2011 m. kovo 6-oji – pergalinga diena Alberto Contadorui, su „Saxo Bank-SunGard“ komanda iškovojusiam pirmąją pergalę („Vuelta de Murcia“), ir įsimintina diena Aidžiui Kruopiui, pirmąkart tapusiam tėvu.

„Tą dieną dalyvavau paskutiniame etape „Driedaagse Van West-Vlaanderen“ (kovo 4-6 d.) ir paskui tik sužinojau, kad esu tėvelis jau, nuvykau tiesiai į ligoninę, kur manęs jau laukė pagausėjusi šeima‟.– sakė portalui „Balsas“ Aidis Kruopis, š. m. kovo 6 d. su žmona sulaukęs pirmagimio.

Praėjusiais metais iš kitų Lietuvos dviratininkų Europos reitinge surinkęs daugiausiai taškų, 24 metų vaikinas aktyviai palaikė Tomo Vaitkaus inicijuotą protestą prieš LDSF ir ryžtingų veiksmų ėmėsi asmeniniame gyvenime, po ilgametės draugystės  vedęs Justiną Žilytę.

Jauni tėvai nebuvo numatę, kad mažylis į pasaulį pasibels anksčiau laiko, tačiau gimusio vaikučio laukė ir kruopščiai paruoštas kūdikio kraitelis, ir... vardas.

„Vaikelis gimė per anksti, beveik dviem savaitėmis anksčiau, po Cezario pjūvio. Kūdikio lyties nežinojom 100%, bet aš pats nuo pat pradžių žinojau, kad tai berniukas“.– pasakojo laimingasis tėvelis.

„Vardą davėme Cristian, bet dar nežinau, kaip čia bus tiksliai su jo rašymu dėl kai kurių įstatymų Lietuvos ir Belgijos“.– sakė portalui „Balsas“ Aidis Kruopis, kurio sūnus gimė Belgijoje, Kortrijko mieste.

REKLAMA

Paklaustas, ar sūnaus gimimas pakoreguos lenktynių grafiką, Aidis Kruopis sakė, kad apie tėvystės atostogas negalvoja.

„Nemanau, kad imsiu ar prašysiu kažkokių lengvatų, kol kas nieko nenuveikiau ant dviračio šį sezoną, tai reikia susiimti ir pradėti stengtis dėl trijų“.– teigė dviratininkas, šiemet atstovaujantis Belgijos ProKontinentinei komandai „Landbouwkrediet“, į kurią atėjo iš mėgėjų komandos „Palmans-Cras“ kartu su kraštiečiu Egidijum Juodvalkiu.

Susiję tekstai :

Po lemiamo etapo „L'Etoile de Bessèges“ lenktynėse A. Kruopis 17–as (video)

Su tarpinio sprinto taškais „L'Etoile de Bessèges“ – A. Kruopis 10-tuke (video)

A. Kruopis ir E. Juodvalkis uždarė Belgijos dviračių sezoną

A. Kruopis ir E. Juodvalkis eis T. Vaitkaus pramintu keliu (video)


Rašyti komentarą...
S
S
2011-03-10 21:19:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinu, tik gaila, kad nesugebėjot vaikui normalų lietuvišką vardą duoti.
Atsakyti
0

p
poik
2011-03-20 23:18:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
sveikinimai - bus daugiau motyvacijos siekt pergales
Atsakyti
0

K
Kami
2011-03-21 16:36:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
na is tiesu del vardo tai tikrai reiktu patylet...liudna kad i uzsieni isvyke dirbti lietuviai pamirsta apie Lietuva ir nebeduoda lietuvisku vardu....juk vaikas tai lietuvisko kraujo. Sekmes Aidi ir Justina, gal kada pagalvosit apie savo tevyne.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų