Kraupios detalės apie gaisrą Kaune: namuose likę mažamečiai net neturėjo galimybės išsigelbėti

Siaubinga žinia apie tragiškai per gaisrą Kaune, Tunelio gatvėje, žuvusius du mažamečius – penkerių berniuką ir vos 2 metukų mergaitę – sukrėtė Lietuvą. Dar didesnis siaubas apima, kai paaiškėja, kad vaikams net nebuvo jokių galimybių išsigelbėti.

Mat jie buvo palikti vieni, namo durys buvo užrakintos, o langai su grotomis. Tad, pirminiais duomenimis, nuo galimai netvarkingo pečiaus įsiplieskęs gaisras tapo siaubingu mirties nuosprendžiu niekuo dėtiems mažamečiams.

Sugaišo 30 sekundžių

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė pabrėžė, kad gaisras, remiantis pirmine versija, galimai kilo nuo kūrenamos krosnies.

„Vėliau liepsnos persimetė į pastogę. Degė vieno aukšto medinis rąstinis namukas su šlaitiniu stogu. Daug atviros liepsnos nebuvo, bet namas akimirksniu prisipildė tirštais dūmais“, - pasakojo D. Vaitkevičienė.

Naujienų portalo tv3.lt pašnekovė pripažino, kad vaikai buvo atsidūrę tarsi spąstuose: „Galbūt ugniagesiai būtų sutaupę 30 sekundžių, jei nebūtų namo langai su grotomis. Bet tikrai sunku pasakyti, ar tas 30 sekundžių būtų padėję išgelbėti mažamečių gyvybes. Vaikai neturėjo jokių galimybių patys išbėgti iš namo, nes durys buvo užrakintos, o langai, kaip jau minėta, su grotomis.“

Ugniagesių komentarą žiūrėkite:

Preliminari vaikų mirties priežastis – uždusimas dūmuose. Dviejų metukų mergaitė rasta kūdikio lovytėje, o penkerių berniukas – lovoje.

„Daugiau paaiškės, kai pavyks apklausti vaikų mamą. Ji yra patyrusi šoką. Gal tie vaikai buvo sumigdyti. Yra ir kitų versijų, mat kilus gaisrui ir nesant galimybei išbėgti, jie eina slėptis į lovą arba į spintą“, - pasakojo D. Vaitkevičienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų