Artūras Anužis

Artūras Anužis

Kvailas, kaip mužiko aulas, sakydavo mūsų senoliai. O kaip kitaip galvoti apie Skuodo valdžią, kuri išvažiuoja pirmojo pieno gerti į Rusiją, o po to nuskamba per visą Rusiją kaip sovietinių didvyrių garbintojai, kurie sukorė tūkstančius kilometrų nusilenkti prie II pasaulio karo didvyrių paminklo.

REKLAMA

Pirmiausia Lietuvą apskriejo žinia, kad Skuodo vicemerės Daivos Budrienės vadovaujama oficiali savivaldybės delegacija pagerbė II pasaulinio karo didvyrius ir padėjo gėlių ant jų paminklo.

Tačiau viskas daug rimčiau nei gali pasirodyti, nes per Rusijos nacionalinius TV kanalus buvo parodyti net du reportažai. Pirmasis buvo tik gėlytės. Ten pasakojama, kad nedidelio miestelio Skuodo delegacija ilgus metus draugauja su Chakasijos kaimelio gyventojais ir dėl to atvyko nusilenkti pasaulinio karo dalyviams.

O antrasis reportažas davė taip, kad maža nepasirodė ir štai dėl ko.

Propaganda – kaip iš vadovėlio

Nacionalinio kanalo „Россия24“ žinių vedėja praneša, kad sovietinių karių kapaviečių tvarkymo klausimas – įšaldytas. Maskva ne kartą prašė paaiškinti situaciją, tačiau nesėkmingai. Dėl to, Rusija įvedė atsakomąsias sankcijas Lietuvos kapavietėms mūsų šalyje. Rusijos URM atstovė Marija Zacharova pažymėjo, kad jei Vilnius neperžiūrės ir nepakeis savo destruktyvios linijos, Rusija pasirengusi neleisti vykti Misijos „Sibiras“ dalyviams į Rusijos teritoriją. Tačiau štai patys Lietuvos gyventojai mini sovietinių karių herojų išlaisvintojų iš Chakasijos atminimą, kurie palaidoti Baltijos šalių teritorijoje.

Ką po tokių žinių vedėjos žodžių galvoti paprastiems rusams? Turbūt tik tiek, kad Skuodo rajono valdžiai nusispjauti ant tokių dalykų kaip lietuvių kasmet vykdoma patriotinė jaunimo kelionė į Rusiją „Misija Sibiras“, kur tvarkomi lietuvių tremtinių kapai. Džiaugiasi paprasti rusai, va muša lietuvius, neleidžia jiems ką nori daryti, o jie vis tiek prieš mus nusilenkia ir sovietinius didvyrius garbina. Reiškia supranta, kas čia šeimininkas ir žino, kieno čia valdžia.

REKLAMA

Putinui lieka tik paploti – žemaičiai patys lenkiasi Rusijai

Putinui lieka tik paploti – žemaičiai patys lenkiasi Rusijai

Reportažą propagandinio rusų kanalo žurnalistas irgi pradeda simboliškai. Vietinė Chakasijos gyventoja buria ir linki „Didvyrių Tėvynėje, mes linkime, kad viskas kas bloga liktų ten, o visa kas geriausia būtų čia“. Viskas kaip iš klasikinio propagandos vadovėlio – Rusijoje viskas gerai, o štai Lietuvoje vargsta žmogeliai.

Aišku, mes patys žinome, kad pas mus daug bėdų, dėl to nesiginčijame, tačiau rusai jau dešimtmečius pučia pasaulio nemačiusiems savo tautiečiams, kad pas juos karveliai į burną lekia, o štai nuo motinos Rusijos drįsusioms atsiskirti Baltijos šalims tenka skursti, vargti. Dėl to visi ir emigruoja, žudosi.

Sistemingas sovietinių simbolių garbinimas

O toliau „Россия24“ reportaže propagandos auksinės frazės pilasi kaip iš gausybės rago. Štai ką žurnalistas sako apie Skuodo valdžią. „Skuodo gyventojams labai gerai žinomas Chakasijos kaimas. Jie čia atvažiuoja ne pirmą kartą, kad pagerbtų vieną iš savo šalies išlaisvintojų nuo fašistų – Michailą Čebodajevą. Šį kartą delegacija aplankė mokyklą, kurioje mokėsi sovietų didvyris Čebodajevas, susipažino su kario giminaičiais ir padėjo gėlių ant žuvusių karių kapo“.

Tokie žodžiai aiškiai rusams parodo, kad lietuviai vis dar lenkia galvą prieš savo tautos išlaisvintojus rusus, kurie tik išvarę vokiečius ėmė plėšti, žudyti, prievartauti lietuvius kaip laukiniai žvėrys. O po to šaudė Sovietų Sąjungai bandžiusius priešintis lietuvių partizanus ir šimtais tūkstančių vežė gyvuliniais vagonais į Sibirą, ir į tą pačią Chakasiją.

REKLAMA

Be to, Rusijos TV reportaže pažymima, kad skuodiškių oficiali delegacija čia lankosi jau ne pirmą kartą, tad nereikia labai stebėtis.

Na o patys didžiausi reportažo perlai – pabaigoje. „Žuvusių rusų kareivių kapų skveras – pačiame Skuodo miesto centre, kaštonų pavėsyje. Kad ir kaip valdininkai priešintųsi bet kokiam sovietinės preities prisiminimui, šito nedidelio miestelio valdžia vis tiek rūpestingai prižiūri mūsų karių kapus“.

Po tokių žodžių belieka tik žagtelėti. Rusams televizija aiškiai parodo, kad čia tik Dalia Grybauskaitė, konservatoriai ar dar keli politikieriai nedraugauja su Rusija, o štai paprasta liaudis ir tos liaudies rajonų merai supranta, kad su didžiąją Rusija reikia draugauti . Paprasti žmonės supranta, kas juos išgelbėjo nuo fašistų ir todėl neklauso savo valdžios ir vis dar ilgisi sovietinių laikų, todėl ir rūpinasi savo išvaduotojais Čebodajevais.

Va tokią žinią sugromuliavo ir į rusų galvas pasiuntė Kremliaus propaganda. Ir pieno pagėrimas baigėsi sovietinių didvyrių šlovinimu. Kremlius padarė taip, kaip jam reikėjo.

Lietuvius užmiršo

Po tokios propagandos norisi tikėti, kad Skuodo savivaldybės valdžia nežinojo, kur važiuoja ir iš tiesų galvojo, jog važiuoja pieno.

Tačiau nebūtina kaip veršiams eiti ten kur liepia. Jei tau žada duoti pieno, ar velniai nematė, pila šimtą gramų degtinės, tai dar gal ir nieko. Bet jei vietoje pieno įbruka gėles ir liepia nešti ant sovietinių karių kapų, tai galima juk ir atsisakyti? Nepatogu atsisakyti? Nepatogu kelnes mautis per galvą, o pasakyti galima drąsiai – mielieji ne to atvažiavome, vežkite vėl prie pieno.

REKLAMA

Viena svarbi detalė. Chakasijoje yra ir lietuvių tremtinių kapų, tačiau jų skuodiškiai nelankė, nes kaip patys sakė – nebuvo įtraukta į programą. O Rusijos karių kapų lankymas buvo įtrauktas į programą? Jei ne, tai kodėl lankė? O jei taip, tai ko tada važiavo – pieno ar lankyti Čebodajevų kapus?

Norisi tikėti, kad čia tebuvo pigus noras veltui pakeliauti darbo metu, nes kol kas lieka neatsakyta už kokius pinigus savivaldybės klerkai ir politikai keliavo, ar tai vyko atostogų metu ar buvo oficiali komandiruotė, už kurią dar gavo ir komandiruotpinigius?

Nuo durnumo vaistų nėra

Taip sako liaudis apie tuos, kurie pridaro kvailysčių. Bet ar tai supranta patys delegacijos dalyviai ar jų viršininkai? O ką apie tokią kelionę galvoja Skuodo meras Petras Pušinskas? „Nei aš skatinu, nei aš stabdau tą bendradarbiavimą. Vieno kario kapavietė yra pas mus, jie ten per mokyklą pradėjo bendradarbiauti... <...> Jei žmogus yra palaidotas, tai vis tiek yra žmogus“, - LRT svarstė Skuodo meras.

Tokie žodžiai aiškiai parodo, kad kelerius metus tebesitęsiantys nuolatiniai aiškinimai apie Rusijos propagandą – kaip žirniai į sieną. Ką gi, tenka savo kailiu mokytis iš savo klaidų.

Bet Skuodas ne vienas, štai kiti žemaičiai iš Plungės irgi padeda šturmuoti Rusiją. Tik šį kartą su savo kultūros eksportu, kaip sako pats Plungės meras Audrius Klišonis.

Jo vadovaujama savivaldybė kviečia jaunimą dalyvauti rugsėjį vyksiančiame Rusijos festivalyje „Новый мир“. Plungės meras irgi nieko bloga neįžvelgia tokiuose renginiuose, nesvarbu, kad juose dalyvauja aktyviai Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną ir jo režimą palaikančios grupuotė kaip baikeriai „Naktiniai vilkai“. Plungės vadovas naiviai tiki, kad čia lietuvių jaunimėlis perauklės rusus, o ne atvirkščiai.

REKLAMA

Skirtingai nei plungiškiai, skuodiškiai bent jau netrimituoja, kad eksportuoja lietuvišką dvasią rusams.

Tuo tarpu, Valstybės Saugumo departamentas (VSD) tvirtina, kad visoms savivaldybėms yra išplatinta informacija apie Rusijos propagandos pinkles, visi buvo instruktuoti, o VSD kasmet Rusiją įvardija, kaip Lietuvai priešišką šalį, tad kyla klausimas, ką reiškia tokie savivaldybių politikų vizitai?

Ir vėl laimėjo Kremlius

Liberalas Eugenijus Gentvilas tvirtina, esą Lietuvos žiniasklaidai užkliuvo tik Plungė, o kitos su Rusija bendradarbiaujančios savivaldybės lieka nepastebėtos. Jeigu jų tikrai yra daugiau, peršasi viena aiški išvada – kol kas Rusijos grėsmes mato tik Lietuvos politikos elitas, bet kaip rodo buvusio Seimo nario Mindaugo Basčio pavyzdys – ir tai ne visi.

Belieka palinkėti rajonų merams supročio ir pristabdyti draugystės ryšius, nes kol kas jie sprangiai kaip ašaka įstringa gerklėje kai pamatai save Rusijos TV eteryje.

Bet įsivaizduojate atvirkštinį variantą – Chakasijos delegacija važiuoja pagerbti Lietuvos partizanų, kovojusių su sovietine valdžia. Jei taip atsitiktų, nežinau ką Kremlius darytų su savo vietiniais merais, jei per Lietuvos televizijas pamatytų kaip jų klerkai deda gėles ant partizanų kapų.

AAA
2018-07-30 12:56:39
Ne..zdavok žemaičių!!!
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Alina 2018-08-18 12:57:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šlykštus straipsniūkštis, kurstantis neapykantą tarp tautų.Ar tik ne senis Lansbergis su savo šutve nebus nusamdęs.O Skuodo merijos atstovai yra šaunuoliai, suorganizavę vaikučiams išvyką į Rusiją.Smerkiu visus,kurie negali draugiškai sugyventi su kaimynais.Reikia vieną kartą užmiršti visas okupacijas- kas b uvo, tas praėjo.O šiandieną baisiausių pavojų tautoms kelia ne Rusija, o Amerika, kuri negali gyventi be karų, nes jai vadovauja karinės pramonės magnatai-milijardieriai, todėl su šia šalimi mums nepakeliui.
   ATSAKYTI
Antanas 2018-08-11 19:49:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Eknesk to tu zemaiciu,pasveiziek isavi koks esi to mpzeks.   ATSAKYTI
G 2018-08-05 21:49:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dauguma komentaru rase stribu palikuonys ir gerbejai.   ATSAKYTI
Grigorij 2018-08-07 16:53:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Is tolo matosi landsberginis-grybauskaitinis "patriotas", ar "partizanu" palikuonis, kuris megaujasi galimybe paloti ant Rusijos, budamas uz JAV placios nugaros, atkakliai renkant i valdzia landsbergius-grybauskaites, vietoj to, kad galvoti, kaip aukotis, nuo visisko issilakstymo Lietuva gelbeti. G., dazniau dainuok Mikutaviciaus "Trys milijonai"! Vatniko palinkejimas. :)))  
žemaitė 2018-08-04 06:46:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Turiu kaimynę rusę, draugė ji mano. Na ir kas, kad esu žemaitė, tai dabar, reiškia, aš ją raulioti turėčiau? Nejuokinkite tik jūs manęs, Visi esame žmonės, o jūs ten su savo ,,politika'' tuoj ir karus prišauksite. Su kaimynais reikia gražiai sugyventi ir bus viskas ok. Varot, varot ant tų rusų, net juokas jau neima. Pati Grybauskaitė buvo KGB - istė. Ir kas, kad nuvažiavpo, kepurė nukrito? O durnių yra ir tarp rusų, ir tarp lietuvių, kurie los, kaip tie skalikai, ir neužsičiaups. Negalvokite, kad nemokame atsirinkti kas yra kas. Pats karalius Mindaugas ne kartą tuos žemaičius pardavė juk.    ATSAKYTI
susidomėjas 2018-08-14 08:20:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
šaunuolė, puikiai pasakyta........., o dėl vadinamo karalliaus tai apsaugok mus nuo tokio tipo atetyje.... ar žinote, kad žemaičiai švenčia jo mirtino sužeidimo dieną po ko tas išdavikas parsidavėlis nugaišo   
Panzer 2018-08-02 22:49:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Lietuviai seniai žemaičius išdavė, ne jiems pasakoti apie išdavystę!!    ATSAKYTI
Grigorij 2018-08-02 19:25:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
"lietuviai vis dar lenkia galvą prieš savo tautos išlaisvintojus rusus, kurie tik išvarę vokiečius ėmė plėšti, žudyti, prievartauti lietuvius kaip laukiniai žvėrys. O po to šaudė Sovietų Sąjungai bandžiusius priešintis lietuvių partizanus ir šimtais tūkstančių vežė gyvuliniais vagonais į Sibirą, ir į tą pačią Chakasiją". Perskaite sita, ypac " tik išvarę vokiečius ėmė plėšti, žudyti, prievartauti lietuvius kaip laukiniai žvėrys", toliau galima neskaityti. Idomu, ka TSRS vietoje amerikieciai darytu su "lietuvos partizanais"? Veztu i Sibira, ar masiskai nudetu vietoje kartu su palaikanciais civiliais, kaip su besipriesinanciais partizanais dare naciai, dar ir kaimus deginant? Nera nieko durniau, nei gincytis su idijotu. Protingo dar galima butu paklausti: o kodel TSRS po viso to nusprende ir padare LTSR savo Vitrina Vakarams. Bet idijoto to beverta klausti, taip pat komentatoriaus kaubojaus. Neverta gincytis, ar TSRS isgelbejo lietuvius nuo isnaikinimo pagal hitlerininku plana "OST". Skuodiskiai, paprasti zmones, kur kas daugiau nusimano, nei rusofobinis kompradoriskas LR elitas.

Na, jei TSRS kariu kapu priziurejimas LR iniciatyva yra isaldomas, tai nera kam leisti LR Misijos „Sibiras“ dalyviius į Rusijos teritoriją. Iki to problemu nebuvo. Arsiau lokim ant Rusijos!   ATSAKYTI
to Ivanui 2018-08-15 16:30:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kaip jankiai po karo elgėsi Europoje ? Ogi atstatė Vokietiją, nieko nenušovė, neužgrobė. Bet tupam vatnikui tai nesuprantamas elgesys. Vaniučkoms ikalta, kad tik grobdami jie gali gyventi. Dar daugiau, jie neapkenčia visų, kurie gyvena už juos geriau, nes tai blogas pavyzdys, pavydas. Todėl jų tikri draugai tik Mongolija, Osetija, Padniestrė ir pan.š. Ar norite būti tokiais draugais ? - manau, norinčių neatsiras .  
Eklektik 2018-08-02 13:21:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pats baisausias dalykas amerikos fashistiniam rezimui yra Nordstream ... ( ir sita suvokia visas pasaulis) JUuk visi pasauluje suvokia kad Rusija neikada - ABSOLIUCIA NIEKADA NEPULS Vokietijos .. nepuls auksinius kiausinius nesancios visteles) todel Nordstream yra taikos garantas 1000 kartu stipresnis negu visos tyaikos sutartys.. Ir sito nesuvokia tik nupliure beretoidai ... ir tik todel amerikos menkystos taip loja ant sito dujotekio !! Taika - pats baisuaisias zodis amerikai ir jos hitlerinei ekonomikai - kuri laikosi tik ant zudyniu ir karu !!! Jeigu pasaulyje bus taika ir zmones nebesuz nuo amerikos bombu - ameriks zlugs is karto ... todel ir klykia beretoidai ir visis nato menkystos - pirkite pirkite pirkite supuviusia amerikos ginkluote ... PIRKIIIIITEEEEEEEE.   ATSAKYTI
ar ne paprasčiau 2018-07-31 01:37:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nutraukti su Rusija diplomatinius santykius? Būtų logiškas klestinčios rusofobijos padarinys.   ATSAKYTI
Rusija = fašizmas 2018-07-30 22:16:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
tie kas remia rusiją yra rusijos naciai   ATSAKYTI
kaubojus 2018-07-30 17:47:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Šitie pušinskai ir klišoniai nėra kvailiai; pasidomėkit jų tėvais ir pamatysit iš kur tokios jų pažiūros- laižyti okupantui žemiau nugaros. Juk ne tremtinių vaikai organizuoja šitas keliones? Stribų išperos ten sėdi. Mato, kad mūsų VSD be dantų- už nieką nereikia atsakyti- štai ir laižosi prie rusofašistų....O gal dar su tankais atvažiuos mūsų "vaduoti"?   ATSAKYTI
Eklektik 2018-07-30 16:55:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Na ka sakyti perpuvusiems beretoidu smegeneliams pripumpuotiems tvarto ozio meslo .. kad net srutos is ausu drimba.. juk labai lengva as dfaviau nuoroda - Wikipedia ( ostenreich ) ir viska patys pamatysite /.. tik sakau kodel tokia neteisybe Latviu butu isnaikine fashistai tik 45% .. o Lietuviu net 75% .. kodel tookia nelygybe?   ATSAKYTI
Kazlaputinas 2018-07-30 13:45:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Elektrik, idi lampočki pameniaj...   ATSAKYTI
Eklektik 2018-07-30 13:42:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Rusija isgelbejo LIetuva ne viena karta - kas skaito zino kas parasyta HItlerio plane Ostenreich .( 75% lietuviu sunaikinti ) ir tik 45% latviu ir Estu ? idomu kodel tokia neteisybe? O sita labai lengva paskaityti - wikipedia - Ostenreich.    ATSAKYTI
Nemeluok 2018-07-30 13:49:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
O ar tavo paminėti "lietuviai" yra iš tikrųjų yra lietuviai, ar tuo metu visi gyvenę Lietuvos teritorijoje?   
K 2018-07-30 12:58:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Jo nieks nieko nezinojo, bet cirkai geda tokia jau Skuodo vadzia... ka norime ta darome ir taip jau senai.....   ATSAKYTI
Bronius 2018-08-12 22:10:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
ka ta Skouda valdžia iš vis nieka nedara. Teik priveisė biurokratų, ka jau kožnam skoudiškiui tenk po veina valdininka. Vo ponelia kartas sumislin sau pramuogu. tai anie važion į las vegasą to į rusyną, juk ne iš sava piningu.Tokie anie i žemaite,maušele i visks  
Grigorij 2018-08-16 17:43:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mažlietuvis,
o-o-o, radai dar viena nepilnaverte tauta! :))) O as maniau, kad del visko mes, okupantai kalti. Na, lenkai, zydai, be abejo, - taip pat. Bet tik pamanyk: zemaiciai irgi lietuviams kenkia! :)))  
AAA 2018-07-30 12:56:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Ne..zdavok žemaičių!!!   ATSAKYTI
kaubojus 2018-07-30 17:51:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Prie ko čia žemaičiai? Ten stribų išperos o ne žemaičiai... Ar žemaitis yra tas kur putinui žemiau nugaros laižo...???  
Mažlietuvis 2018-08-16 14:11:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Na, jeigu palyginti Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos ikikarines teritorijas, tai plotu skirtųsi nedaug, tačiau išsivystymu ir mentalitetu - kaip diena nuo nakties. Ko norėt, netgi pažįstamas žydas, kurio tėvas į Lietuvą sugrįžo po karo, būdamas Klaipėdoje apie žemaičius išsireiškė "oni - dikij narod". Ko gero, nesuklydo, juk žydai proto trūkumu niekada nesiskųsdavo.  
Grigorij 2018-08-16 17:45:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mažlietuvis,
o-o-o, radai dar viena nepilnaverte tauta! :))) O as maniau, kad del visko mes, okupantai kalti. Na, lenkai, zydai, be abejo, - taip pat. Bet tik pamanyk: zemaiciai irgi lietuviams kenkia! :)))   
Audrius 2018-07-30 12:10:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Straipsnis smirda. Kontrpropoganda ne kitaip. Lietuviai buvo apzaisti. Na ir kas ar pirmas kartas. I europos sajunga istojom su skalbimo milteliais ir neskaite sutarties. Tai kurie kvailesni. Zasinas straipsnio autorius. Zemo lygio rasleva.    ATSAKYTI
Marke 2018-07-30 11:56:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Ruskiams bent yra uz ka lenktis. O uz ka griuvanciai europai?:))) ar santazuotojams amerikai?:)))    ATSAKYTI
kaubojus 2018-07-30 17:49:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Tikro stribo išperos komentaras....Okupantui yra dėl ko lenktis??? Nebent nori laižyti žemiau nugaros....  
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Radžis sukritikavo sparčiai populiarėjantį Džeilandą
DABAR RODOMA
Radžis sukritikavo sparčiai populiarėjantį Džeilandą
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
DABAR RODOMA
Kaunietis sėda į teisiamųjų suolą: kūdikį spardė ir mušė
DABAR RODOMA
Naujas ginklas kovoje su šešėliu: konfiskuoti turtą bus paprasčiau
DABAR RODOMA
Dobrovolskio nužudymo byloje – blogos žinios nuteistiesiems
DABAR RODOMA
Atnaujino 20 metų neremontuotą kambarį: palaukite, kol pamatysite, kaip
DABAR RODOMA
Netrukus šalies keliuose išdygs naujieji stacionarūs greičio matuokliai
DABAR RODOMA
Naglis atskleidė, kiek uždirba už vieną nuotrauką: suma privers išsižioti
DABAR RODOMA
Per šaltakraujišką apiplėšimą iš Vilniaus „Iki“ pagrobti beveik 17 tūkst. eurų
REKLAMA
Edvardas Lukasas (nuotr. Fotodiena.lt)
Praėjo ginčų kupinas praėjusio ketvirtadienio rytas ir sotūs pietūs, kuriuose dalyvavo devynių šalių lyderiai ir jų padėjėjai. Aš turėjau juos prablaškyti kalbėdamas apie tai, ...
REKLAMA

Top Video

Radžis sukritikavo sparčiai populiarėjantį Džeilandą
DABAR RODOMA
Radžis sukritikavo sparčiai populiarėjantį Džeilandą
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
DABAR RODOMA
Kaunietis sėda į teisiamųjų suolą: kūdikį spardė ir mušė
DABAR RODOMA
Naujas ginklas kovoje su šešėliu: konfiskuoti turtą bus paprasčiau
DABAR RODOMA
Dobrovolskio nužudymo byloje – blogos žinios nuteistiesiems
DABAR RODOMA
Atnaujino 20 metų neremontuotą kambarį: palaukite, kol pamatysite, kaip
DABAR RODOMA
Netrukus šalies keliuose išdygs naujieji stacionarūs greičio matuokliai
DABAR RODOMA
Naglis atskleidė, kiek uždirba už vieną nuotrauką: suma privers išsižioti
DABAR RODOMA
Per šaltakraujišką apiplėšimą iš Vilniaus „Iki“ pagrobti beveik 17 tūkst. eurų

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų