Beveik 7 mln. eurų kilmė: „juodosios buhalterijos“ byloje dar lieka neatsakytų klausimų

Opozicija penktadienį Seimo pirmininkei Loretai Graužinienei žada įteikti parašus dėl neeilinės Seimo sesijos sušaukimo.

Vytautas Gapšys (nuotr. Fotodiena.lt/Tomo Lukšio)

Neeilinėje sesijoje bus siūloma spręsti dėl Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje nuteisto Vytauto Gapšio apkaltos ir parlamentinio tyrimo, per kurį turėtų būti aiškinamasi, kokia yra Darbo partijos prieš maždaug dešimtmetį neapskaitytų 24 mln. litų (beveik 7 mln. eurų) kilmė.

Konservatorius Jurgis Razma BNS sakė, kad po siūlymu rengti neeilinę Seimo sesiją pasirašė Liberalų sąjūdžio, Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų frakcijų ir Mišrios Seimo narių grupės atstovai.

REKLAMA

Pagal Seimo statutą, parlamento pirmininkas neeilines sesijas šaukia ne mažiau kaip trečdalio visų Seimo narių siūlymu. Jose svarstomi tik iniciatorių pateikti klausimai, sesijos trukmė negali viršyti 15 dienų.

Lietuvos apeliacinis teismas vasario pradžioje išteisino Darbo partijos įkūrėją europarlamentarą Viktorą Uspaskichą, V.Gapšį ir buvusią partijos finansininkę Mariną Liutkevičienę dėl sukčiavimo, tačiau pripažino juos kaltais dėl apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo.

„Darbiečiai“ teigia, kad V.Gapšiui apkalta negalima, nes nusikaltimą jis įvykdė iki tapdamas Seimo nariu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų