Metų skaitomiausieji: nelaimės, kurios 2013-aisiais neaplenkė Lietuvos Nuo dingusių be žinios iki išėjusių Anapus per anksti

2013 metai artėja prie pabaigos, tad netrukus pasitiksime naujuosius 2014-uosius. Žvelgiant į prabėgančius metus visada norisi prisiminti tik gražius dalykus, tačiau toli gražu ne visiems žmonėms šie metai buvo laimingi. Balsas.lt pateikia daugiausia skaitytojų dėmesio sulaukusių publikacijų apie Lietuvos 2013-aisiais neaplenkusių nelaimių 10-tuką.

S. Klemenis (nuotr. Gamintojo)

10. Alytuje paslaptingai dingo dvi studentės

Dingusios merginos (nuotr. facebook.com)
Balsas.lt rašė, kad dingo dvi Alytuje besimokančios merginos grupės draugės. 2013-06-03 dieną, apie 7 val., pilietė G. Ž., gimusi 1993 metais, gyvenanti Noragėlių seniūnijoje, Lazdijų rajone, išvažiavo iš Seirijų kaime, Lazdijų rajone, autobusu į Alytaus miestą ir dingo. Alytaus policija taip pat pranešė apie dar vieną dingusią be žinios merginą. 19 – metė alytiškė V. M. prieš kelias dienas išėjo mokytis į Alytaus profesinio rengimo centrą ir dingo be žinios.

9. Dingusio S. Klemenio neranda nei pareigūnai, nei ekstrasensai

Pirmadienio rytą Sedos miestelio centre, prie parduotuvės „Aibė“ rinkosi žmonės ir specialiųjų tarnybų pareigūnai, kurie tęsė jaunuolio paieškas. (nuotr. Santarve.lt) (nuotr. Balsas.lt)
Sedos miestelio centre, prie parduotuvės „Aibė“ rinkosi žmonės ir specialiųjų tarnybų pareigūnai. Buvo tęsiama jaunuolio paieška. Vakarykštės Simono Klemenio paieškos – be rezultatų. Ieškant dingusio devyniolikmečio renaviškio į pagalbą buvo pasitelktos ne tik paieškos tarnybos, bet ir ekstrasensai.

REKLAMA

8. Dingusio 19-mečio S. Klemenio draugai: nesuvokiame, kaip žmogus gali taip prapulti

Dingęs be žinios Simonas Klemenis (nuotr. facebook.com)
Sedos miestelyje (Mažeikių r.) lapkričio 1-osios naktį mįslingomis aplinkybėmis pradingusio 19-mečio Simono Klemenio paieškos iki šiol bevaisės. Praėjus vos keliems mėnesiams, kai baigė mokyklą, surengtas klasės draugų susitikimas vieno iš jų sodyboje itin apkarto. Dingusio jaunuolio draugai negalėjo suprasti, kaip žmogus gali taip pradingti.

7. Gelbėjimo operacija Palangoje – ištraukti automobilyje įstrigę ir karštį kentę jaunuoliai

Gelbėjimo operacija Palangoje: ištraukti automobilyje įstrigę ir karštį kentę jaunuoliai (nuotr. Fotodiena.lt)
Vasario 16-osios gatvėje, Palangoje, esančio prekybos centro „Maxima“ automobilių aikštelėje kilo neįprastas šurmulys. Aplink vieną aikštelėje stovintį automobilį būriavosi žmonės. Netrukus juos išsklaidė su sirenomis atskubėję ugniagesiai-gelbėtojai. Paaiškėjo, kad „Rover“ markės automobilyje ant galinės sėdynės yra įstrigę du jaunuoliai, kuriems pradeda trūkti oro.

6. Dingusi plungiškė grįžo namo, bet kur buvusi, mamai paaiškinti negalėjo

Jurga Stuopelytė (nuotr. Gamintojo)
Viešoje erdvėje buvo paskelbta, kad šeima ieško dingusios Jurgitos Stuopelytės, kurios dingimo aplinkybės tapo rimta mįsle ne tik merginos šeimai, bet ir policijos pareigūnams. Įtariama, kad merginą galėjo prieš jos valią iš namų išvežti buvęs draugas, kuris ne kartą jai grasino susidorojimu, o sykį net bandė tai padaryti. Tačiau po kilusio ažiotažo mergina sugrįžo. Motinos teigimu, dukra sugrįžusi nepaaiškino, kur ir kodėl buvo pradingusi, tik tylėjo nuleidusi galvą.

5. Vėlinių naktį vos 19-os sulaukusi mergina nusižudė savo draugo kieme

Vėlinės (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)
Lapkričio 2-ąją, Raseinių rajone, Ramonų kaime, rasta nusižudžiusi 19-metė. Mergina buvo rasta pasikorusi ant medžio šakos, draugo namo kieme. Apie rastą 19-metę pranešta apie pirmą valandą nakties. Kodėl mergina pasitraukė iš gyvenimo – aiškinasi policija.

4. Į ligoninę vežama „leisgyvė“ mergaitė jos nepasiekė

Greitoji medicinos pagalba (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)
Spalio 11 d. žiniasklaidoje pasirodė publikacijos, kuriose Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos pareigūnai kritikuojami dėl to, kad šių metų spalio 7 dieną leistiną greitį pažeidusiam vairuotojui surašė teisės pažeidimo protokolą, nors vaiko tėvai teigė skubiai į ligoninę vežantys sąmonę praradusią šešiametę mergaitę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų