Premjeras Saulius Skvernelis pasveikino 24-erių Livetą Jasiūnaitę, kuri Berlyne vykstančio Europos lengvosios atletikos čempionato ieties metimo rungtyje iškovojo bronzos medalį.

„Europos pirmenybėse pademonstravote savo meistriškumą ir suteikėte džiaugsmo visai Lietuvai. Esame sužavėti jūsų talentu, užsispyrimu ir ryžtu siekti pergalių. Mūsų šalies vardas dar kartą suskambėjo Europos lengvaatlečių gretose“, – sveikinime sportininkei sako S.Skvernelis.

Premjeras išreiškė viltį, kad L. Jasiūnaitė ir toliau Lietuvą džiugins sėkmingais startais ir kurs sporto istoriją.

Lietuvai tai buvo pirmas šios rungties medalis Europos pirmenybėse per 60 metų – 1958 metais Europos čempionato moterų ieties metimo varžybose sidabrą iškovojo Birutė Zalogaitytė Kalėdienė, atstovavusi Sovietų Sąjungai.

Vėlų penktadienio vakarą L. Jasiūnaitė ieties metimo finale ketvirtu bandymu ietį numetė 61,59 metro.