Pirmoji G.Palucko darbo diena: lyčių lygybė ir naujos pavardės Dirbti kartu pasikvietė ir rinkimų oponentą

Ilgametį Lietuvos socialdemokratų partijos lyderį Algirdą Butkevičių pakeitęs Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas pristatė savo pavaduotojų sąrašą. Nuo pat išrinkimo slėptas sąrašas buvo formuojamas dviem principais: lygiu vyrų ir moterų skaičiumi (6 pavaduotojai vyrai, 6 pavaduotojos moterys) ir būtinybė, kad partijos skyriai patys keltų ir išreikštų pasitikėjimą kandidatais.

Gintautas Paluckas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

G.Paluckas prieš kelias savaites, tik išrinktas naujuoju pirmininku patvirtino, kad dėl patirties gausos iš karto renkasi europarlamentarę Viliją Blinkevičiūtę ir ilgametį Seimo narį, dabartinį Europos reikalų komiteto pirmininką Gediminą Kirkilą. G.Paluckas rinkimų kampanijos metu žadėjo pačios partijos vidines pertvarkos.

Seimo narė Gediminas Kirkilas, Buvusio Vidaus reikalų ministro Tomo Žilinsko viceministru dirbęs Justas Pankauskas, Telšių rajono politikas Saulius Urbonas, Marijampolės savivaldybės Tarybos narys Povilas Isoda, Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius ir akademikas Algirdas Raslanas.

Europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė, Seimo narės Orinta Leiputė, Raminta Popovienė ir Rasa Budbergytė, Joniškio rajono mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir Šakių rajono savivaldybės Tarybo narė Raminta Bastytė.

Gintautas Paluckas, pristatydamas pavardes tikino, kad buvo atsižvelgta į turimą potencialą ar patirtį. „Nei vienas nenukrito iš dangaus, jie buvo jūsų apsvarstyti. Mano pareiga yra išrinkti tuos žmones, kurie turi didžiulį potencialą, arba didžiulę patirtį“, - tikino naujasis socialdemokratų partijos pirmininkas.


Rašyti komentarą...
N
Niekada
2017-05-06 17:16:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lytys bus lygios nebent tada, kai vyrai pradės gimdyti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų