Merginų prievartavimu įtariamas „Alfa vyras“ aukas galimai nugirdydavo vaistais, kad nieko nejaustų

Skandalais ir paskaitomis, kaip permiegoti su moterimis, pagarsėjęs „Alfa vyras“ Airinas Arutiunianas – įtarimas išžaginimu ir šiuo metu sulaikytas.

Skelbiama, kad jis, apsimetęs fotografu, savo bute rengdavo gašlias fotosesijas, per kurias apsvaiginęs jaunas merginas išžagindavo.

Pareigūnai įtaria, kad nuo „Alfa vyro“ nukentėjusių merginų – ne viena, ir ragina tokias skubiai pranešti apie apsimetėlio nusikaltimus.

Sostinės kriminalinės policijos pareigūnų akiratyje atsidūręs Armėnijoje gimęs, tačiau Jurbarke augęs 29 m. „Alfa vyras“ sulaikytas ir areštinėje praleis mažiausiai mėnesį. Griežčiausia kardomoji priemonė jam skirta sužinojus apie jo nešvarius darbelius internete.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Alfa vyras“ Airinas Arutiunianas

Ieškoti merginų internete fotosesijoms – ne nusikaltimas, tačiau „Alfa vyro“ padėtį gerokai apsunkino tai, kad prisidengęs fotografo vardu jis merginas, įskaitant ir nepilnametes, neva kvietė į erotines fotosesijas savo namuose.

Pareigūnai atskleidžia, kad „Alfa vyras“ fotosesijoms būdavo paruošęs ne tik fotoaparatą, bet ir save patį bei dozę.

Maža to, „Alfa vyras“ slapčia filmuodavo į savo butą parsivestas merginas. Per kratas pareigūnai aptiko bute paslėptų vaizdo kamerų bei nešvankių įrašų, kurie galimai padaryti nusikalstamais tikslais. Būtent vaizdo įrašai su skirtingomis merginomis leidžia pareigūnams daryti prielaidą, kad nuo „Alfa vyro“ nukentėjusių merginų – ne viena.

Merginų viliojimo kursus rengusiam „Alfa vyrui“ pasitikėjimo savimi niekada netrūko.

Be to, toli gražu ne pirmą kartą teisėsaugos akiratyje atsidūrusiam „Alfa vyrui“ jau teko teismui aiškintis dėl neteisėtai panaudoto merginos atvaizdo intymiuose įrašuose. „Alfa vyro“ bendras slaptai filmavo jos pasimatymą su mergina. Vėliau „Youtube“ paviešintame vaizdo įraše atrodė, kad pora neva mylisi, nors to iš tikrųjų nebuvo. Prieš ketverius metus dėl šios istorijos Airinas gynėsi taip.


Rašyti komentarą...
P
Povilas
2018-07-19 08:33:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Alfa vyras bl!! Apsvaigines merginas kiekvienas gali buti tokiu,o dabar tikiuos lageryje ji kapos neapsvaiginta,vazelino nepamirsk Alfa Vyre
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų