Labdaros ir paramos fondui „Mamų unija“ įteikta tiek riešutų, kiek litų per tris mėnesius prekybos tinkle buvo paaukota onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

MAXIMA klientai, pirkdami aitvaro ženklu pažymėtus maisto produktus, iš viso paaukojo 75 760 litų. Ši suma bus skirta Kauno klinikoms, kuriose įrenginėjamas naujas Onkologijos skyriaus korpusas sergantiems vaikams.

„Kauno klinikose planuojama atidaryti naują korpusą. Norime, kad jame ilgą laiką besigydantiems vaikams būtų jaukiau, o svarbiausia – kad jie turėtų žaidimo kambarį. Šiam korpusui įrengti dar daug ko trūksta, kol kas nėra net lovų. Todėl mes stengiamės padėti, kad ne tik sostinėje, bet ir Kaune vaikai turėtų galimybę sveikti į namus panašioje aplinkoje“, – sako viena iš „Mamų unijos“ steigėjų, televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

Ji džiaugiasi, kad bendradarbiaujant su MAXIMA per trejus metus pavyko surinkti per 200 tūkstančių litų. Daugiausia lėšų surenkama per tuos projektus, kai klientai gali rinktis specialiu ženklu pažymėtus produktus ir taip prisidėti prie paramos. MAXIMA parduotuvėse taip pat visada galima įsigyti mažųjų ligoniukų pieštų atvirukų ir taip paaukoti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų