Tragedija Klaipėdos „Akropolyje“, kai darbo vietoje buvo nužudytas apsaugos darbuotojas, atskleidė absurdišką situaciją. Apsaugininkai sulaikę galimai nusikalstamą veiką padariusį asmenį, prieš jį apieškodami dėl galimų daiktų, galinčių žaloti ar kelti grėsmę apsaugos darbuotojams, privalo gauti raštišką sulaikytojo sutikimą. Ir tai ne vienintelė problema, su kuria susiduria saugos darbuotojai.

Saugos tarnyba (nuotr. bendrovės)

Saugos tarnyba (nuotr. bendrovės)

Apsaugos tarnybų darbuotojų darbą reglamentuoja asmens ir turto saugos įstatymas. Pagal jį apsaugos darbuotojai turi turėti atitinkamą kvalifikaciją, kurią įgyja lankydami specialius kursus. Apsaugininkams būtina tinkama šiam darbui sveikata bei nepriekaištinga reputacija. Atitikusiems reikalavimus, policijos įstaigoje išduodamas asmens ir turto saugotojo pažymėjimas.

„Be šio pažymėjimo dirbti negali. Nebent apsaugos darbuotojais – stažuotojais, tačiau šalia jų privalo būti kvalifikuotas apsaugos darbuotojas. Vienas apsaugininkas be pažymėjimo dirbti negali,“ - teigia Asociacijos „Apsaugos verslo grupės" prezidentas Saulius Pridotkas.

REKLAMA

Sulaikytojo negali apieškoti

Kvalifikaciją turintis apsaugos darbuotojas yra tinkamai psichologiškai pasiruošęs darbui ir turi teisę panaudoti specialiąsias priemones.

„Jos yra dujų balionėlis, guminė lazda, antrankiai ir šaunamasis ginklas. Gali vykdyti apsaugą su ginklu ar be jo, pagal ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymą nustatyta kokį ginklą gali naudoti,“ - aiškina S. Pridotkas.

Šių specialiųjų priemonių apsaugos darbuotojams pakanka, tačiau darbo metu, sulaikę galimai nusikalstamą veiką padariusį asmenį, jie susiduria su keliomis problemos.

„Įstatymas numato teisę apsaugos darbuotojui atlikti nusikalstama veika įtariamojo asmens apžiūrą, tik gavus sulaikyto asmens raštišką sutikimą. Aš neabejoju, kad ir tuo metu (kai įvyko tragedija Klaipėdos „Akropolyje“ - aut. pastaba), tas žmogus buvo sulaikytas ir nuvestas į patalpą, kuriai taikomi specialūs reikalavimai: turi būti vaizdo stebėjimo kameros, ir joje sulaikytasis turi rašyti sutikimą, kad leidžia jį apžiūrėti. Tad iki tol, apsaugos darbuotojas neturėjo jokios teisės sulaikytojo apieškoti dėl galimų daiktų, kurie gali žaloti ar kelti grėsmę apsaugos darbuotojui. Tad ir šiuo atveju, laiku paimti peilio ar kito aštraus daikto, su kuriuo buvo įvykdytas nusikaltimas, apsaugos darbuotojas negalėjo,“ - aiškino S. Pridotkas.

Tuo tarpu sulaikymo metu, policijos pareigūnams, raštiško asmenų sutikimo dėl apieškojimo nereikia. Maža to, už policijos pareigūnų teisėtų nurodymų nevykdymą gresia atsakomybė, tačiau už asaugos darbuotojų nurodymą nevykdymą – atsakomybės nėra.

REKLAMA

„Už apsaugos darbuotojų nurodymų nevykdymą nėra numatyta atsakomybė, kai tuo tarpu už policijos pareigūnų teisėtą nurodymą, ar netgi policijos rėmėjo nurodymo nevykdymą, yra numatyta atsakomybė,“ - dėstė S. Pridotkas.

Vagys jaučiasi nebaudžiami

„Jeigu tarkim prekybos centre padaroma vagystė iki 150 eurų, už ją nėra taikoma baudžiamoji atsakomybė. Taikoma administracinė atsakomybė. Tai reiškia, kad sulaikytam žmogui kviečiama policija, pareigūnai surašo protokolą, skiriama administracinė nuobauda ir jis išėjęs vėl gali toliau vogti. Jeigu vėl tas pats asmuo pagaunamas, procesas kartojamas, o tos kelios baudos – nėra apjungiamos į vieną. Tarkim, jeigu 2 kartus pavogė prekių po 80 eurų, tai jau būtų vagystė už 160 eurų. Tačiau kadangi baudos nėra apjungiamos, baudžiamoji atsakomybė jam nebus keliama. Vagys tai žino ir tuo naudojasi. Mes tai vadiname nebaudžiamumu,“ - tvirtina S. Pridotkas.

Maža to, ne visos skirtos baudos apmokamos.

„Gavę administracinę nuobaudą, pajamų negaunantys asmenys, tos baudos nė nemoka. Tad realiai jis yra nebaudžiamas. Teisinė aplinka yra problematiška. Padaryta liberali aplinka nebaudžiamumui. Vagys tą puikiai žino, yra tai „įvaldę“, ir tuo naudojasi. Maža to, ir pats visuomenės požiūris į apsaugos darbuotoją yra neigiamas. Dažnai jis laikomas kaip trukdytojas, o štai vagis – nekaltas žmogus, kuris pritrūko maisto,“ - aiškina S. Pridotkas.

Mažiausiai apmokama bei pavojingiausia veikla

Lietuvos darbo biržos duomenimis, 2017 metais apsaugos darbuotojams buvo registruota 1,7 tūkst. laisvų darbo vietų ir 2,9 tūkst. darbo ieškančių žmonių, norinčių tokį darbą dirbti.

REKLAMA

„Dažniausiai siūlomas atlyginimas šios profesijos atstovams - apie 400 eurų. Beveik 60 proc. visų laisvų darbo vietų, kurioms buvo nurodytas atlyginimas, buvo iki 400 Eur., apie 28 proc. – nuo 401 iki 599 Eur., per 12 proc. – 600 Eur. ir daugiau,“ - tv3.lt teigė Lietuvos darbo biržos komunikacijos skyriaus vyr. specialistė, atstovė spaudai Milda Jankauskienė.

Tad dažniausiai, už pamaininį darbą, saugant įvairius objektus, žadamas atlygis siekia apie 361 eurą „į rankas“. Ne paslaptis, jog už tokį atlygį darbą renkasi studentai arba žmonės turintys kitą darbą.

„Šiai dienai, saugos darbuotojų sektorius priartinamas statybų sektoriui: tai pati nesaugiausia vieta ir mokami mažiausi atlyginimai, lyginant su kitomis veiklos rūšimis. Be to, saugos sektorius yra labiausiai neapsaugotas,“ - įsitikinęs Lietuvos paslaugų sferos darbuotojų profesinė sąjungos pirmininkas - Aleksandras Posochovas.

Pasak pašnekovo, apsaugos darbuotojai kone kasdien susiduria su neigiamos reputacijos žmonėmis. Juos sulaikant, apsaugininkai negali naudoti fizinių ar smurtinių veiksmų. Na, o patys nuo sulaikytųjų nukenčia. „Jiems liepiama veikti nepanaudojant smurtinių, fizinių veiksnių. Dažnai būna taip, jeigu apsaugos darbuotojas panaudoja fizinę jėgą, iškart būna teisminiai procesai, kurie dažniausiai baigiasi ne darbuotojo naudai. Juk tai yra privačių firmų darbuotojai,“ - aiškino A. Posochovas.

Siekiant sukurti geresnes darbo sąlygas, A. Posochovas, apsaugos darbuotojus ragina jungtis į profesinę sąjungą.

„Nelaimių apsaugos darbuotojai dažnai neišvengia. Atsitinka daug nelaimių, pavyzdžiui, kartą darbuotojas žuvo saugant sandėlį, nes ant jo užkrito krovinys. Šioje sistemoje nėra tvarkos. Kad ji įsivyrautų, visų pirma reikia tinkamo darbuotojų atstovavimo dėl geresnių darbo sąlygų. Nesuvokiama ir darbdavių pozicija, kurie kovoja prieš profsąjungas. Juk būtų galima parengti šakinę kolektyvinę sutartį, kur bent minimalios sąlygos būtų numatytos. Kartu tai sumažintų ir piniginę konkurenciją tarp įmonių, o svarbiausia – darbuotojų apsauga būtų padidinta,“ - įsitikinęs A. Posochovas.

Ohoho...
2018-01-11 12:11:22
Jokie jie ne apsaugos darbuotojai - jei negali panaudoti jėgos, negali net atimti ginklo iš nusikaltėlio, tai negali ir gintis. Nusikaltėlis gali turėti ginklą, bet apsauginis jo negali atimti, kol nusikaltėlis pats nepaprašys, kad atimtų ir dar raštiškai. :) Išvada - tai tokį darbą gali dirbti bet kokia bobutė - nauda tokia pat. Didesnės nesąmonės Lietuvoje įstatymų leidėjai sugalvoti negali, jau viršūnė.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
pirkeja vilma 2018-01-30 09:44:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
man teko matyti vaizdeli klaipedos zardes iki kaip apsauginis tase ir tyciojos is pgyvenusio zmogaus kuris apsiprekines prisedo ant suoliuko tempe laukan pargriove ant grindu isnere is rubu ir paliko gulinti ar tai ir yra sunkus darbas ar taip norejo prasimankstinti ar tiesiog parodyt savo valdzia   ATSAKYTI
Nelaime ir tiek 2018-01-29 15:41:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai gi viskas gerai, vienetinis atvejis. DAZNIAUSIAI TAI APSAUGOJ BALVONU PRIRENKA, TEGUL IR TOLIAU JUOS RIBUOJA! Uzuojauta artimiems   ATSAKYTI
Klausimas 2018-01-28 17:29:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kodėl tokios problemos viešinamos tik atsitikus nelaimei? Kur apsaugos darbuotojų atstovai buvo anksčiau?!   ATSAKYTI
Apsaugos darbuotojas 2018-01-28 11:10:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Arunas zykas va te tai vadovas lauzyt tik toky p.s 936-maxima    ATSAKYTI
Tiesiog 2018-01-27 17:23:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar tai vienintelis absurdiskas istatymas musu valstybeje?!
Atviri keliai sukciam, nusikalteliam, turintiems nesvariu pinigu, uz kuriuos samdomi geri advokatai. Nera ne vieno istatymo, kurio nebutu galima apeiti. Kaip tai daznai pasitaikanti tendencija, gal kai kam tai palanku.    ATSAKYTI
Mindaugas 2018-01-26 09:49:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Norvegijoj , paprastas dalykas , turi uniforma ir viskas , nesvarbu ar tu taksistas(taip jie turi uniformas)ar policininkas , ar apsauginis ) padais priešingai ar kaip nors neadekvačiai pasielgiai viskas tau garantuota baudžiamoji byla arba jei pasiseks gali išsisukti su 3000eu bauda čia konflikto metu naktiniam klube jei iškviečiama policija o ten ji visada iskvieciama!!! , įvykus konfliktui (pazystamas taip papuolė ) kitas kolega vien dėl (incidento be kontakto) su švedu, abu buvo apdovanoti po 1000eu bauda nes išvedami priešinosi apsaugai. Ir niekam nekyla problemu.
P.s Beabejo turi būt ir apsaugos atitinkamas požiūris į darbą, o ne užsidėjau liemene( nes mokykloj skriaudė) ir dabar aš visagalis !!!    ATSAKYTI
Uzuojauta 2018-01-26 05:48:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Manau pamoka visiems apsauginiams, pofik prekes ziurekit savo gyvybe!    ATSAKYTI
Paulius 2018-01-25 18:14:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
As asmeniskai dirbau arguse. Ir tikrai ten visus nuo pirmos dienos siusdavo i apsaugos kursus. Ir bent jau mano virsininkai kad ir praejus kursus. Na nepagal popierius o normalei liaufiskai tarian paaiskino kokiomis aplinkybemis as galiu naudot savygina. Ir kaip nekeliant konfliktines situacijos isvengt konflikto kad netureciau nei sau nei sefams problemu. Kad ir daug metu jau nedirbu ten bet tikrai respektas ARGUS nes supratau kas yra butinoji gintis o kada reikia isvengti konflikto ji slopinant. Gal gerus patyrusius vadovus turejau kuriems rupejo mano sveikata. O kas labiausei uzstrigo pasakymas nenaudok spec priemoniu kaip tariamas bananas geriau naudok buitini daikta kai tave uzpuls. Tuomet bus traktuota kaip butinoji gintis. Ir is tikro apsaugos darbuotojas turi mazai ptivilegiju. Ir liaudiskai vadinamas pusmentis. Bet jie visgi atlieka puse policijos darbo. Tad turetu but keiciami istatymai leidziantis apsisaugot save ir aplinkinius.    ATSAKYTI
Aha 2018-01-27 20:46:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Koks pusmentis? Kokio tu pusė policijos darbo nuveiki? Gal nebesvaik..... Gerų geriausiai gali būti pussargis. Apsauginis dabar yra tiesiog seniau vadinamas Sargas.  
mama 2018-01-25 14:14:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kas liecia apsaugos darbuotojus prekribos centruose,teisybe kad priima atsiprasant is gatves be jokiu baigymo kursus,kaip gali dyrbti tokie adinamieji apsaugos darbuotojai,ir gauti tokia pat alga kaip ir baige ir lanke kursus,kuriuos reikia islaikti... apsurdas..... o del neturi teiese apsaugos darbuotojas tikrint daiktus be policijos irgi nesamone,nes prekybose centruise at parduotuvese net ir apsivogusius tikria be polcijos ir pacius darbuotojus iskrausto visas tases ir kisenes kitu darbuotoju matant, ir kur cia pagal istatyma ka daro,ogi niekur,bordakas visiskas,kaip gali dyrbt tokie darbutojai,beabejo cia jau viska liepia taip daryti vyr apsaugos darbuotoas... man tykras apsurdas.... pati esu dyrbus tam paciam akropoli apsaugoj,pasakysiu kad toks visiskas bordakas. net netasizvelgia per sventes at turi vaiku at nea,tau nepriklauso dyrbt bet pastato per ventes nors ir nesutinki,negana jei naktynis darbas nemoka dvygubai at bent puse daugiau uz naktyni darba,jei nakti iseini keliom minute is savo posto,tai aplamai nesumoka nej kapeikos,nu zodziu pasityciojimas... as nusivyliau dyrbdama akropolije apsaugoje.   ATSAKYTI
Apsauginis 2018-01-27 21:36:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Yra taisyklės kurių reikia bent jau laikytis. Nekenčiu to darbo.bet neturiu iš jo rinktis.o dirba tikrai... Net ne studentai o pensininkai.kurie net nemoka surinkti įkalčius įvykus vagystei.reikalavimai didelį.alga katino ašaros.dirbi po 14 val ir darbo inspekcijai nusisvilpti ant taisyklių pažeidimus. Gerai jei dirbo nedideliame prekybos centre.bet turi daug papildomų darbų. Skaičiavimai prekių. Kontrolė krovinį. Skaičiavimai cigarečių.kavu gavimu.karyais reikalauja tikrinti mėsos gaminių svorius ir kieki Jei dirbi didžiuosiuose PC tai gaudami tik vagis nes yra auditoriai. Be to įkainis juokingas. Norint gauti apie 550e į rankas turi surinkti ne mažiau 250 valandų per mėnesį. Va kokia teisybė.. po 6darbo dienų reikia dvi dienas relakso. Reikia išklausyti visų konfliktų situacijas ir gesinti nesusipratimus. Po tiek bendravimo nesinori nieko matyti.
  
Sigis sargius 2018-01-29 07:07:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Su tokia rasyba tu net centu prie parduotuves negali rinkt :)  
jonas 2018-01-25 06:59:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
koks normalus darbuotojas gali dirbt uz 400   ATSAKYTI
Joneliui 2018-01-26 14:53:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tas kuris turi kita darbą,ir dirba už tuos 400€
Praktiškai dauguma gaisrininkų paramedikų ir kitų profesijų veiklesni žmonės ir dirba o verksniai kaip Jonas tik komentarus rašinėja  
Ramus 2018-01-29 10:40:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Darbas tai kas trecia para,dvejose firmose dirbau stazas 5m.Bet teko iseit nes psichologiskai atlaikyt jei dirbi atsakingai yra sunku,kas nosi krapsto tas laika tik stumia o tokiu pazinojau.  
Senelis 2018-01-11 17:48:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
AMŽINA šneka ir amžina tema .Pinigai ,pinigai ,pinigai- štai kas rūpi visiems labai .
Apie kokias profsąjungas galima šnekėti privačiame UAB. Ten viskas į vienus vartus kaip daugiau gauti pelno ,i kaip mažiau sumok
ėti, pelno mokesčio.
VISKAS PRIKLAUSO TIK NUO VADOVU.
jai vadovas žmogus tai ir įmonėje dirbs pastovus darbuotojai ,bus ramybė pusiausvyra ir noras ta darbą dirbti ,visiems siekiant bendro intereso -geresnio gyvenimo.
Šiai dienai darbuotojų kaita tokiose įmonėse kaip saugos tarnybos yra pati didžiausia blogybė .Su kaita darbuotoju iškeliauja ir konfidenciali informacija ,kuri nutekėjusi ,i blogiukų ausis gali padaryti įmonei ar saugomam objektui didelę žalą.
Todėl darbuotojų vertinimas priimant dirbti i tokias vietas turi būti grindžiamas ne jų paklusnumu pavaldumui,bet motyvuotu atlyginimų ,už gerai atliekamą darbą ,ir ne už būdelėje pratupėtą laiką už kurį darbdavys gauna kiek įmanoma ilgesni eurą,o jai darbuotojas dar ir tyli ar dirba daugiau nei nustatyta įstatymu tai toks jis yra tik pavojus visuomenei ,nes ateina nepailsėjęs ir negali tinkamai atlikti savo pareigų ,bet dažnam darbdaviui svarbiausia pelnas....................   ATSAKYTI
Baisu 2018-01-11 16:17:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Aš ilgą laiką dirbau apsaugos sektoriuje ir užėmiau įvairias pareigas šiame sektoriuje ir galėčiau papasakoti ir žymiai daugiau kas liečia apsaugos darbuotojų darbą ir darbo sąlygas, nes jos yra visiškai tragiškos, gerai, kad šiuo metu dirbu kitą teisinį darbą ir darbuotojais yra rūpinamasi geriau, negu kaip būdavo vienas prieš kokius 3 iš kalėjimo išėjusius girtus turi gintis be nieko dirbant apsaugoje, nes paprasčiausiai niekam neįdomu ar tu turi spec. priemones ar ne.   ATSAKYTI
Dekabristas 2018-01-11 15:38:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Viskas kas parašyta apie AD darbo sąlygas yra tiesa. Sujuokino ir papiktino tai, kad profsąjungų vardu kalba A.Posochovas, žmogus, pasirašęs baudžiavinę darbuotojų atžvilgiu Kolektyvinę sutartį, kurios vienas iš baigiamųjų akcentų yra tai, kad jo vadovaujama profsąjunga po sutarties pasirašymo atsisako ginti dirbančiuosius. T.y., A.Posochovas nutraukia jo profsąjungos veikimą po sutarties pasirašymo. Detaliau galite perskaityti "Profsąjungų naujienose", straipsnyje "Maximos kolektyvinė, pažanga ar nusikaltimas ?". Galimai Posochovas ieško būdų kaip uždirbti iš apsaugos firmų sąvininkų.   ATSAKYTI
Reali situacija 2018-01-11 15:30:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Apsaugos darbuotojas gali panaudoti fizinę prievartą ir specialiąsias priemones, problema yra ne negalėjime jų naudoti, o tokių veiksmų ir priemonių panaudojimo taktikos teorinio ir praktinio mokymo trūkumo. Taip pat gali naudoti būtinąją gintį ir būtinąjį reikalingumą. Bet vėl gi, problema ta pati. Blogai, kad asmenys su tuo nesusidūrę ir neturėdami šio darbo praktikos vertina praktinę įstatymų tiakymo pusę ir įstatyminę bazę, bet dar blogiau, kad netinkamai tai taiko patys apsaugos darbuotojai, kurie tikrai nėra tinkamai rengiami otkiam darbui. Kovinių savigynos veiksmų turi būti mokomi ir ne tik po keletą valandų susipažinimui. Kiekvienas užsiimantis tokio pobūdžio sportu ir taikantis kovinę savigyną ar spec priemonių panaudojimą praktikoje, žino, kad tokie įgūdžiai greitai neįgijami, todėl praktiškai siekiant juos pritaikyti reikalingas ilgas ir sunkus rengimas. Tačiau vėl gi, dėja, tai nėra tinkamai įgyvendinama.    ATSAKYTI
Opa 2018-01-11 15:04:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Neviskas taip kaip rasoma. Apsauginis nereikalauja rastisko leidimo jis vagis iskrato iki to kol nusiveda y patalpa. Ausu duoda kol nusiveda y patalpa. O ten kur yra filmuojama jie geruciai ir policija kviecia. Dar apsauginiu fizine bukle kaip pirmoko (nevisu)   ATSAKYTI
Nu 2018-01-11 15:03:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kam išvisvtie apsauginiai , kad būt vagim iš ko tyčiotis , kad būt ką apkaltint , o darbdaviam babkes plaut ? O gal apsauginiai tur daryt kaip tas vagis padarė , papjaut ir tada kaltas bus tas kas negyvas ?    ATSAKYTI
Je 2018-01-11 12:35:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pridotkas nepasakė, kad tokį įstatymą pasirašė V. Adamkus. Toks popierius nei vežėčios ,nei akėčios.... Dabar žudikas priekaištaus apsaugininkams ,pažeidus įstatymą, o darbdavys spaus apsaugininkus toliau .   ATSAKYTI
Ohoho... 2018-01-11 12:11:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jokie jie ne apsaugos darbuotojai - jei negali panaudoti jėgos, negali net atimti ginklo iš nusikaltėlio, tai negali ir gintis. Nusikaltėlis gali turėti ginklą, bet apsauginis jo negali atimti, kol nusikaltėlis pats nepaprašys, kad atimtų ir dar raštiškai. :) Išvada - tai tokį darbą gali dirbti bet kokia bobutė - nauda tokia pat. Didesnės nesąmonės Lietuvoje įstatymų leidėjai sugalvoti negali, jau viršūnė.   ATSAKYTI
Et 2018-01-11 12:15:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nieko keisto, didieji plėšikai palaiko mažesnius...  
Andrius 2018-01-11 15:16:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nežinantiems pasakysiu kad apsaugos darbuotojas gali naudot ir fizinė prievarta ir specialiai priemones jei įtariamasis priešinasi aktyviais veiksmais ar jo veiksmai gali sukelti rimtų padarinių apsaugos darbuotojo ar aplinkinių sveikatai, bet žinoma nereik pamiršt kad viršyti būtinosios ginties negalima, tai baudžiama ir eiliniam žmogui ir apsaugos darbuotojui ir policijos pareigūnai....   

Top Video

Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
DABAR RODOMA
Paviešinta: apsvaigintą moterį nusitempė nepažįstamas, o apsauga nieko nesiėmė
DABAR RODOMA
In memoriam Vitalijus Cololo: draugai ir bendražygiai apie mirusį vyrą
DABAR RODOMA
„X faktoriuje“ – pirmoji kritika Gerdai: teisėjai pasakė, ko nori iš jos
DABAR RODOMA
Paviešintas įžūlus moters poelgis parduotuvėje: ją teisė 4 milijonai internautų
DABAR RODOMA
Akimirka sujaudino tūkstančius: berniukas pirmą kartą išvydo spalvas
REKLAMA
Oro uoste (Tomas Lukšys/Fotobankas)
Dar penktadienį po atostogų iš Egipto turėję sugrįžti lietuviai šeštadienį tebėra įstrigę svečioje šalyje. Taip nutiko sugedus „GetJet Airlines“ lėktuvui, rašo 15min.lt ...
Vytautas Landsbergis Fotodiena/Arnas Strumila
Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis kritikuoja valdančiuosius dėl nepasvertų pažadų biudžete ir kviečia partijas ...
Vikaras V. Šidlauskas aprodė bažnyčios rūsį (nuotr. Ukmergės žinios)
Netikėtas Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios klebono ir Ukmergės dekano pabėgimas iš kunigystės sukėlė skandalą ne tik dvasininkų luome, bet prabudino ir savivaldybės ...
(Fotobankas)
Per pastaruosius metus bent jau statistiškai darbuotojų atlyginimai didėjo visose savivaldybėse – kai kuriose ir beveik penktadaliu. Tačiau ir toliau atotrūkis tarp daugiausiai ...
Alytaus mokykla (nuotr. stop kadras)
Viena Alytaus mokyklos bendruomenė liko šokiruota, kai sužinojo, kad vietos valdžia ruošiasi nugriauti jų mokyklą ir paskui pastatyti naują. Niekas nesupranta, kodėl ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
DABAR RODOMA
Paviešinta: apsvaigintą moterį nusitempė nepažįstamas, o apsauga nieko nesiėmė
DABAR RODOMA
In memoriam Vitalijus Cololo: draugai ir bendražygiai apie mirusį vyrą
DABAR RODOMA
„X faktoriuje“ – pirmoji kritika Gerdai: teisėjai pasakė, ko nori iš jos
DABAR RODOMA
Paviešintas įžūlus moters poelgis parduotuvėje: ją teisė 4 milijonai internautų
DABAR RODOMA
Akimirka sujaudino tūkstančius: berniukas pirmą kartą išvydo spalvas
Patikrino: ar verta važiuoti šventėms apsipirkti į Lenkiją
DABAR RODOMA
Patikrino: ar verta važiuoti šventėms apsipirkti į Lenkiją
DABAR RODOMA
Nepavykus susitarti dėl pinigų ugniagesiai ir kiti pareigūnai ruošiasi streikams
DABAR RODOMA
Neįprasti vaikų vardai: kalbininkai draudžia, o tėvai eina į teismus ir laimi
DABAR RODOMA
Tyrimas parodė, apie kokias dovanas labiausiai svajoja gyventojai
DABAR RODOMA
Dalinamos 1 tūkst. kompensacijos už automobilį: suskaičiuota, kiek žmonių kreipėsi
DABAR RODOMA
Avarija sostinėje: po smūgio automobilis atsidūrė ant šaligatvio
DABAR RODOMA
„La maistas“ komanda ir visa TV3 televizija siunčia palaikymą Cololo šeimai
DABAR RODOMA
Anykščiai meta iššūkį visoms žaliaskarėms: bus metalinė ir ant vandens
DABAR RODOMA
Surengė perėjų reidą: rezultatai itin liūdni
DABAR RODOMA
Ornitologai įvertino Kauno priemones išvyti varnoms: padės tik trumpam
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų