Skyrybos su trenksmais: Asta Baukutė iš vyro bando išmušti didesnius alimentus vaikams

Buvusios parlamentarės, aktorės Astos Baukutės šeimą ir vėl krečia skandalas. Šį kartą iš politikos arenos pasitraukusi A. Baukutė per teismus verčia taip pat politikos duonos ragavusį vyrą Kęstutį Rupulevičių vaikams mokėti alimentus, mat pora nutarė sukti skirtingais keliais.

Tačiau K. Rupulevičius ginasi, neva iš vargano atlyginimo vaikams mokantis po penkiasdešimt eurų, daugiau pinigų tiesiog neturintis. O ir iki galo nebaigta nagrinėti jo ir A. Baukutės skyrybų byla, apie kurią Rupulevičius sako sužinojęs teisminiams procesams jau einant į pabaigą.

Likus keliolikai minučių iki posėdžio, K. Rupulevičius nervingai mindžikuoja šalia teismo salės. Teismo duris šį kartą jis praveria dėl žmonos, su kuria skiriasi, skundų, esą jis sūnums atsisako mokėti teismo paskirtus alimentus – kiekvienam po du šimtus trisdešimt eurų. Ir susitarti geruoju, kaip yra teisme minėjusi A. Baukutė, po trylikos bendrojo gyvenimo metų byrančiai šeimai neva nepavyksta. K. Rupulevičius tikina, kad vaikų išlaikymui pinigus moka, tik esą iš varganos algos tesugeba atseikėti 50 eurų.

REKLAMA

„Aš ir taip gaunu atlyginimą penkiasdešimt eurų. Mano visą atlyginimą atskaičiuoja į Astos sąskaitą. Ta prasme, į antstolių sąskaitą, ko dar reikia, aš neįsivaizduoju. Iš kur daugiau gauti tų pinigų, ant medžių jie neauga. Kiek uždirbu, tiek atiduodu“, – aiškina K. Rupulevičius.

Antstoliai mano kitaip. Ir būtent dėl to, kad Rupulevičius nemoka savo dviem mažamečiams alimentų, buvo kreiptasi į teismą su prašymu nubausti vyrą. Antstoliai norėjo, kad K. Rupulevičius mokėtų po penkis eurus baudos už kiekvieną vaikams nemokamų pinigų parą. Prabilta esą, K. Rupulevičius turi paveldėjęs turto, ir turi iš ko mokėti vaikams.

„Aš neskaitau, kad tas turtas yra pinigai, ten yra mizeris, aš į jį net teisės neturiu. Aš nežinau, kur jis yra. Aš gavau popierius, kad tris ketvirtosios to, tris ketvirtosios to. Bandžiau atiduoti turtą – niekam jo nereikia. Su advokatais kalbėjau, gal galima tą turtą padovanoti kam nors“, – kalbėjo K. Rupulevičius.

Teismas antstolių prašymą patenkino iš dalies ir Rupulevičių nubaudė vos keturiasdešimt penkių eurų bauda. Vyras sako ją sumokėsiantis, tačiau, viliasi, kad visi iš jo išskaičiuojami pinigai jam sugrįš. Mat, kaip paaiškėjo, dar taškas nepadėtas ir judviejų su A. Baukute skyrybų byloje.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
u
už-si-pis-kit
2015-11-10 17:58:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
abu vienodi,urodai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų