Po muštynių sprukęs vyras buvo prispaustas savo automobilio

Šeštadienį pasieniečiai ir policijos pareigūnai persekiojo įtariamąjį sukėlus muštynes. Kaip pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), automobiliu sprukęs įtariamasis padarė avariją ir susižalojo.

Nuo pareigūnų automobiliu sprukęs įtariamasis padarė avariją ir susižalojo (nuotr. VSAT)

Šeštadienį vakare Vilniaus rajono Mickūnų miestelyje įsikūrusioje VSAT Vilniaus rinktinėje gautas pranešimas, kad, įtariama, neblaivus vyras šalia vienos Mickūnų parduotuvės sukėlė muštynes ir iš įvykio vietos pasišalino „Chrysler Voyager“ automobiliu.

Ieškoti pažeidėjo išvyko rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai, su įvykio liudininku pasieniečiai pradėjo šukuoti miestelį ir jo apylinkes. Į paiešką įsitraukė ir policijos pareigūnai.

Netrukus ieškomas automobilis buvo rastas apvirtęs griovyje Vilniaus rajono Skaisterių gyvenvietėje, esančioje maždaug už 10 kilometrų nuo Mickūnų. Įtariama, kad verčiantis automobiliui jo vairuotojas iš mašinos iškrito. „Chrysler Voyager“ jam prispaudė ranką.

Pasieniečiai bei policijos pareigūnai kartu su susirinkusiais vietiniais gyventojais vairuotoją išlaisvino.

Paaiškėjo, kad tai buvo 40-ies Vilniaus rajono gyventojas. Jis buvo perduotas į įvykio vietą atvykusiems medikams. Įvykį tiria policijos pareigūnai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų