Paaiškėjo, kada sutvarkys liūčių apgadintus takus

Liūčių apgadintus dviračių takus Vilniuje žadama sutvarkyti per dvi savaites.

Vilnių užklupo stipri liūtis (nuotr. Fotodiena.lt)
26

Vilniaus savivaldybė informavo, kad praėjusio penktadienio vakarą Antakalnio P. Vileišio gatvėje liūtis išplovė 400 kubinių metrų grunto – nusilnko šlaitas kartu su dalimi dviračių tako, nutrauktas jo apšvietimas. Tuo metu Žvėryno pėsčiųjų ir dviračių take liūčiai iškilnojus šulinių dangčius, apgadinta takų danga.

Antakalnyje, P. Vileišio take avarinius darbus atlieka darbus atliks savivaldybės įmonė „Grinda“, koordinuodama veiksmus su „Vilniaus vandenų“ ir „Vilniaus gatvių apšvietimo elektros tinklų“ specialistais. Tuo metu Energijos skirstymo operatorius (ESO) pirmadienį įrengė specialias aukštos įtampos elektros kabelių apsaugas.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilnių užklupo stipri liūtis

„Sunkiosios technikos darbus apsunkina lietingos oro sąlygos, tačiau dirbant ir savaitgalį, planuojama taką sutvarkyti iki kito ketvirtadienio“, – teigiama savivaldybės pranešime.

P. Vileišio take, siekiant išvengti problemų pasikartojimo, nuspręsta įrengti papildomą paviršinių nuotekų surinkimo gaudytuvą ir išleistuvą, papildomus paviršinių nuotekų latakus, o sutankinus gruntą ir įrengus lietaus nuotekų sistemą dviračių tako ir pėsčiųjų tako dangos bus atstatytos.

REKLAMA

Žvėryno take suardyta asfalto ir trinkelių danga, gruntu užnešta veja bus tvarkoma iki kitos savaitės vidurio – tai padaryti turės bendrovė „Sostinės gatvės“, pagal sutartį vykdė darbus šiame objekte.

Tuo metu „Grinda“ informavo, kad 1500 kilometrų ilgio Vilniaus lietaus nuotekų sistema artimiausiu metu bus pradėta rekonstruoti iš esmės. Pirmuoju etapu kitąmet bus tvarkomi Karoliniškių mikrorajono lietaus nuotekų įrenginiai, taip pat Narbuto–Saltoniškių, Geležinio vilko gatvių kolektoriai ir valymo įrenginiai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų