Buto nuoma virto daugiavaikės motinos košmaru: reikalauja 5 tūkst. eurų

 Į „TV Pagalbą“ kreipėsi pagyvenusio amžiaus moteris, kuri jaunai nuomininkei su vaikučiais išnuomavo dukros butą. Tačiau nuomininkei palikus būstą pensininkę ištiko šokas, kai atvykusi į butą jame rado visišką betvarkę.

Buto nuoma virto daugiavaikės motinos košmaru: reikalauja 5 tūkst. eurų
10

Buto savininkė Kristė teigia, kad dingo ne tik vertingi daiktai, bet ir buvo apgadintas jos turtas. Dar didesnis šokas moterį ištiko gavus sąskaitas. Pasirodo, nedėkingoji nuomininkė per 18 gyvenimo mėnesių bute dar ir pridarė labai solidžių skolų už 810 eurų.

„Sutarėme, kad mokės nuomą ir komunalinius mokesčius. Galvojau dėl mėnesio kam man ta sutartis reikalinga. Pas ją viskas netyčia. Viską išsinešė netyčia, netgi televizorių išnešė netyčia“, - „TV Pagalbos“ studijoje sutarties sąlygas atskleidė nuostolių patyrusi nuomininkė Kristė.

Šią istoriją žiūrėkite:

Buvusi nuomininkė Dovilė augina tris dukrytes. Jaunos mamos teigimu, Kristės metami kaltinimai yra laužti iš piršto. Moteris sutinka, kad liko skolinga pinigų už komunalines paslaugas, tačiau tikina buto neniokojusi ir nieko nevogusi.

„Kristė visai nupušo, prašo iš manęs 5 tūkst. eurų. Ji visus metus tylėjo, o dabar prasidėjo grasinimai, šmeižtas ir net mano vaikus prakeikinėja“, – ginasi kalta nesijaučianti Dovilė.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Buto nuoma virto daugiavaikės motinos košmaru: reikalauja 5 tūkst. eurų

Šią istoriją išgirdusi „TV Pagalbos“ vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva reziumavo, kad tai kuo tikriausias pavyzdys, kaip nesinuomoti buto ir neįkliūti į tokio nuomotojo pinkles.

Visą laidą rasite portale tvplay.lt


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų