Būrėjos Alos advokatas sako, kad moteris turi sveikatos problemų,todėl vengia viešumo (nuotr. TV3)

Būrėjos Alos advokatas sako, kad moteris turi sveikatos problemų,todėl vengia viešumo (nuotr. TV3)

Tokios kalbos prasidėjo, kai Kaune ėmė vienytis žymiai aiškiaregei Alai Prokofjevaitei-Naruševičienei savo santaupas sunešę, bet ypatingų burtininkės galių taip ir nepajutę žmonės.

Neaiškiais keliais Lietuvoje atsidūrusi 49 metų A. Prokofjevaitė-Naruševičienė dar prieš kelis mėnesius noriai bendravo su žiniasklaida. Vienoje gyvenimo būdo televizijos laidoje tamsiaplaukė moteris didžiavosi padėjusi ateiti į valdžią jau mirusiam buvusiam Rusijos prezidentui Borisui Jelcinui, neva dalyvavusi bene plačiausiai nuskambėjusioje teroristų dramoje teatre „Nord-Ost“ Maskvoje, dalijusi patarimus turtingiausiems ir įtakingiausiems rusų oligarchams.

REKLAMA

Šiandien Ala paslaptingai dingusi, o vietoj jos bendrauti su žiniasklaida pasiryžęs kažkoks mistinis personažas Gediminas Visockas-Naruševičius. Vienų šaltinių teigimu, šis vyras yra Alos sutuoktinis, kitų – gyvenimo draugas.

Šio straipsnio autorius, siekdamas objektyvumo, net kelias savaites skambino G. Visockui-Naruševičiui. Tariantis dėl galimybės susitikti su Ala teko išgirsti Kauno šešėlinio pasaulio veikėjams būdingų užuominų. Suprask – jei dienos šviesą pasieks ši istorija, žurnalistas bus priverstas minti teisininkų įstaigų slenksčius.

Nukentėjusieji panoro išlikti anonimai

Visada solidžiai besirengianti, galantiškų manierų, gilaus tamsių akių žvilgsnio ir įsakmaus tono Ala, nuo jos finansiškai nukentėjusių asmenų žodžiais, per pastarąjį pusmetį iš lengvatikių galėjo išvilioti beveik milijoną litų.

Apie Alos veiklą savaitraščiui „Balsas.lt savaitė“ sutikę papasakoti kauniečiai nenorėjo atskleisti savo vardų ir pavardžių. Visi jie pageidavo likti anonimai. Dievagojosi, kad pasirodžius šiai publikacijai su tikraisiais jų vardais patirs didžiulę gėdą ne tik prieš artimuosius, kaimynus, draugus, bet ir kolegas ar bendramokslius.

Alos ir jos pagalbininkų – Gedimino bei dviejų jų sūnų – pažadais  patikėjo ir apvalias pinigų sumas atidavė mažiausiai kelios dešimtys žmonių.

Bendraudami su savo aukomis būrėjos patikėtiniai vaidindavo vis kitus personažus. Vieniems jie prisistatydavo teisininkais, kitus įtikindavo esą daug ryšių turintys medikai, architektai ar klestintys verslininkai.

REKLAMA

Keistos apeigos Karmėlavos kapinėse

Vykdydamas Alos paliepimus 30 metų perkopęs kelių Kauno įmonių savininkas Algirdas (vardas pakeistas – red. past.) pirko specialų aiškiaregės užkalbėtą vandenį, druską, amuletus ir kartu su motina Meile (vardas pakeistas – red. past.) važiuodavo į Karmėlavos kapines, kur prie ką tik palaidoto žmogaus kapo savo veidą prausdavo iš būrėjos pirktu vandeniu bei trindavo jį kapinių smėliu.

„Už amuletų auksą ir juvelyro darbą paklojome 5 tūkst., už du svarbiausius dirbinius net 7 tūkst ir dar papildomai 35 tūkst. litų, kad juos „užkoduotų“, – taip dėliodama ant stalo Alos brangiai įvertintus amuletus kalbėjo Meilė. (nuotr. Balsas.lt)„Už amuletų auksą ir juvelyro darbą paklojome 5 tūkst., už du svarbiausius dirbinius net 7 tūkst ir dar papildomai 35 tūkst. litų, kad juos „užkoduotų“, – taip dėliodama ant stalo Alos brangiai įvertintus amuletus kalbėjo Meilė. (nuotr. Balsas.lt)

Jaunas verslininkas vylėsi, kad po tokių burtų paaštrės protas, kur kas sklandesnis taps pašlijęs jo verslas, pažangiau klostysis studijos universitete.

Su gyvenimą apkartinusia burtininke Algirdas susipažino šių metų vasarį, kai jo mama viename specifiniame leidinyje, pasakojančiame apie burtų ir magų pasaulį, rado skelbimą su Alos kontaktais.

„Neslėpsiu, kad buvo pasirašytos sutartys, ant kurių pažymėta, kad iš mistinės būrėjos artimųjų bendrovės pirkau verslo konsultacijų paslaugas. Iš viso buvo pasirašytos trys paslaugų sutartys. Jose figūravo 35, 50 ir 60 tūkst. litų sumos. Kaskart mėgindamas Alai prieštarauti ir siekdamas susigrąžinti pinigus iš jos aplinkos išgirsdavau, kad jei nedarysiu vieno ar kito veiksmo, ateityje susilauksiu nesveikų palikuonių arba tėvus aplankys sunkios ligos“, – pasakojo Algirdas.

Savo mašiną pamatė laidoje

Dažniausiai Algirdo ir jo motinos susitikimai su Ala vykdavo Pramonės prospekte esančiame varganos išvaizdos 24-ame daugiabutyje.

REKLAMA

Šiuo adresu konsultuotis pas Alą vyko nemažai kitų Kauno gyventojų.

Šiame Kauno Pramonės prospekto 24-o namo bute aiškiaregė Ala paskirdavo susitikimus savo klientams (nuotr. Balsas.lt)Šiame Kauno Pramonės prospekto 24-o namo bute aiškiaregė Ala paskirdavo susitikimus savo klientams (nuotr. Balsas.lt)

Vieną vėlyvą vakarą būrėja su palyda apsilankė Algirdo bendrovėje ir į atokiausius jos kampus dėjo amuletus. Tą pačią naktį paslaptingai iš vieno angaro buvo pavogtas vandens motociklas.

„Nesiryžtu jų kaltinti, bet vandens motociklas net metus stovėjo angare, aplinkui vaikščiodavo įvairiausio plauko žmonių. Kažkodėl po šio vizito jis paslaptingai dingo. Dėl šio klausimo kreipiausi net į pažįstamus vagių pasaulio atstovus. Manau, tik laiko klausimas, kada rasime tikruosius kaltininkus“, – kalbėjo Algirdas.

Būrėja savo klientams žadėjo sėkmę asmeniniame gyvenime. Ji įtikino verslininką Algirdą, kad padedant kerams šis išspręsiąs visas verslo problemas ir artimiausiu metu galėsiąs laimingai gyventi su mylima moterimi.

Nei žmonos, nei artimos širdies draugės iki šiol neturintis kaunietis vėliau pritrūko ne tik savų, bet ir skolintų pinigų, todėl Alai perrašė savo prabangų visureigį „Range Rover“, kainuojantį beveik 100 tūkst. litų.

Pritrūkęs pinigų kaunietis verslininkas visuregį „Range Rover“ perrašė Alai, tačiau po ilgai užtrukusių pastangų ir derybų jį susigrąžino. Dabar vyras skuba šios nelemtos mašinos atsikratyti, nes yra spaudžiamas didelių skolų (nuotr. Balsas.lt)Pritrūkęs pinigų kaunietis verslininkas visureigį „Range Rover“ perrašė Alai, tačiau po ilgai užtrukusių pastangų ir derybų jį susigrąžino. Dabar vyras skuba šios nelemtos mašinos atsikratyti, nes yra spaudžiamas didelių skolų (nuotr. Balsas.lt)

Verslininką ne tik nustebino, bet ir supykdė, kad nesulaukęs aiškiaregės pažadėto tikrojo gyvenimo kelio rezultatų per vieną komercinį televizijos kanalą pamatė Alos interviu. Buvo rodomas ir jo perrašytas visureigis. Būrėja televizijos žurnalistui pareiškė, kad brangųjį „Range Rover“ jai esą padovanojo įtakingas Rusijos veikėjas.

REKLAMA

Būtent po šios laidos Algirdas ryžosi susigrąžinti būrėjai sumokėtus pinigus ir visureigį. Po didelių diskusijų ir ginčų su Alos patikėtiniu Gediminu vyras šiaip ne taip susigrąžino automobilį, tačiau apvalios pinigų sumos vis dar nesulaukė.

„Deja, tik dabar akivaizdu, kad jos pranašystės buvo tuščios. Per du mėnesius ta moteris išviliojo net 200 tūkst. litų. Šiandien sūnus siekdamas grąžinti skolas yra pasiėmęs tokį kreditą, kad kas mėnesį skolintojams yra priverstas grąžinti net 20 tūkst. litų“, – nelinksmai kalbėjo Algirdo motina Meilė.

Užvaldė būrėjos įtaiga

Vienoje solidžioje Kauno verslo bendrovėje dirbanti simpatiškos išvaizdos Agnė (vardas pakeistas – red. past.) Alai per kelis šių metų gegužę vykusius susitikimus perdavė beveik 42 tūkst. litų.

„Apsilankymas pas Alą buvo artimų draugių sugalvota gimtadienio dovana. Buvau neseniai išsiskyrusi su ilgamečiu draugu. Ėjau tiesiog iš smalsumo, norėdama sužinoti kaip toliau klostysis gyvenimas“, – „Balsas.lt savaitei“ pasakojo Agnė. – Ala paliepė imtis įvairiausių apeigų: namie degindavau žvakes, vaikščiojau į cerkvę Vilniuje ir Kaune, užkalbėdavau vandenį, kai kurių žmonių nuotraukas. Kartą važiavau į kapines ir pyniau vainiką, į jį smeigiau šakutę, žvakę. Tačiau kerai man nepadėjo.“

Kai jauna moteris pradėjo reikalauti savo pinigų, į diskusijas kaskart įsiterpdavo  G. Visockas-Naruševičius. „Manau, jis buvo savotiškas Alos buhalteris, administratorius, o kai kada ir apsaugininkas“, – įsitikinusi pašnekovė.

Kartą moterys stipriai susiriejo, tačiau netrukus Ala paskambino Agnei ir paprašė tuojau pat atnešti 10 tūkst. litų.

REKLAMA

„Ji garsėjo sunkiai žodžiais nusakoma milžiniškos galios įtaiga. Pamenu, bijau kam nors iš draugų pasipasakoti, kad įklimpau į tokias nesąmones. Visiškai savęs nekontroliuodama nueinu prie bankomato, ištraukiu pinigus ir netrukus juos nunešu bei perduodu mašinoje laukiantiems Alai su Gediminu“, – bendravimą su būrėja prisiminė Agnė.

Jai buvo pasiūlyta išrašyti ir sąskaitą faktūrą už suteiktas paslaugas, tačiau nieko bloga nepagalvojusi Agnė atsisakė tai padaryti.

Neblogai uždirbanti moteris nusispjovė į atiduotus pinigus, tačiau iki šiol negali pamiršti, kaip Alos buvo apšaukta „prostitute“, „vargše,  niekada nemačiusia didelių pinigų“. Bene labiausiai Agnę sutrikdė, kai vieno telefoninio pokalbio metu būrėja jai pareiškė, kad jei ši vieną dieną pritrūks pinigų, privalės perrašyti automobilį.

Po minėto pokalbio dviejų moterų draugystė baigėsi.

Mistinė bendrovė „Regamus“, už kurios durų neaiškia veikla užsiimdavo būrėjos Alos patikėtiniai (nuotr. Balsas.lt)Mistinė bendrovė „Regamus“, už kurios durų neaiškia veikla užsiimdavo būrėjos Alos patikėtiniai (nuotr. Balsas.lt)

Pribloškė būrėjos užmojai sužlugdyti prezidentę

Farmacininkės specialybę įgijusi kaunietė Vaiva (redakcijai tikrasis vardas žinomas – red. past.) „Balsas.lt savaitei“ pasakojo, kad jau vasaros pradžioje Pervalkoje vykusio seminaro metu pastebėjo, jog tai gudriai surežisuotos aferos.

Tąsyk seminare dalyvavo maždaug 14 asmenų. Kai kurie už savaitgalį su Ala paklojo net 8 tūkst. litų.

„Jau po pirmo vakaro ketinau važiuoti atgal į Kauną, nes nieko įdomaus, išskyrus paskalas apie žinomus ir turtingus Lietuvos žmones, neišgirdau. Tačiau pagailo 2 500 litų, kuriuos buvau sumokėjusi už šį seminarą, – pasakojo Vaiva. – Vieną vakarą prieš miegą artimai pasišnekučiavome su ten pat apsilankiusia jauna moterimi. Kitą dieną Ala minėtą moterį apšaukė ir beveik išklojo jai viską, apie ką mudvi vakare šnekėjomės. Tada supratau, kad mūsų kambariuose galėjo būti įrengta klausymosi aparatūra. Be to, manau, buvo rausiamasi po mūsų daiktus, nes praėjus kuriam laikui savo kuprinėje radau žalią sąvaržėlę. Pagal būrėjų tradicijas sąvaržėlė turi pririšti auką prie aiškiaregės.“

REKLAMA

Klausydamasi gandų lygio pasakojimų kelis vaikus auginanti moteris buvo pašiurpusi, kai Ala viešai skelbė, jog gali nesunkiai sužlugdyti šalies prezidentę, sėkmingai klestintį „Maximos“ prekybos tinklą.

„Ji nuolat akcentavo, kad „mes“ viską galime. Tačiau kas tie „mes“, taip ir neprasitarė. Keisčiausia, kad į tokius būrėjos pareiškimus nereaguoja specialiosios tarnybos. Manau, „saugumiečiai“ galėtų rimčiau pasidomėti šios aiškiaregės veikla ir ketinimais. Ji nuolat pasakojo turinti ypatingų ryšių gimdymo namuose, morge ir kitose įstaigose“, – pasakojo Vaiva.

Gyvena prabangiai

Tarp nukentėjusių nuo Alos kerų kauniečių sklando istorija, kad vieno labai įtakingo ir žinomo Lietuvos verslininko žmona prieš kurį laiką būrėjai galimai perdavė net 2 mln. litų grynaisiais.

Esą nepasitvirtinus žadėtoms pranašystėms smarkiai įpykęs tarptautiniu mastu veikiantis energetikos verslo banginis nutarė skubiai skirtis su fanatiškai būrėja įtikėjusia sutuoktine.

Pašnekovai teigia girdėję, kad būrėja ir jos artimieji patogiai yra įsitaisę nuosavame name Birštone.

Taip pat jie turi nekilnojamojo turto Kaune, Vilniuje, pajūryje.

Aiškiaregės aukomis tapę kauniečiai mano, kad artimiausiu metu ji paliks Lietuvą ir persikels į Latviją, kurioje, kaip pati sakė, turi daugybę įtakingų bičiulių.

„Labai realu, kad praėjus kuriam laikui panašus scenarijus pasikartos kaimyninėje Latvijoje“, – kalbėjo smarkiai apgauti pašnekovai.

Ilgą laiką gyvenusi Rusijoje, tačiau praėjus kuriam laikui dėl mįslingų priežasčių persikėlusi į Lietuvą aiškiaregė prieš keletą metų bendraudama su vienu Kauno žurnalistu pastebėjo, kad į mūsų šalį jau jau atėjo mada konkurentus žlugdyti per moteris: „Tam rengiamos įspūdingos išvaizdos ilgakojės gražuolės, kurios krenta po automobiliais, neva atsitiktinai susipažįsta, įsidarbina sekretorėmis. Vyrai joms perka butus, automobilius, jachtas, o jos žlugdo verslą".

REKLAMA

Prašėsi apsaugos

Sulaukę būrėjos paslaugomis nepatenkintų skambučių antplūdžio A. Prokofjevaitė-Naruševičienė ir G. Visockas-Naruševičius netrukus kreipėsi į vieną seniausiai Lietuvoje gyvuojančių saugos tarnybų.

Būrėja ir ištikimas jos palydovas susirūpino savo saugumu. Per vieną pirmųjų susitikimų su apsaugos firmos vadovais Ala ir Gediminas prašneko, kad juos įnirtingai puola ir prašo sugrąžinti pinigus įvairūs žmonės, pasitelkę vyrus iš Kauno nusikalstamo pasaulio ir buvusių teisėsaugininkų sluoksnių.

Tai „Balsas.lt savaitei" nenoriai patvirtino ir minėtos saugos tarnybos atstovas.

Būtent dėl minėtų aplinkybių ir nukentėjusių žmonių papasakotų istorijų su būrėja žurnalistas mėgino susisiekti net per kelis asmenis, tačiau vis nesėkmingai.

G. Visockas-Naruševičius tiesiai pareiškė, kad šio straipsnio autoriui reikia dar „užaugti, kol su juo teiksis šnekėti Ala“.

Kaune sklando kalbos, kad artimas šio vyro giminaitis Artūras Pakašius 2006-ųjų spalį buvo nušautas šiandien didžiulę įtaką mieste turinčių banditų gaujų karo metu. Tąkart vienuolika šūvių į peiliu mojuojantį A. Pakašių paleido Darius Čekalinas. Pastarasis praėjusių metų pabaigoje iki šiol nenustatytų šaulių buvo nušautas tame pačiame Šilainių mikrorajone, šalia vaikų darželio.

Užsisklendė dėl pašlijusios sveikatos?

Alos ir jos artimųjų interesus ginantis kaunietis advokatas Žilvinas Linauskas pareiškė, kad šiuo metu smarkiai pašlijusi būrėjos sveikata, todėl ji negalinti bendrauti ne tik su žiniasklaida, bet ir aplinkiniais žmonėmis.

REKLAMA

„Šiandien ji rimtai serga. Kai tik pasveiks, neabejoju, kad turėsite galimybę su ja susitikti. Kokia tikroji jos pavardė? Aš ją žinau kaip Naruševičienę. Atvirai kalbant, nesigilinau į šeiminius jų santykius, todėl negaliu pasakyti, koks yra Gedimino statusas šioje šeimoje. Manau, kad visos problemos turėtų būti sprendžiamos civiline tvarka“, – kalbėjo būrėjos advokatas.

Netikėta policijos tyrimo baigtis

Šių metų vasaros pabaigoje Kauno ekonominė policija pradėjo du ikiteisminius tyrimus dėl galbūt neteisėtų A. Prokofjevaitės-Naruševičienės veiksmų. Pas policijos tyrėjus ėmė savanoriškai plūsti buvę klientai.

Netrukus didelį pagreitį įgavęs tyrimas prislopo, o galiausiai iš viso buvo nutrauktas.

Alos veikla nepatenkinti pareiškėjai ėmė kalbėti, kad labai dideli pinigai ir išskirtinės pažintys laikinojoje sostinėje gali viską.

Kauno Ekonominės policijos pareigūnai nusprendė, kad kaltinimai milžiniškų pinigų išviliojimu iš lengvatikių klientų įtariamai būrėjai – iš piršto laužti.

Netikėtai tokius įtarimus nutarė panaikinti Ekonominės policijos tyrėjas Saulius Andriuškevičius. Prieš keletą metų jis narpliojo ir žiniasklaidos plačiai pagarsintą būrėjos Audronės, savo kerais užvaldžiusios tuomet klestėjusio restorano „Bernelių užeiga" savininkus, apgavysčių ir pinigų išviliojimo istoriją.

Netrukus, kai buvo priimtas šis sprendimas, pareigūnas išėjo ilgalaikių atostogų.

Apie mįslingą ikiteisminio tyrimo pabaigą nieko negalėjo, o gal nenorėjo pasakyti ir kiti aukščiausio lygio laikinosios sostinės policijos pareigūnai.

REKLAMA

Aukštas Kauno ekonominės policijos pareigūnas „Balsas.lt savaitei“ patvirtino, kad teisėsaugininkams gerai žinomi kai kurių miesto gyventojų ir burtininkės bendravimo faktai.

„Šios moters įtakai pasidavė ir daugiau žinomų verslininkų, garsių šešėlinio pasaulio veikėjų, net politikų. Tačiau nemaža jų dalis kažkodėl į mus nesikreipė“, – teigė pareigūnas.

Milžiniškų pinigų netekę ir skolų prispausti kauniečiai tvirtino, kad ir toliau ieškos teisybės. Prieš keletą savaičių Algirdas ir jo motina kreipėsi ne tik į Kauno apygardos prokuratūrą, bet ir į Generalinę prokuratūrą.

„Pasirodo, net tokiais atvejais įrodyti savo tiesą Kaune labai sunku, tad labai viliamės, kad šis tyrimas iš naujo bus pradėtas Vilniaus teisėsaugininkų. Mes rimtai įtariame, kad būrėja su pagalbininkais rado įtakingų pažįstamų, kurie ir galėjo padėti jiems išsisukti“, – kalbėjo Algirdas ir jo motina Meilė.

Balsas.lt redakcija prašo atsiliepti žmones, kurie turėjo panašių istorijų ir reikalų su būrėja Ala ir jos aplinkos žmonėmis. Prašome kreiptis redakcijos tel: (8 5) 203 10 80 arba e.paštu [email protected]

Daivis
2012-09-24 23:47:14
Nesuvokiama, kad taip paprastai protingi zmones, verslininkai atiduotu pinigus ir dar tokias sumas, kazkokiai veikejai!? Cia tik kazkuo paveikiami zmones, hipnoze, kazkokia itaiga ar kokia "raudona kaldryte".....!
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
sisi 2016-06-06 21:11:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
velnio išpera, kitaip jos nepvadinsi, kad ji sudegtu pragarekančiose   ATSAKYTI
Rasa 2013-04-08 16:37:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Prie ko cia tie mentai?Zmones eina patys pas burejas ir jomis tiki, tad jie patys kalti.O bureju nera.Kas ivyks zmogui zino tik Dievas, o ne kazkokia boba.Nei vienas zmogus negime stebuklingas.Tik vieni turi talenta dainuoti, kiti galbut megzti ar dar kazka veikti, bet buti bureju mes galm kiekvienas ir sugalvoti bele ka isburti,.Tad zmones bukite budrus ir nepasitikekite nei aiskiaregiais nei burejomis, nes tai yra mitai   ATSAKYTI
marina 2012-11-04 20:30:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
butent kad nori zmones stebuklu ir galvoja kad kazkokia bureja ar uzkalbetoja ims ir pakeis akimirksniu visa lemti,juokinga,bet graudu,o kadangi zmones neskaito SV.EVANGELIJOS bei BIBLIJOS uzmirsta daugeli dalyku,tik malda ir dvasinis gyvenimas daro stebuklus,o mes lengvatikiai galvodami, kad kazkoks zmogus ims ir viska pirstu spraktelejimu pakeis...Viskas slypi musu viduje.KRISTUS pasake,DIEVO KARALYSTE -JUMYSE YRA.Neturi buti pas jus jokiu samanu, raganu, bureju.-tai Kristaus zodziai.Todel butu smagu jei zmones tiesiog dazniau skaitytu SV.RASTA bei ieskotu savo atsakymu dvasinese knygose,o ne pas raganas...   ATSAKYTI
Linas 2012-10-09 22:39:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar nebusi "Geduks" pats Dargis? kurs jau turi teistuma del smeizto ?? Jei saves nepagirsi tai niekas nepagirs, Kad nepabijojo apsmeizti tai matosi, tik idomu kiek jis gavo uz tai - uz tokia drasa ?? Gera reklama darai Geduk, iskart jauciasi kad esi laimingas del sunkesnes tapusios kisenes, jei esi isitikines kad tokiom primitiviom laidom ir kalbom imanoma itikinti ziurovus savo "gerai padekota" propaganda, tai nereikia deti daug pastangu, nes greitai paaiskes visai tikra tiesa, uz kuria nes atsakomybe kiekvienas smeizejas    ATSAKYTI
Nauja sensacija - ji Ieskoma Interpolo!! 2012-10-08 23:26:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
http://www.interpol.int/Wanted-Persons/%28wanted_id%29/2007-35949   ATSAKYTI
Aušra 2012-10-07 09:35:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nepatarčiau lįsti anapus nežinomo ir YPAČ jei nepažįsti žmogaus. Vadovautis reikia tuo,kad ,,būrėja,,paėmusi iš žmogaus pinigus - jau ne būrėja. Kodėl nepalinkėjus geram ŽMOGUI geros kloties žvilgsniu ir mintimis. Juk gerą ŽMOGŲ žmoguje galima jausti..,ir slepiantis po storu kevalu. ŽMOGUS pats turi išmokti ir bandyti apsiginti nuo esamų priešų,nelaimių. Juk nelabasis irgi nesnaudžia,jei teisingai gyveni - jis čia pat... Pajutus kažką negero nuo /tamsiojo/ pasiuntinio - nebijokime persižegnoti,nes Dievas stipresnis.Tamsiojo nusipelnusiems pasiuntiniams suteikiamos naikinimo jėgos,kurios laikinai naikintojui suteikia malonumą - netrukus ligas ,žūtį. NES tamsiųjų jėgų valdovai ŽMOGAUS nemyli. Jei esame JĖZAUS KRISTAUS valtyje,turime tikėti ir pasitikėti. Nėra galingesnio burtininko už Dievą, kuris mums skyrė angelą sargą.   ATSAKYTI
Juozas 2012-10-04 18:28:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai aisku kad cia gerai "Motyvuotas" straipsnis, uztenka vien tik paziureti kas autorius sio staripsnio - Dailius Dargis, zurnalistas su negara reputacija vien tik tarp savo kelegu ir labai mylintis pinigus, jau nekalbant apie kitus liudijancius zenklus sio straipsnio. Tai kad patalpinti straipsni dabar galima bet koki, reikia tik sutarti uz kiek ? ypac jei pazisti "gera" zurnalista    ATSAKYTI
Geduks:) 2012-10-08 23:24:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Labai geras ir teisingas žurnalistinis tyrimas . Pagarba autoriui už drąsą, kad nepabijojo į dienos šviesą ištraukti šių personažų.Jei autorius nepabijojo surasyt knyga apie Daktarus ir ju pakalikus - tai tokie veikejai jam turetu kelti tik juoka ir adrenalina tolimesniems zur.tyrimams. Smagu, kad Jo pėdsakais jau pasiekė ir Kristupo Krivicko prodiusuojama laida "Akistata". Tie, kas šiandien nematė laidos galite ją pamatyti per tvplay.lt (kur visos internetinės laidos kaupiamos); Antroji laidos dalis jau po savaitės - kitą pirmadienį, 17 val.10min. per tv3. Zmones butinai paziurekite = ir galutinai atsimerke pamatysite, kas is tiesu yra ta ALA!!!  
ANGEL 2012-10-03 00:45:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Apie aiskiarege ALA galiu pasakyt tik gero, as negalejau pastot 5 metus, negalejo padieti daktarai, mane nurasie, kai kreipausi pas ja netikejau ne i neka bet su jos pagalba as turiu dukra jai jau 2metukai, ir netikiu sio straipsniu, nes kaip girdejau is pazistamu sis staripsnis yra UZSAKYTAS KAD APSMEIZTI!!! O pas mus lietuvoja kurie zmones padieda kitem su stebuklinga dovana , greitai apsmeizia. Patarimas visem kas skaito toki slamsta, gerau kvepokyt grinu oru :)   ATSAKYTI
tomas 2012-09-27 21:04:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Meli zmongeliukai pateikti komentarai yra jau perduoti i Saugumo Departamenta uz neteisetus komentarus ir smeizima bus pateikti visems Kaltinimai uz kaltinimus ir taip pat uz straipsni !!! Kuo daugau rasykite jusu AIP kompjuteriu nepamirskyt kad tai tas pats kai buto adresas :))))))))) labai bus malonu susitikti teisme!!!!    ATSAKYTI
Valera 2012-11-01 21:36:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
:)))))))))))))))) ar tik nebusi Gedutis Naruševič? :))))))  
Nukentejus 2012-09-27 18:50:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Sita sarlatane-Alina Visockiene!Daug zmoniu yra apgavusi dar 1992-93 metais,ypac Klaipedos kraste.O i Rusija buvo pabegus,nes teko nuo kreditoriu begti.Ten irgi slapstesi.gediminas-jos sugyventinis,suneliai tokie patys.Jei kas ieskot jos ,tai gyvena kazkur Birstone,dabar nuo spalio 1 d bus Londone,bandys cia is zmoniu pinigus isvilioti.O galiu jinai turi,pinigus isvilioja uzhipnotizuojan.Bukit atsargus!!!!   ATSAKYTI
germanas 2012-09-26 23:34:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tas kuris prekiaivis range norejo pas mane ant savo kreditoriu juoda magija uzsakiti 200tlt neatiduotikaip jums    ATSAKYTI
germanas 2012-09-26 22:38:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
uz mela ijungssiu sunaikinimo koda ir lauksiu tolau jusu pasisakymu !!!
   ATSAKYTI
tomas povilaitis 2012-09-26 22:14:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kokios pasekmės laukia už šmeižtą internete?

- Pagal Baudžiamojo kodekso 154 straipsnį asmuo, apšmeižęs kitą asmenį, gali būti baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų. Jei asmuo šmeižiamas, neva šis padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, arba per visuomenės informavimo priemonę ar spaudinyje, šmeižto autorius gali būti baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
Koks skirtumas tarp šmeižto ir nuomonės internete?

- Šmeižimas - tai tikrovės neatitinkančios informacijos, galinčios paniekinti ar pažeminti asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo, paskleidimas. Šmeižtą paskelbusiam asmeniui gali būti iškelta baudžiamoji byla. Šmeižimui nustatyti svarbu tai, kad paskelbta informacija turi būti tokia, kurią būtų galima patikrinti. Nuomonei netaikomas tiesos kriterijus, t.y. išsakyta nuomonė nėra duomenys. Teismai negali įpareigoti paneigti nuomonę ar atlyginti žalą už išsakytą nuomonę, net jeigu ji būtų šokiruojanti ar kelianti nerimą, nes tuo būtų pažeistas Konstitucijos 25 str. bei Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijos 10 str., įtvirtinantys asmens teisę turėti įsitikinimus ir juos laisvai reikšti. Tačiau ir nuomonė turi būti reiškiama sąžiningai ir etiškai, sąmoningai neiškraipant faktų, nes, priešingu atveju, galima civilinė atsakomybė.   ATSAKYTI
Aukse 2012-09-25 20:41:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taip, taip aferiste, mano kaimynai jei sunese labai daug pinigu, virs simto tukstanciu litu. Tie zmones vos isgyveno po to. Prigirde vandens kazkokio nuo kurio pykino labai ir isviliojo is ju pinigus. Sake prigasdino apie ju vaiku mirti ir t.t... Tai isivaizduokit kokia psichologine prievarta naudojama...   ATSAKYTI
mv 2012-09-25 19:43:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
BŪRĖJA-šis žodis nuolat kartojamas,todėl įsiklausykite ką jis reiškia.Būrėja ne tas asmuo,kuris ateities įvykius rikiuoja,o tik spėlioja ateitį... Ateitis , net krupščiausiai suplanuota ,vistiek būna daugiavariantinė.....jeigu būrėja ir mato ateities variantų vieną seką,tai jos pacientui vistiek ateitis daugiavariantinė išlieka,,,,Ateitį galima numanyti būsiant panašią,bet ji vistiek daugiavariantinė...    ATSAKYTI
Lina 2012-09-25 10:30:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Manau, kad tikrai kazkuom uzgirdo juos, kad jie pasiduoda itaigai.   ATSAKYTI
Darius 2012-09-25 10:24:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taigi cia ta pati grazuole, kur per TV3 rode 05.14d., kaip ji su seimo nariais darbuojasi.    ATSAKYTI
Daivis 2012-09-24 23:47:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nesuvokiama, kad taip paprastai protingi zmones, verslininkai atiduotu pinigus ir dar tokias sumas, kazkokiai veikejai!? Cia tik kazkuo paveikiami zmones, hipnoze, kazkokia itaiga ar kokia "raudona kaldryte".....!   ATSAKYTI
chacha 2012-09-24 23:37:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
deda bobos skersa ant valstybes sistemos,net azuolynas dunda!   ATSAKYTI
cha 2012-09-24 23:25:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nu bet kokiu durniu yra.....tokiomis nesamonemis tiki   ATSAKYTI

Top Video

Tiesioginio eterio įrašas atskleidė vagystę: kuriozas tapo sensacija
DABAR RODOMA
Tiesioginio eterio įrašas atskleidė vagystę: kuriozas tapo sensacija
DABAR RODOMA
Dėl gyvūno pikantiško poelgio modeliui teko raudonuoti
DABAR RODOMA
Moteris palikusi atvirus automobilio langus labai greitai to pasigailėjo
DABAR RODOMA
Darbuotojai užfiksavo poros akimirką restorane: visi internautai ėmė jų ieškoti
DABAR RODOMA
Pamačius šalia važiavusį automobilį išsitraukė kamerą: to dar nebuvo regėję
DABAR RODOMA
Keistos išvaizdos žuvis sukėlė sąmyšį: atrodo, kaip su žmogaus veidu
DABAR RODOMA
Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
DABAR RODOMA
Šokiruojantis įrašas: policija elektra kratė vyrą, kurio rankose – vienerių metų vaikas
DABAR RODOMA
Vyras renka žmonių nagus: nepatikėsite, kam juos naudoja
DABAR RODOMA
Šuo tapo sensacija – šeimininkui moka pasakyti žodžiais, ko nori
REKLAMA
Policija Andrius Ufartas/Fotobankas
Ketvirtadienį popiet Pelėdnagių kaime vyko veiksmo filmo scenarijų primenantys įvykiai. Labiausiai nukentėjo niekuo dėtas policijos automobilis. Ketvirtadienį apie 14 val. 50 ...
Tragedija Kaune. Iš degančio namo išnešti du leisgyviai mažamečiai
Už grotų siunčiama motina, savo du mažylius palikusi be priežiūros ir užrakintus namie, kuriuose jie ir žuvo kilus gaisrui. Kauno apygardos teismas neatsižvelgė į motinos ...
Teismas dėl N. Venckienės suėmimo skundo (nuotr. Justinas Auškelis/Fotodiena)
Neringa Venckienė prašo teismo ją paleisti už užstatą. Buvusios teisėjos tėvai pasiryžę sumokėti 10 tūkstančių eurų už tai, kad dukra laisvę išvystų anksčiau numatyto termino. ...
Sujudimas sostinėje – uždūmintas 27 aukštų namas (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Pirešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnyba (PAGD) informavo, kad Vilniuje, apie 15.20 val., buvo gautas pranešimas, kad 27 aukštų name pranešta apie uždūminimą. ...
Vilniaus policija (nuotr. stop kadras)
Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį pavežėjas Artūras Grižas paskelbė vaizdo įrašą, kurį pavadino „Vėl Vilniaus policija pasirodė visame gražume. Gerinam Lietuva ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų