E. Vitulskienė (nuotr. Fotodiena.lt/Dmitrijaus Radlinsko)

E. Vitulskienė (nuotr. Fotodiena.lt/Dmitrijaus Radlinsko)

Panevėžiečiai, nekantriai laukę garsiojo tenoro Merūno Vitulskio pasirodymo kultūros sostinėje, savo dievaičio taip ir neišvys. Nors balandžio 29-ąją „Panevėžio garso“ gimtadienio koncertas „Akimirką šią…“ įvyks, tačiau Merūnas jame nepasirodys. Renginio organizatorius labiausiai nustebino, kad atlikėjas savo koncertą nusprendė atšaukti dėl planinės močiutės operacijos. Tačiau netrukus paaiškėjo, jog tą pačią dieną ir tą pačią valandą, kai Merūnas turėjo koncertuoti Panevėžyje, jis pasirodymą rengia Klaipėdoje. Merūno vadybininkė jo žmona Erika Vitulskienė įsitikinusi, kad organizatoriai kelia problemas ten, kur jų nėra.

Kaip „Sekundei“ pasakojo „Panevėžio garso“ direktorė Zita Bareikienė, 52-ąjį gimtadienį švenčianti koncertinė įstaiga, norėdama atsidėkoti savo ištikimiausiems gerbėjams ir visiems panevėžiečiams, Juozo Miltinio dramos teatre balandžio 29-ąją organizuoja įspūdingą koncertą. Renginio kulminacija turėjo tapti Merūno pasirodymas. Dar kovo pabaigoje su jo vadybininke E. Vitulskiene buvo sutarta dėl pasirodymo, sudarytas repertuaras, paruošta reklaminė medžiaga, svečiams išsiuntinėti kvietimai. Kai kurie panevėžiečiai jau įsigijo ir bilietus į renginį. Tačiau šią savaitę organizatoriai sulaukė nemalonios žinios – Merūno pasirodymas atšaukiamas.

REKLAMA

„Įtarimų mums kilo jau anksčiau, nes E. Vitulskienė vis delsė pasirašyti sutartį. O vakar mūsų projektų vadovei parašė žinutę, kad balandžio 29 d. numatyta Merūno močiutės planinė operacija, tad koncerte jis dalyvauti negalės“, – kaip žaibas iš giedro dangaus trenkė netikėta žinia.

Z. Bareikienei niekaip nesuprantama, kodėl E. Vitulskienė apie močiutės operaciją pranešė tik dabar, juk tokios operacijos yra planuojamos iš anksto. Be to, artimiesiems budėti prie ligonio reanimacijoje neleidžiama visą laiką. Kita vertus, profesionalai į sceną privalo lipti net ir sunkiais momentais.

„Aktorius Albinas Kėleris savo dukrą laidojo tik suvaidinęs spektaklyje, aš pati vedžiau radijo laidą palaidojusi tėtį, o čia tik planinė močiutės operacija. Visi esame žmonės, visi sergame ar susiduriame su tam tikrais gyvenimo sunkumais, bet čia yra tik dangstomasi liga“, – kalbėjo Z. Bareikienė.

 

Dangstosi močiutės liga

Netrukus moteris išsiaiškino, kad tikroji koncerto Panevėžyje atšaukimo priežastis yra ne močiutės operacija, o tą pačią dieną ir valandą Klaipėdos koncertų salėje suplanuotas Merūno koncertas „Neapolietiškos dainos“. Susisiekusi su šio koncerto organizatoriais, Z. Bareikienė išgirdo, kad dieną prieš tai E. Vitulskienė bandė pavėlinti Klaipėdoje vyksiančio koncerto laiką, o panevėžiečiams pasiūlė koncertą organizuoti nuo 16 val.

„Kaip galima darbo dieną surinkti pilną salę žmonių, tai nerealu, juk žmonės dirba iki 17 val. Tą supranta ir pats Merūnas, bet vis tiek siūlo tokią beprotybę. Mes esame priblokšti, priežastis visai ne močiutės liga, o labai negražūs dalykai. E. Vitulskienė teigia, kad jai svarbiausia šeima, bet iš tiesų jie tik dangstosi močiutės liga“, – pasipiktinimo neslėpė „Panevėžio garso“ direktorė.

REKLAMA

Panevėžiečiams teko iš naujo pertvarkyti programą ir ieškoti atlikėjų, kurie galėtų pasirodyti vietoj Merūno. Laimei, organizatoriams sutiko talkinti operos solistė Kristina Zmailaitė su vyru žymiu tenoru Edmundu Seiliumi. Nors teks repetuoti kone per naktis, tačiau panevėžiečiai išvys tikrai gražų renginį.

„Merūnas nuvylė visą Aukštaitiją. Norisi, kad ir kiti organizatoriai būtų atsargūs ir nepatektų į tokią situaciją kaip mes, kai tenka pertvarkyti visą programą. Su Merūnu tikrai daugiau neturėsime reikalų, nes tai labai nepatikimas žmogus. Tačiau panevėžiečiams galiu prižadėti, kad ir be Merūno koncertas bus ne ką mažiau įspūdingas“, – žadėjo Z. Bareikienė.

 

Serga didybės manija

Merūno vadybininke dirbanti jo žmona Erika įsitikinusi, kad triukšmas keliamas be reikalo. Merūnas nebuvo įsipareigojęs dalyvauti balandžio 29 d. Panevėžyje rengiamame koncerte, nes su organizatoriais dar nebuvo pasirašyta sutartis, susitarimas buvo tik žodinis. Koncertas atšauktas ne paskutinę dieną, o likus beveik trims savaitėms.

„Triukšmas kilo dėl nieko. Tarptautinėse salėse ir teatruose atšaukia tokius koncertus ir nebūna tokios tragedijos kaip čia. Juk pasakėme iš anksto, nebuvo taip, kad išjungtume telefonus ar praneštume paskutinę dieną. Manau, reikia nustoti sirgti didybės manija“, – sakė E. Vitulskienė.

Nors jie neprivalo organizatoriams aiškintis, dėl kokių priežasčių atšaukia koncertą, tačiau Erika bandė geranoriškai tą daryti. Net pasiūlė kartu ieškoti išeičių – šiek tiek paankstinti koncertą ar jį perkelti į kitą dieną, galiausiai gerokai susimažinti honorarus, tačiau visi jos siūlymai buvo sutikti priešiškai.

REKLAMA

„Esu mažų mažiausiai nustebusi. Tiksliau, man buvo tikras šokas, kai teko išklausyti kalbą apie tai, kad lazda turi du galus ir vienas jų tikrai atsigręš į mus. Negana to, pradėjo grasinti žurnalistais, savo kolegomis, Seimo nariais, daktarais ir visais kitais. Gyvenime nieko nedarome, kad kažkam įkąstume ar padarytume bloga, visada esame nusiteikę problemas spręsti geranoriškai, todėl gaila, kai sulauki priešingo elgesio“, – kalbėjo E. Vitulskienė.

Jos teigimu, kaip pavyks suderinti šeimos problemas ir koncertus, yra tik jos ir vyro reikalas. Tik tenka apgailestauti, kad panevėžiečiai savo mieste neišvys Merūno.

„Merūno koncertai – tai tik mūsų bėdos, kaip pavyks juos susidėlioti. Mes labai gerbiame savo žiūrovus, nesvarbu, kur jie būtų – Vilniuje, Panevėžyje ar Klaipėdoje, bet persiplėšti taip pat negalime. Šeimos rūpesčiai mums svarbesni už bet kokį koncertą. Kita vertus, mes geranoriškai siūlėmės pakeisti dieną ar valandą, net susimažinti honorarą, lankstėmės kaip galėjome, bandydami rasti abiem pusėms priimtiną sprendimą, bet didybės manija pakišo koją“, – sakė E. Vitulskienė.

Alina
2014-04-09 21:45:10
Vis neatvyksta :) Kad M. V. nedalyvaus koncerte Klaipėdoje (gruodžio mėn.) pranešė tą pačią dieną. Neatvyko dėl ligos- nors tuo metu filmavosi "Lietuvos balso" tiesioginėje transliacijoje... Problemos organizatoriams, nepatenkinti gerbėjai- tai tiek naudos iš tokių koncertų.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Rozalija 2014-04-10 13:49:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Lietuva - mažas kaimas - labai be reikalo taip "žvaigždiškai" elgiasi. Nėra jau Merūnas toks talentas, kad šalia nebūtų geresnio ir atsakingesnio atlikėjo.   ATSAKYTI
moteris 2014-04-10 13:26:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Labai norėčiau jus pamatyti....Nors šiek tiek žmogus gerbiantis save- niekada taip nekomentuotų.Na ,matyt,toks jau jūsų išsilavinimas-GAILA MAN JŪSŲ...   ATSAKYTI
moteris 2014-04-10 13:10:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Gėda skaityti,BUKŲ ŽMONIŲ,komentarus.Jums ,rašytojai.iki Erikos toli gražu...   ATSAKYTI
Aldona 2014-04-10 12:55:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Gerb.Bareikiene,Merūnas tikrai nesupyks,kad Jūs jo daugiau nekviesite,tai pasaulinio lygio atlikėjas,jis tikrai nepajėgus sudalivauti visur,nesBEGALO... visur laukiamas 9-tą dieną koncertavo Kaune.Apie jo balsą ,manau,ne mums kalbėtis-pirmiausia-tai nuostabiai šiltas ir atsakingas žmogus...Gaila,kad Jums nepasisekė   ATSAKYTI
nuomonė 2014-04-10 18:27:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaune bilietai į jo koncertą tiesiog ištirpsta. Gruodį nusipirkti spėjau, o balandį deja. Kai užmačiau koncertą tebuvo likę keli pavieniai bilietai pačiose nepatogiausiose vietose. Labai gaila, teks laukti kito karto. Daugiau tokių Zitų, gal dažniau didmiesčiuose koncertuotų.   
Pedagogai 2014-04-10 11:36:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gerb. Vitulskienė savęs tikrai negerbia , antraip ar ji ryžtųsi lipti į sceną apsinuoginusi iki tokio lygmens. Televizijas galima suprasti, joms reklama, bet juk yra ir pagarba žmogui, juk negalima peržengti ribų vien del reklamos. Kiekviena moteris yra savaip graži, bet ji privalo pirmiausia gerbti pati save tada ją gerbs ir kiti.   ATSAKYTI
dede 2014-04-10 11:23:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
kas tas merūnas?   ATSAKYTI
Na na 2014-04-10 11:57:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
IQ - savo pasitikrinkite, gal po to šiek tiek kils noras intelektą palavinti, sužinosite ne tik apie Merūną...  
gėda Lietuvai 2014-04-10 13:12:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tamsta,gal džiunglėse gyvenat?  
mara 2014-04-10 10:00:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
nepasirase sutarties, taigi galejo atsaukti koncerta!! lai cia nesipleso kazkokia reksne is Panevezio!! daug triuksmo del nieko :DDD   ATSAKYTI
2014-04-10 08:42:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai negi matot, kad Merūnienė pati viena nutarė taip pasielgti... Ko gero pasitarė su tenoru:)   ATSAKYTI
siaubas 2014-04-10 08:42:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
kol nebuvo tos storos baidykles jo gyvenime viskas buvo ok pas Meruna o dabar problemos   ATSAKYTI
dsfdfsdf 2014-04-10 08:35:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
kur daugiau moka, kur koncertas didesnis - ten ir vaziuoja.. Kas cia nepaprasto?   ATSAKYTI
laikas 2014-04-10 08:14:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
As tai palaikau Vitulskiene, man atrodo, kad renginio organizatoriai per daug ispute burbula is sios problemos.   ATSAKYTI
CK 2014-04-10 08:09:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Negalima iš karto iš vyžų šokti į aukštakulnius.   ATSAKYTI
XXXL 2014-04-10 08:08:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Gal ir neblogas buvo Merūnas, bet taip įkliuvo, kad apgailėtina...
O didybės maniją galima Erikai diagnozuoti....   ATSAKYTI
limotes 2014-04-10 07:15:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
va taip ir buna kai bobos vadovauja-bardakas!!!   ATSAKYTI
DANUTE 2014-04-10 00:15:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Greitu metu Merunas gales dainuoti savo zmonai oi atsiprasu!,, vadybininkei'', aukstai kiles, per zmoneles bukuma, zemai krisi.   ATSAKYTI
Jole 2014-04-09 23:53:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
gaila vaikino ,kvaila moterele pasirinko,lenda visur ,soka kaip karve ant ledo irdaugiau ivairiu klauzu daro.   ATSAKYTI
rado 2014-04-09 23:06:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
O ko jau taip girtis tai panevezietei, kad po tevo mirties laida vede? Tai nenormalu. Net jei mazutej pwriferinej stoty nebuvo kas pakeicia, galejo is anksto atsiprasya irasyt ir paleist muzika su kas kazkiek laiko pasikartojanciu atsiprasymu. 10 min reikalas insertuot iprograma toki dalyka. O dabar pasirode tik kaip visiska besirde...   ATSAKYTI
nuomonė 2014-04-09 22:51:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Kokiu būdu susitarė, tokiu būdu ir atšaukė. Negi registruotą laišką turėjo siųsti dėl oficialiai nesusitarto koncerto? Panašu, kad žmonės nesupranta ir maišo du dalykus - neatvykimą į koncertą ir nesusitarimą dėl koncerto. Na, jiems svarbiausia duok progą paburnoti ant Erikos, visa kita nesvarbu:) Labai linkėčiau Erikai nepalikti visko taip, o savo garbę ginti teisinėmis priemonėmis. Nusileisi šį kartą, tai ir kitą kartą gausi. Kartais taip jau būna, kuo gražiau šnekiesi, bandai rasti kompromisą, tuo labiau tavęs nevertina ir dergia. Nežinau visų detalių, bet kiek skaičiau spaudoj, teismą laimėtumėt. Sėkmės. Didžiausios sveikatos močiutei.    ATSAKYTI
goda 2014-04-09 22:26:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Tai ne pirmas atvejis. Kelintam koncerte jis nedalyvauja. Zmona turetu prikast liezuvi, nes jos gyvenimo budas ir pokalbiai tv yra du skirtingi. Moka ir asara isliet ir graziai pasneket... o gatvej ar klube ..... is didelio rasto tuoj iseis I krasta    ATSAKYTI
Kaunietė 2014-04-09 22:19:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Visų pinigų neuždirbs, su savim nenusineš.   ATSAKYTI

Top Video

Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
DABAR RODOMA
Paviešinta: apsvaigintą moterį nusitempė nepažįstamas, o apsauga nieko nesiėmė
DABAR RODOMA
In memoriam Vitalijus Cololo: draugai ir bendražygiai apie mirusį vyrą
DABAR RODOMA
„X faktoriuje“ – pirmoji kritika Gerdai: teisėjai pasakė, ko nori iš jos
DABAR RODOMA
Paviešintas įžūlus moters poelgis parduotuvėje: ją teisė 4 milijonai internautų
DABAR RODOMA
Akimirka sujaudino tūkstančius: berniukas pirmą kartą išvydo spalvas
REKLAMA
Verkiantis vaikas  (nuotr. 123rf.com)
Leisti ar neleisti tėvams vaikus vadinti ir dokumentuose rašyti Naomi, Anna su dviguba n ar Leyla? Tokia diskusija jau pasiekė net ministerijos lygmenį. Pasirodo, ...
Protestas (nuotr. stop kadras)
Lietuvos advokatai, nemokamai ar pusdykiu ginantys lietuvius, planavo streikuoti dėl didesnių valandinių įkainių ir reformos savo srityje, tačiau paskutinę minutę susiderėjo su ...
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius (Paulius Peleckis/Fotobankas)
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad NATO parengtam atnaujintam Baltijos šalių ir Lenkijos gynybos planui jokių politinių kliūčių nebėra, o tolesnės ...
automobilis (nuotr. stop kadras)
Jau mėnesį valdžios mokamos tūkstančio eurų kompensacijos už mažiau taršų automobilį lietuvių nevilioja. Su šia išmoka Aplinkos ministerija vylėsi bent kiek apvalyti šalies ...
Žiema (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Lietuvoje įsismarkavus lietui, sinoptikai praneša, kad niūrūs orai išliks ir artimiausiomis dienomis. Tiesa, nors temperatūra bus ganėtinai aukšta, dėl gūsingo vėjo ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
DABAR RODOMA
Paviešinta: apsvaigintą moterį nusitempė nepažįstamas, o apsauga nieko nesiėmė
DABAR RODOMA
In memoriam Vitalijus Cololo: draugai ir bendražygiai apie mirusį vyrą
DABAR RODOMA
„X faktoriuje“ – pirmoji kritika Gerdai: teisėjai pasakė, ko nori iš jos
DABAR RODOMA
Paviešintas įžūlus moters poelgis parduotuvėje: ją teisė 4 milijonai internautų
DABAR RODOMA
Akimirka sujaudino tūkstančius: berniukas pirmą kartą išvydo spalvas
Nepavykus susitarti dėl pinigų ugniagesiai ir kiti pareigūnai ruošiasi streikams
DABAR RODOMA
Nepavykus susitarti dėl pinigų ugniagesiai ir kiti pareigūnai ruošiasi streikams
DABAR RODOMA
Neįprasti vaikų vardai: kalbininkai draudžia, o tėvai eina į teismus ir laimi
DABAR RODOMA
Tyrimas parodė, apie kokias dovanas labiausiai svajoja gyventojai
DABAR RODOMA
Dalinamos 1 tūkst. kompensacijos už automobilį: suskaičiuota, kiek žmonių kreipėsi
DABAR RODOMA
Avarija sostinėje: po smūgio automobilis atsidūrė ant šaligatvio
DABAR RODOMA
„La maistas“ komanda ir visa TV3 televizija siunčia palaikymą Cololo šeimai
DABAR RODOMA
Anykščiai meta iššūkį visoms žaliaskarėms: bus metalinė ir ant vandens
DABAR RODOMA
Surengė perėjų reidą: rezultatai itin liūdni
DABAR RODOMA
Ornitologai įvertino Kauno priemones išvyti varnoms: padės tik trumpam
DABAR RODOMA
Eurojackpot „X faktoriaus“ pirmieji užkulisiai: komandos nerimas ir žiūrovų vertinimas
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų