„City Service“ avarinė tarnyba per dvi savaitgalio dienas užregistravo 945 pranešimų. Pranešimų apie šilumos ir karšto vandens sistemų sutrikimus arba speigo sukeltas problemas iš viso buvo 631, iš jų Vilniuje – 386, Kaune – 183, Klaipėdoje – 62.

Skambučių srautas, palyginti su praėjusiu savaitgaliu, išaugo 45 proc. Pastebėjus augantį skambučių srautą, savaitgalį į darbą buvo iškviesti papildomi darbuotojai. Šeštadienį apie 18 val. buvo sugedusi skambučių centro tarnybinė stotelė, gedimas pašalintas per valandą.

„Skambučių srautas buvo labai didelis, todėl ne visi žmonės prisiskambino iš karto, kitiems teko ilgiau palaukti, kol atsilieps operatorius. Atsiprašome šių gyventojų“, – sakė Tadas Misevičius, „City Service“ pastatų ūkio valdymo departamento direktorius.

Pasak  T.Misevičiaus, savaitgalį budėję avarinės tarnybos darbuotojai daugiausia skubėjo tvarkyti sutrikusios šilumos, karšto ir šalto vandens vamzdynų veiklos. Taip pat užregistruota pranešimų apie užšalusius nuotekų tinklus bei užsikimšusią kanalizaciją. Užšalę vamzdynai buvo atšildomi naudojant specialius įrankius, kai kur buvo keičiamos užšalusios vamzdynų atkarpos.

Pirmadienį apie pietus darbai dar vyko 60 adresų, iš kurių pranešimai buvo gauti savaitgalį.

„Sinoptikai prognozuoja ne tokius šaltus orus. Tai reiškia, kad sąlygos darbams pagerės ir artimiausiu metu stengsimės likviduoti visus gedimus“, – sakė T.Misevičius.


Rašyti komentarą...
N
Nerijus
2012-02-06 16:46:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas ten vilniui daros pastoviai kazkas uzsala ar sprogsta..
Atsakyti
0

e
erasmus
2012-02-06 17:17:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
City servis -zuokulas Rubikon Axis. Kodel valstybes valdomose imonese ner tiek avariju? Todel, kad ten dar kazkiek rupi zmogeliai, o ne vien tik UAB pelnas
Atsakyti
0

t
total
2012-02-06 18:09:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
pas mane namie užšalo karštas vanduo , nežinau kaip tai įmanoma :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų