrimą ar patį mano darbo tuometėje vyriausybėje faktą bandys naudoti, žinoma. Bus mėginama manipuliuoti. Iš tos informacijos, kuri ateina, matosi, kad dalis žmonių neprisimena konteksto (krizės), o dalis – sąmoningai tuo manipuliuoja. Tokia yra politika ir aš joje esu ne pirmą dieną.

Prieš Seimo rinkimus buvo panašių bandymų, tiesa jie nebuvo sėkmingi. Dabar bus platesnė auditorija ir didesnės galimybės apie tai kalbėti, bet aš taip pat netylėsiu.

Vygaudas Ušackas duodamas interviu po savo vakarykščio pralaimėjimo užsiminė, kad apie jį buvo skleidžiami gandai, naudojama propaganda esą jis palaiko Rusiją. Ką apie tai manote?

REKLAMA

Aš niekada pati apie tai nieko nesakiau. Debatuose mes susikirtome, bet tą visi matė. Sakyčiau, kad tai buvo normalūs debatai, niekada V. Ušacko niekuo asmeniškai nekaltinau, mano komanda taip pat to nedarė.

Nenorėčiau lįsti į asmeniškumus, nes galėčiau pasakyti, kad kai kurie žmonės, kurie sirgo už Vygaudą, mane kaltino nebūtais dalykais, susijusiais su pagarba šeimoms arba kažkokioms tradicinėms vertybėms. Tai yra visiška nesąmonė. Bet rinkiminė kova yra tokia kova, kurioje naudojami argumentai, kurie gali „skristi“.

Rinkimai partijoje pasibaigė, bet kai kurie partijos žmonės liko suirzę. Ar nemanote, kad šie rinkimai gali kenkti partijos vienybei?

Partijos pirmininko rinkimų metu buvo 4 kandidatai, visi turėjo savo simpatikus, bet pirmininkas buvo išrinktas tik vienas ir visi kiti toliau dirba, partijai nieko neatsitiko. Gali skaldytis, jei nori skaldytis.

Šių rinkimų rezultatai yra tokie, kurie siunčia aiškią žinią partijai. Vilniaus mieste galima sakyti, kad balsavo jaunuoliai iš „Facebook“ burbulo, bet kituose miestuose, kur nebuvo daug prisiregistravusių žmonių iš šalies, mane taip pat palaikė. Žinoma, gali būti žmonių, kurie jausis nusivylę, nenorės padėti ar prisidėti, aš juos visiškai suprantu. Visgi, protingiausia ką mes galime padaryti – nesipykti ir susivienyti.

Ar jautėte partijos viršūnių palaikymą? Ar buvo koks nors išskirtinis dėmesys jums, o ne V. Ušackui?

Jaučiau kai kurių žmonių palaikymą, žinau, kad dėl to buvo visokiausių pastabų, bet tai nebuvo šiaip žmonės iš partijos viršūnės. Tai buvo žmonės su kuriais mane sieja asmeninė-darbinė patirtis. Tai, kad mane palaikė Andrius Kubilius ar Rasa Juknevičienė nebuvo didelis siurprizas, tiesiog jie mane pažįsta, sako tai, ką galvoja.

REKLAMA

Tame nebuvo jokios pozos ar melo. Aš neprašau jų paramos, bet jie matė reikalą mane paremti, man buvo malonu. Aš visada esu toje bendruomenėje, skirtingai nuo Vygaudo.

Frakcijoje buvo žmonių, kurie manęs nepalaikė, bet palaikė Vygaudą ir aš tame nematau problemų. Kiek ta kova buvo etiška, čia jau kitas klausimas. Pati partijos vadovybė, kiek žinau, jokių preferencijų nereiškė.

Pokalbį su I. Šimonyte žiūrėkite:

 

Yra
2018-11-05 16:13:19
daug protingai mylinčių tėvynę (ką gali pasiūlyti man tėvynė?) - sėdi tokie sau sotūs emigracijoje ar čia kur minkštai įsitrynę ir postringauja apie meilę tėvynei. Užtat nuoširdžiai mylinčių - vienetai.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Nu jo 2018-11-06 08:56:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taigi dėdulė pasakė "tegu bus Ingrida" ir visi avinai ir megztos beretės nubalsavo... Kai jų paklausė kodėl, atsakė, kad "moteris', "jauna", "protinga", "graži" ir pan. Na, jei renkama pagal tokius kriterijus, tai ko po to raudama, kad blogai, viskas išvogta, oriai negalima gyvent ir pan.? Prezidento pagrindinė funkcija - užsienio politika.
ir ką ta vėl bevaikė ir vėl blondinė išmano apie užsienio politiką?   ATSAKYTI
Pavojus 2018-11-06 00:32:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šimonytei ir Landsbergiams reikia ne džiaugtis, o verkti. Jeigu tik tiek ateis balsuoti už juos per rinkimus - tai fiasko. Jeigu dar tokie kaip Armonaitė reklamuosis su Šimonyte ir Majauskas toliau atstovaus konservatorius - tai jūsų moralė tiks tik vidinėms rietenoms, o ne vesti tautą į šviesų rytojų.    ATSAKYTI
Ona 2018-11-05 19:57:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jau pasimokėme.Nereikia ir net negalima rinkti į aukščiausius valstybės postus senų mergų,neturinčių vaikų vyrų.Tokie nesupranta gyvenimo kitiems,nes gyvena tik sau.Jiems mažiausiai rūpi valstybės ir jos žmonių gerovė bei ateitis.Neturintys palikuonių,neturi ko palikti po savęs,o svetimi žmonės jiems mažiausiai rūpi,visai nesvarbu kas jų laukia ateityje.Tai garbėtroškos,kuriems tereikia garbės.Grybauskaitė daro viską,kad Lietuva būtų susipykusi su kaimynais,kad būtų pilna svetimų valstybių karių. Šimonytė-muzikanto ir magnolijos statytinė,kartu su Kubiliumi nuskriaudusi pačius jautriausius ir skurdžiausius gyventojų sluoksnius.Tai pagiežinga ir negailestinga sena pana,kuriai,pojos nors ir tvanas.   ATSAKYTI
Grigorij 2018-11-06 06:55:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ona,
siaip, seiminine padetis, net... lytine orientacija, neturi esmines reiksmes. Lemia ASMENYBE. Pvz. Grybauskaite ant tiek apsesta, kad yra geriausia visu laiku LR zudike. Jei po apkaltos ja reiketu pakarti - sutikciau eiti budeliu - ranka nesudrebetu. Nieko asmenisko. "За Державу обидно" (с). O siaip, ji ne pati tapo Prezidente. Ja dviem kadencijom (!!!) isrinko lietuviai (ne tautines mazumos). Po IAES uzdarymo laidojimui, kai Paksas su ATA J.Veselka iki paskutiniuju kovesi Seime del IAES islikimo. Paksas padare DIDZIAUSIA nusikaltima: dave piletybe Tikrai Labai nusipelnusiam LR J.Borisovui. :))) O Grybauskaite laidoja IAES, ir ibruko milziniskai nuostuolinga "independence", naikina LR versla ir ZU vienpusisku permanentiniu karu su RU, smaugia ZU pelnytom RU kontrsankcijom. Tai Paksa uz "baisu nusikaltima" ziauriai nuverte. O valstybine nusikaltele Grybauskaite uz visas piktadarybes dar tersia LR ora!.. Kokia Prezidente - tokia LR, tokie lietuviai... Jums labai patinka uz placios JAV, NATO nugaros sociai paloti ant RU, ir "partizanus" paliaupsinti. Todel jus turite Grybauskaite ir Milziniska, knibzde knibzdancia NATO kariauna, pagerbet... Ramanauska Vanaga, o BY praktiskai turi moderniausia Astravo AES, veikiancia pramone ir ZU. Galit zaliuoti, dauzytis galva i siena iki pamelynavimo.

Po viso to LR tik Simonytes truksta! :)))  
Kirvis 2018-11-05 19:26:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ko gero bereciu vadas jau pasake savo nuosprendi,kad Simonyte ,bus musu Simonyte(kaip sake pries dvi kadencijas, kad Dalia,bus musu dalia)tai taip ir bus,nes pirmas zingsnis zengtas,79%tarp bereciu jau jos.Seksime nuoseklu suoli finansistes...   ATSAKYTI
BybiuLietuva 2018-11-05 19:38:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Jeigu mes galetume priremti sita sudu valstybe ir kad ji ivykdytu RS teismo sprendima del pakso ir visi uz ji prabalsuotume, prezidewntu galetu tapti Paksas  
to B.Lietuva 2018-11-05 20:48:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
tave tėvai ( ar kas ?) taip nuskriaudė su vardu, kad taip ant visų pyksti ?  
BybiuLietuva 2018-11-06 01:42:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ne, zinok viskas daug paprasciau
As tiesiog NEKENCIU DAUNU
Nezinau cia tikriausia uzkoduota genuose  
BybiuLietuva 2018-11-06 01:48:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jeigu galeciau pasirasyti sutarti su Putinu kad galeciau juos visus isnaikinti ta pacia sekunde ja pasirasyciau  
Nci 2018-11-05 19:02:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
lietuvoja bus dar sunkau gyventi jej trenki zmones vadavaus valstybai.. ir centus gausim. O tie kur darnauja milijonus gaus nx    ATSAKYTI
Grigorij 2018-11-05 17:02:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Naturalu ir desninga, kad pasvinkusiu konservu partija parinko toki prasta kandidata, tokia durnele neismanele. Kad tik, gink Dieve, patyres ir ne toks agresyvus Usackas negerintu LR gyvybiskai svarbiu santykiu su RU! Na ka gi, tuomet landsberginiu itin prasta kandidate tures minimuma sansu. O tai - svarbiausia! Bet siaip, cia - Lietuva, tvartelis, beretoidu krastas, cia visko gali buti... Isrinksit, broliai, tokia Simonyte ar kita panasu bruda - galutinai sugriausit LR, iki visisko issilakstymo, iki lietuvybes praradimo. Sprendziant is visko, greiciausia, taip yra lemta po to, kai pries 30 metu jums masiskai pavaziavo stogas, o susiproteti NIEKAIP negalit. RU rusai tokioj pat beviltiskoje situacijoje, per stebukla, vis tik sugebejo susiproteti ir kilti nuo koju.

Isgelbeti LR galetu tik V.Andriukaitis ar V.Matijosaitis. Bet ar jus esate ju verti?..   ATSAKYTI
BybiuLietuva 2018-11-05 17:14:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ne mes ju neverti, kol, kas nematau nieko geresnio uz Valinska  
BybiuLietuva 2018-11-05 17:16:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Maldeikiene tikrai netemps nes su ja nebus nei linksma, nei salies ekonomika pakels  
Bybiulietuva 2018-11-05 19:35:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Meslygiai taip pat nesame verti Andriukaiciu kaip ir nebuvome verti garsiausiojo salies opozicionieriaus Balcycio  
A jo ? 2018-11-05 20:53:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai, Hryša, sakai , Ru susiproteti ir kilti nuo koju ? Įdomu, kaip tai natūroj atrodo.
Bet V.Andriukaičio mums vistiek nekišk, "Monsanto" ir co nuodytojų mums nereikia, o ir kyšininkų turime pakankamai  
Grigorij 2018-11-05 22:58:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Atsiprasau uz klaidele, kuria padariau skubedamas:

...sugebejo susiproteti ir kilti nuo kELIu (prisimenat "pabudome ir kelkimes" (c) ?).

  
Grigorij 2018-11-05 23:10:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
A jo ?,
klijuoti etiketes, tepti s*du padorius zmones, tvartieciai gerai ismoke, deja. :((( Norit pasakyti, kad Andriukaitis - gydytojas-nuodytojas?.. Dar... kysininkas? As greiciau patikesiu, kad Grybauskaite - angelas. As ne tik i kvailus kaltinimus atkreipiu demesi, bet ir smegenis, vis tik, ijungiu, su sveika nuovoka, intuicija draugauju. Siaip, medike - LR Medicinos nusipelnusi zudytoja-optimizuotoja yra I.Degutiene.  
Grigorij 2018-11-05 23:14:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
BybiuLietuva,
Maldeikiene Tvartui, riedanciam i Praraja, Pragaran, yra per daug protinga, o Simonyte - pats tas!  
BybiuLietuva 2018-11-05 16:32:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
As nesuprantu ka simonete ruosiasi daryti valdzioje, taigi ji jau buvo valdzioje, TAIGI JAU JA BUVO ISSPYRE , ar cia tokia trumpa sklerotine publika....   ATSAKYTI
BybiuLietuva 2018-11-05 16:30:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tiesiog kiekvienam adekvaciam zmogui reikia suprasti , kad sali valdo viena chebra , chunta kuri kartu gerai, pisasi ir tvarko savo reikalus   ATSAKYTI
BybiuLietuva 2018-11-05 16:27:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Jeigu pavyzdziui dar kazkam neakivaizdu jus galite pavyzdziui sulyginti straispsnius apie grybasuka ir pvz Karbauski   ATSAKYTI
Aldona 2018-11-05 16:08:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jaunam žmogui nereikia norėti tokio darbo ir užsiimti griovimu, naikinimu. O karinės pajėgos? O biudžetas? O ekonomika? Labai stiprių rankų reikia prie valstybės vairo. Reikia ruoštis. Reikia turėti autoritetų. Reikia protingai mylėti Tėvynę.   ATSAKYTI
Yra 2018-11-05 16:13:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
daug protingai mylinčių tėvynę (ką gali pasiūlyti man tėvynė?) - sėdi tokie sau sotūs emigracijoje ar čia kur minkštai įsitrynę ir postringauja apie meilę tėvynei. Užtat nuoširdžiai mylinčių - vienetai.  
BybiuLietuva 2018-11-05 16:16:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nieko nereikia tureti, ka turejo grybauskaite ???? Vibratoriu ir VSD, ir visi sudlaikrasciai per dvi kadencijas neparase nei vieno kritinio straipsnio. :DDDDDD  
BYBIULIETUVA 2018-11-05 16:20:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ir as cia nei trupucio NEUTRIRUOJU. Jeigu surastite bent viena per dvi kadencijas straispni apie salie prezidenta kur jis kam nors neteikia sukrusto medalio IDEKITE NUORODA  
tomas 2018-11-05 16:05:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
https://lm.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Ftv.lrytas.lt%2Flaidos%2Flietuva-tiesiogiai%2F2018%2F09%2F26%2Fnews%2Fmargarita-starkeviciute-buvo-duotas-prezidentes-nurodymas-su-manimi-nekalbeti--7696961%2F%3Ffbclid%3DIwAR2UxdUuQIs-mb1HmjHcMknhEXEY2XlqrllAM-ntLyZfq81fz0N5ui2q1Es&h=AT3v80-a3GeCA3CiDxQ9AyAF1QCVQXPxugGTpmJ_7c5oocBhK6v7w4zEBGiio1x4jHoDePHST42kontKup0ywFgwFmxGhd9n3KgfGryk2PJweWZ1K28pYQxOtfs26ypY3i8IT9mFB0LVIYviZ_1TFyhJraCoiIbc0Sr4q9B0iM1yvMluaOlV8G3Dl_8VDWuMzjPZzZO6UFPLDxeNo_8uC854_hQkNpm0WhQd7OHF_HhQ8B7aO2P3c8590i7kCb7AWtEAVOfXDnxH8jOcU4M6TsSuRkzcnRD5rI9v6s8EA_nsVXDgm6ULWcq6rzoehw_bqZea0E-Jq2pt9Rde_BfbY99ZxBvc5tEhWOmVXvBTlyoYKm0LCurRsKtODrentIhQu1rBEEmCJ2OvdzV06275aYjd89ffc_enxQYQ6kq1FPRgGcJc9NHqBgwPW2GqjgOx-w_67a6SLQCdpqk0rYP_mV6KwNU80h0g7qXgWp4foTK2HBYxJCa2-mfeL2num_PHqMwhbqTiwb8CouwOZ__j7CKB-0ac_Xj7YJQSnXKf7z4k7-GxcAzEhaR9EUJqlkQtWolGM161c-GLS63sA7RkViWdZBvKVzv2tyTX3TdUTqol3I19WmP8isIe0ssTnRlmy0DwjmTWXBk6_Q   ATSAKYTI
saltas 2018-11-05 16:06:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
https://tv.lrytas.lt/laidos/lietuva-tiesiogiai/2018/09/26/news/margarita-starkeviciute-buvo-duotas-prezidentes-nurodymas-su-manimi-nekalbeti--7696961/?fbclid=IwAR2UxdUuQIs-mb1HmjHcMknhEXEY2XlqrllAM-ntLyZfq81fz0N5ui2q1Es  
BybiuLietuva 2018-11-05 16:13:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tai su Racu irgi buvo duotas prezidentes nurodymas nekalbeti, tai jis pradejo leisti Salcininkuose laikrasti rusu kalba. Maladiec, vo cia tai gerai padare, visisems prisiktabreciams par zubus su prisiktu skuduru :DDDDDD  
Kandidatai 2018-11-05 16:02:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Didesnės ar mažesnės parodijos, netikiu jų savininkiškomis vizijomis   ATSAKYTI
Antanas 2018-11-05 15:57:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gales vogti ir toliau,kaip voge is pensininku ir invalidu tiesiogine to zodzio prasme budama finansu ministre saupremijas issimokejo   ATSAKYTI
BybiuLietuva 2018-11-05 15:55:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
As kaip suprantu jus cia kazkokia oziu fermos kandidato protegavima vykdote...
Kodel apie kitus kandidatus nerasote ??? Usackas nesiskaiti, jis yra simonetes remejas ir patarejas   ATSAKYTI
Trojus 2018-11-05 15:35:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Svarbu, kad dievo Piziaus švarkelio dalis netaptų prezidentu....   ATSAKYTI

Top Video

Dragūno ir kovotojo Misiūno konflikto vaizdo įrašas
DABAR RODOMA
Dragūno ir kovotojo Misiūno konflikto vaizdo įrašas
DABAR RODOMA
Tiesioginio eterio įrašas atskleidė vagystę: kuriozas tapo sensacija
DABAR RODOMA
Dėl gyvūno pikantiško poelgio modeliui teko raudonuoti
DABAR RODOMA
Moteris palikusi atvirus automobilio langus labai greitai to pasigailėjo
DABAR RODOMA
Darbuotojai užfiksavo poros akimirką restorane: visi internautai ėmė jų ieškoti
DABAR RODOMA
Pamačius šalia važiavusį automobilį išsitraukė kamerą: to dar nebuvo regėję
DABAR RODOMA
Keistos išvaizdos žuvis sukėlė sąmyšį: atrodo, kaip su žmogaus veidu
DABAR RODOMA
Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
DABAR RODOMA
Šokiruojantis įrašas: policija elektra kratė vyrą, kurio rankose – vienerių metų vaikas
DABAR RODOMA
Vyras renka žmonių nagus: nepatikėsite, kam juos naudoja
REKLAMA
Klaipėda (nuotr. stop kadras)
Klaipėdoje chromu užterštoje teritorijoje STOP juostomis mokyklų ūkvedžiai tveria stadionus ir vejas. Taip elgtis juos verčia sveikatos specialistų pateikti tyrimų rezultatai, ...
Vilnius (nuotr. Fotodiena.lt)
Ruošiantis plėsti nekilnojamojo turto mokestį mokančiųjų gretas, valdžios akys nekrypsta į savo pačios turtą. Duomenys rodo, kad nemaža dalis Lietuvos savivaldybių turi ...
Gydūnas Rimantas Petravičius (nuotr. stop kadras)
Klaipėdoje masažo paslaugas teikiantis save gydūnu pristatantis vyras sulaukė kaltinimų dėl galimai nederamo elgesio. Moterys kaltina, kad gydūnas lietė jų genitalijas ir ...
A. Labašauskas (nuotr. stop kadras)
Koks memorialas, skirtas laisvės kovų gynėjams stovės Vilniuje, Lukiškių aikštėje neaišku iki šiol. Tarp pirmosios ir antrosios vietos nugalėtojų nuožmi kova tęsiasi antrus ...
Gaisras Alytuje (nuotr. Raimundas Maslauskas/TV3)
Auga Alytaus rajono ūkininkų dėl gaiso patiriami nuostoliai. Maisto ir veterinarijos tarnyba paskelbė, kad vėžį sukeliančių dioksinų rasta ne tik žaliaviniame piene, bet ir ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų