Dokumentas byloja, kad A.Bilotaitė, turėdama 52 tūkst. litų turtą, įtikino banką suteikti jai 600 tūkst. litų paskolą (O.Posaškovos/LRS nuotr.)

Dokumentas byloja, kad A.Bilotaitė, turėdama 52 tūkst. litų turtą, įtikino banką suteikti jai 600 tūkst. litų paskolą (O.Posaškovos/LRS nuotr.)

Per Lietuvos Seimą nepraslysta nė viena bankų skolininkų gyvenimą palengvinanti iniciatyva. Užstrigo Fizinių asmenų bankroto įstatymas, pataisos, neleidžiančios bankui pretenduoti į daugiau nei įkeisto turto vertė.

Dar Seime baidomasi minties derantis su piktybiškai besielgiančiais bankais paimti iš jų valstybinius pinigus ir sukrauti kokiame nors valstybiniame komerciniame banke. Seime į tokias iniciatyvas reaguojama labai asmeniškai. Kodėl?

Ekonomistė Aušra Maldeikienė sako, kad atsakymo reikia ieškoti valstybę valdančių asmenų asmeninėje buhalterijoje.

Valstybė pavojuje!

Atsimenate? Buvo toks nutikimas, kai tuomečio premjero Gedimino Kirkilo metinėje ataskaitoje nežinomas atlapaširdis iš Lietuvos banko parašė, kad skandinaviškų bankų koncentracija sudaro grėsmę nacionaliniam saugumui. Kilo baisus triukšmas ir tą sakinį iš ataskaitos išbraukė. Valstybės saugumiečiai esą tokios grėsmės neįžvelgia. Kodėl neįžvelgia, jei šiandien net Andrius Kubilius sako, kad bankai gilina krizę?

REKLAMA

Atsakymo paieškokime keistoje vietoje - Povilo Malakausko asmeninėje buhalterijoje. Ponas Malakauskas bankams yra labai skolingas, nes nusipirko kotedžą sostinės Žvėryno rajone, Paribio gatvėje. Kotedžą nelegaliai pradėjo statyti, o vėliau nežinomu būdu legalizavo ir pardavė Valstybės saugumo departamento (VSD) šefui dabartinis sostinės meras Vilius Navickas.

Dėl to pirkimo įvyko toks LNK "Paskutinės instancijos" ir sostinės mero dialogas. "Tai kas iš to, kad nusipirko? Tai labai gerai, kad nusipirko, įsikūrė ir gražiai gyvena. Į sveikatą!" - "O galėtumėt pasakyt, už kiek nusipirko?" - "Ne, negalėčiau pasakyt." - "Kodėl?" - "Todėl, kad tai yra įmonės ir jo... manau, sutarties dalykai."

Kodėl meras nenori pasidžiaugti, kiek jam sumokėjo valstybės saugumo šefas? Ogi todėl.

Mero įmonės tinklalapyje minėtas kotedžas buvo parduodamas už 1,5 mln. litų. 2007 metų pabaigoje, jei tikėsime Malakauskų šeimos deklaracijomis, jie nebuvo išpardavę savo gausaus nekilnojamojo turto, todėl kišenėje turėjo 300 tūkst. savų ir 290 tūkst. skolintų litų. Tačiau sandoris įvyko: P.Malakauskas šeimai šv. Kalėdoms parnešė sutartį dėl 1,5 mln. litų vertės kotedžo pirkimo.

Ar tai reiškia, kad V.Navickas VSD vadovui suteikė 900 tūkst. litų nuolaidą? Specialiųjų tyrimų tarnyboje, kai jai vadovavo P.Malakauskas, vyravo nuomonė, kad tokios nuolaidos labai panašios į kyšius. Tokį klaidingą įspūdį galima susidaryti iš viešai skelbiamų P.Malakausko deklaracijų.

Beje, "Paskutinės instancijos" duomenimis, Malakauskai skolinosi iš banko ne tuos deklaruotus 290 tūkst. litų, bet gerokai daugiau, t. y. 203 240 eurų, arba 701 178 litus. Kadangi P.Malakauskas apsimetė, kad LNK nepaskelbė šitų dalykų (nuo laidos transliacijos jau praėjo 2 savaitės), tai turime konstatuoti, kad, mūsų žiniomis, skirtumas tarp viešai skelbtų pusantro milijono ir realios kotedžo pirkimo kainos tesudarytų apie pusę milijono litų... Jums palengvėjo? Mums ne. Toks vienam asmeniui pritaikytas "išpardavimas" nedidina pasitikėjimo valstybe ir jos šulais.

REKLAMA

Mūsų nuomonę dėl ypač didelės nuolaidos patvirtina ir 2008 metų P.Malakausko turto ir pajamų deklaracija. Po metų nuo kotedžo pirkimo šeima deklaravo 600 tūkst. litų padidėjusį turtą.

Prasiskolinęs dėl moters

P.Malakauskas gali ramiai sau gyventi prabangiame pigiai įsigytame kotedže, nes Seime niekas jam nepriekaištaus. Juk negali mėtyti akmenų, pats sėdėdamas ant stiklo kalno... Arvydas Anušauskas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas (privalo vykdyti VSD parlamentinę priežiūrą), pats turintis finansinių problemų dėl labai jaunos moters, panelės Mildos Petrokaitės, įdarbintos Seimo Užsienio reikalų komitete.

"Paskutinė instancija" patikrino Valstybinėje mokesčių inspekcijoje: A.Anušauskas nedeklaravo už pusę milijono Vilniaus centre pirkto buto, bet pranešė kartu su M.Petrokaite pasiskolinęs apie 400 tūkst. litų. Taip ir parašyta: kartu pasiskolino. Panelė Petrokaitė patikslino: ponas Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas "tik" laidavo jos paskolą savo turtu ir pajamomis. T. y. jei panelė neteks darbo ir pajamų, jos skola guls ant A.Anušausko pečių.

"Tai čia kito asmens gauta paskola." - "Kas tas asmuo? Kodėl laidavot?" - "Čia mano draugė." - "O jūs gyvenat nesusituokę?" - paklausė žurnalistė visiškai teisėtai, nes ponas priklauso partijai su priesaga Lietuvos krikščionys demokratai ir balsuoja už gana radikalią šiems laikams tradicinės, katalikiškos šeimos koncepciją.

Taigi, koks atsakymas? "Išjungsit kamerą, aš jums paaiškinsiu..." - atsakė konfidencialusis A.Anušauskas ir paaiškino taip, kad žurnalistei susidarė įspūdis, jog M.Petrokaitė buvo A.Anušausko žmona... Šitą klaidingą prielaidą paneigė pati M.Petrokaitė pareikšdama, kad "mes nebuvom susituokę" ir "jis visada turėjo kitą žmoną".

REKLAMA

Vietoj moralo: jeigu ši istorija bylotų apie kaimyną, kuris yra troleibuso vairuotojas arba medkirtys, tai tebūtų primityvus santykių "trikampis". Tačiau šitaip sau leidžia elgtis žmogus, atsakingas už šalies saugumą: įsivelia į istoriją su jauna moterimi ir įsipareigoja jai visu savo turtu ir ateities pajamomis. Tampa ypač priklausomas nuo bankų ir turi nuolatinį ypač didelių pajamų poreikį.

Istorija žino daugybę atvejų, kai dideli politikai žlugo per tai, kas priešiškų specialiųjų tarnybų žargonu vadinama "karštas ..." Kita priežastis, daranti asmenį patrauklų verbavimui, - finansinės problemos. 2:0 - pono Anušausko nenaudai. Valdomas žmogus!

Beje, praėjusią vasarą A.Anušauskas skelbė pasipiktinusį straipsnį, kad jam bankai nesuteikė vartojamosios paskolos atostogoms užsienyje. Ačiū bankams. Niekas neturės jokių nuotraukų, kaip tai nutiko Algirdui Brazauskui.

Bankrotė Nr.1

"Lietuvos laukia baisus tragiškas košmaras. Jie duoda paskolas tokiems žmonėms, kaip Agnė Bilotaitė. Iš kur ji gavo pinigų neturėdama turto? Nueikite į banką ir pasakykite: "Turiu 52 tūkst., noriu turėti 600 tūkstančių." Manau, kad su jumis kalbės, nes pasižiūrėti į psichinį ligonį gali būti labai juokinga", - aiškina socialinių mokslų daktarė ekonomistė A.Maldeikienė žvelgdama į viešai paskelbtą A.Bilotaitės pajamų ir turto deklaraciją.

Dokumentas byloja, kad A.Bilotaitė, turėdama 52 tūkst. litų turtą, įtikino banką suteikti jai 600 tūkst. litų paskolą. Kilus krizei bankas elgiasi dar keisčiau. Kitaip nei su normaliais skolininkais, jis Seimo narės nespaudžia grąžinti skolos anksčiau, išparduoti visą turimą turtą.

REKLAMA

A.Bilotaitė atsilygina savo geradariams balsuodama už kreivą šleivą aukštojo mokslo reformą, kurios esmė - perkelti mokslo finansavimą ant vakarykščių abiturientų pečių, priverčiant juos skolintis už 10 proc. palūkanų. "Balsavote už?" - klausiame Seimo narės. "Bet čia jau nuspręsta yra... Na reikia, na nuspręsta... galima juk sprendimus pakoreguoti ir pakeisti", - patvirtina mūsų nuogąstavimus A.Bilotaitė.

Dar ji teigia, kad dabar, Seime, jos pajamos ryškiai sumenko. O kiek? Keletą kartų? "Taip", - patvirtina Seimo narė. Tačiau A.Bilotaitės turto ir pajamų deklaracija byloja ką kita. Iš jos matyti, kad panelė iki Seimo teuždirbdavo apie 2000 litų per mėnesį. Taigi jos pareiškimas apie sumenkusias pajamas (juk Seimo narys uždirba per 5000 litų), rodo, kad dalies pajamų ji tiesiog nedeklaruodavo. Vadinasi - slėpė mokesčius?

Dėl labai sudėtingos finansinės situacijos A.Bilotaitė turės būti ypač lojali partijos rinkimų sąrašus formuojančiam A.Kubiliui, nes, nepatekusi į kitą Seimą, ji tiesiog neteks visko, ką turi, o vėliau visą gyvenimą mokės bankui skolos dalį, likusią po turto išpardavimo.

"Jeigu būčiau STT pareigūnas, iš karto A. Bilotaitę pradėčiau sekti, nes neaišku, kaip jinai grąžina tuos pinigus, juk tokie dalykai yra pirmas žingsnis į korupciją", - sako A.Maldeikienė.

Panaši painiava su mokesčiais ir Vilniaus mero V.Navicko deklaracijoje. Jis rodo pernai uždirbęs per 117 tūkst. litų, bet tesumokėjęs 1050 litų mokesčių.

A.Maldeikienės pamokslas lietuvių tautai toks: "Vadinasi, mokesčių tarifas yra 0,87 procento. Čia yra klasikinis verslo liudijimas, ir tada aišku, iš kur atsiranda 12 mln. V.Navicko turtas: reikia nusipirkti verslo liudijimą, daryti vadinamąjį smulkųjį verslą. Mokesčių jie moka labai mažai, o kokia nors mokytoja dėl to ir gauna mažai, kad turi ir mokesčius sumokėti, ir išlaikyti šitų verslininkų motinas ir tėvus, mokėdama jiems į "Sodrą", ir sumokėti už jų vaikų mokymąsi mokykloje, nes vaikas mokykloje kainuoja mažiausiai 5,5 tūkst. per metus, o jis sumokėjo 1050 litų mokesčių."

REKLAMA

Ekonomistė dar priduria, kad V.Navicko gausios skolos paaiškina, kodėl jis, išvykęs su oficialia delegacija į Italiją, staiga "nusiplauna" ir dingsta tvarkyti asmeninio verslo reikalų.

Išlaiko žmona

Jono Ramono finansinis portretas - dar vienas išskirtinis atvejis. Jis yra labai skolingas garbaus amžiaus žmogus, kurio pajamų neužtenka paskolos mėnesinėms įmokoms. Pernai eidamas į rinkimus J.Ramonas buvo bemaž ubagiukas - 30 tūkst. privalomo registruoti turto ir 203 311 litų paskola. Kaip sako A.Maldeikienė - dukart bankrutavęs. Tačiau pagal naujausią deklaraciją Ramono turtas dramatiškai padidėjo - 1 237 300 litų ir atsirado 960 tūkst. litų skola. Seimo nario žmonos balansas panašus - 4 700 000 turto ir beveik 4 mln. skolų.

"Žmona padovanojo man Kaune namą, kurį valdė savo asmeninės nuosavybės teise", - aiškina stebuklingą praturtėjimą Seimo narys, kadaise gynęs nuo tokių, kuo tapo dabar, šalies žemdirbius. O kodėl žmona dovanojo tiek turto? "Šiaip sau, iš didelės meilės ir pagarbos savo vyrui", - atrėžia Seimo narys ir kirčiuodamas kiekvieną žodį paaiškina, kad jo ir žmonos turtas yra atskirtas vedybine sutartimi.

Iš viso to "Paskutinė instancija" susidarė tikriausiai klaidingą įspūdį, kad taip smarkiai įsiskolinę Ramonai slepia nuo bankų dar neįkeistą savo turtą ir tada vėl skolinasi. Tą klaidingą nuomonę sutvirtina ir tai, jog Vilija Ramonienė kas mėnesį dovanoja vyrui pinigų, kad šis galėtų dengti savo paskolą.

Komentuodama šį bei kitus keistų paskolų politikams atvejus, A.Maldeikienė skatina suklusti bankų indėlininkus: "Juk atidavė tai jų pinigus!"

REKLAMA

Čia ir dėkime tašką. Beliko surikiuoti mūsų bankrotus į eilę. Sunki užduotis. Kas pavojingesnis: tas, kuris turi daug skolų ir didelę įtaką gauti dideles nuolaidas iš kotedžų pardavėjų - tarkime, P.Malakauskas, ar ta, kurios namui neatsakingas bankas išmetė 600 tūkst. indėlininkų litų, o ji net nežino, kas yra valiutų valdyba. LNK "Paskutinė instancija", padedama A.Maldeikienės, Seimo bankrotus surikiavo taip:

Numeris 10 Vaidotas Bacevičius - 72,7 proc.

Numeris 9 Artūras Melianas, praskolinęs 74, 4 proc. savo turto.

Numeris 8 - Andrius Šedžius - 74,8 proc.

Numeris 7 - Jonas Ramonas - 79,3 proc.

Numeris 6 - Donalda Meiželytė-Svilienė 89 proc.

Bankrotų penketuką pradeda - Vitas Matuzas 92,6 proc.

Numeris 4 - Arvydas Anušauskas 100 proc. prasiskolinęs dėl moters.

Numeris 3 - Vytautas Kurpuvesas 103,7 proc.

Numeris 2 - Vytautas Gapšys su 143,79 procento praskolintu turtu.

Numeris 1 - Agnė Bilotaitė 589,1 proc.

Rūta JANUTIENĖ

klaipeda
2009-10-27 08:48:29
PLASTIKINIAI LANGAI SU 20% NUOLAIDA, VIDAUS REMONTO PASLAUGOS 860407440 [email protected] KLAIPEDOS APSKRITYJE
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Op 2009-10-27 22:52:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pažiūrėjes TV laidą supratau chemą: Reikia banke paimt kelių šimtų litų paskolą be užstato, tada po kiek laiko nuvažiuot į Airiją ir ten pasiskelbus bankrutavusiu, galima gryžti. Tu jau neturi jokių skolų, o bankas išsiieškos nuostolius pakeldamas kitiems palūkanų normą. Belieka tik gauti pinigus be užstato. Bilotaite, į kurį banką reikia kreiptis?   ATSAKYTI
Pilypukas 2009-10-27 20:07:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Malakauskas uodega slepia, matyt zinodamas, kad bus ivestas nekilnojamojo turto mokestis nuo vieno limono turto vertes. O pas ji dabar - cha cha cha - viskas tvarkoj.
Idomu butu paanalizuoti ar seimunu ir kitu valdziazmogiu asmenine reakcija panasiai negali itakoti nekilnojamo turto (ne)apmokestinimo. Si ideja plevena seniai, bet realesniu konturu neigyja. Galima itarti, kad asmenine buhalterija ir cia vaidina nemenka vaidmeni. Brangaus nekilnojamojo turto (virs 1mln. litu, sakykim) koncentracija dabartiniame Seime, Vyriausybėje, savivaldybese-kunigaikstijose nemenka ir turi tendencija tik dideti.    ATSAKYTI
as 2009-10-27 19:41:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
http://donis13.mybrute.com   ATSAKYTI
Maldeikienė - ŠAUNUOLĖ 2009-10-27 18:53:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Štai kaip reikia mąstyti. Štai kur protinga, ne veltui mokslų daktarė gerb. Maldeikienė. Kur nė šuo nesulojo, ponia Maldeikienė iškniso siūlo galą ir visiems parodė, kodėl seimo nariai taip paslaugūs ir nuolankiai elgiasi su parazitais bankininkais. Čia, Lietuvoje, ne tik pedofilų tinklas, čia ir nebaudžiamos korupcijos tinklas, kuriame pirmu smuiku groja net pats VSD vadas Malakauskas. Dabar tik Prezidentės žodis turėtų nors ką nuveikti, nes visi kiti - susitepę amžiams...   ATSAKYTI
... 2009-10-27 17:54:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
išvis už nieką nereikia balsuoti...

savo kieme esančią tvarką gali patikėti tik sau :)

sekančiuose rinkimuose siūlyčiau niekam nebalsuoti...

sistema turi būti sugriauta... nes tai vergovė kuri vedą žemės planetą su visais jos resursais į pražūtį.   ATSAKYTI
Labas 2009-10-27 15:27:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Geras paukštis ta bilotaitė, nesikuklina, jei imti tai iš bankų, ir nesismulkina, šimtais tūkstančių... O bankas dėl tokių sandorių kelia palūkanas iki dangaus tiems, kas bankui įkeitęs savo vienintelį butą.   ATSAKYTI
lkl 2009-10-27 15:10:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Man gėda,nes aš balsavau būtent už bilotaitę,galvojau,kad jaunimas turi ateit į valdžią ir daryt tvarką,še tau ir pridarė.   ATSAKYTI
KJM > Hausas 2009-10-27 15:04:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bet juk Gapšys, Bilotaitė ir reprezentuoja kitą negu Ramonas kartą. Atrodo ši naujoji karta ne ką geresnė. O pasiklausius Gapšio pokalbio su Maldeikiene (TV) matosi, kad šis vaikinas pavyzdingas Uspaskicho mokinys ir savo cinizmu bei chamiškumu netgi perspjauna patį mokytoją. Tad nieko nedarant, ir naujos kartos nieko nepakeis. Lauk nors ir 100 metų.   ATSAKYTI
2009-10-27 14:58:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
o ko...Nusprendžiau-[turiu turto nedaug)apsivilksiu tautiškais rūbais,kaip Bilotaitė,banke gausiu 1000000lt paskolą ir gyvensiu ilgai bei laimingai.Dabartinį turtą perleisiu bankui.Pabandykit ir jūs...   ATSAKYTI
K. 2009-10-27 14:38:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai tas bankas privalo visiems duoti paskolas kaip bilotaitei, nes kitu atveju tai kyšis itin stambiu mastu. Ir įrodymai jau surinkti.   ATSAKYTI
Hausas to Rainys 2009-10-27 13:35:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nes todel, kad Lietuvoj ir uz rankos pagavus, kysi imant neatsistatydinama, o vaidinama nuskriausta.Reikia laukti, kol ismirs dinozaurai ir ateis kitos kartos.Tai truks dar minimum 70 metu.   ATSAKYTI
Man patiko 2009-10-27 13:14:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Man patiko matyti situ suknistu aferistu snukius - kaip jie pasimete kai buvo demaskuoti ir paklausti tiesiu klausimu. KUBILIAU, LANDSBERGI, RAZMA - uzduokit situos klausimus bilotaitei, kas cia per betvarke???   ATSAKYTI
klaipeda 2009-10-27 13:13:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
SEK-SAS TELEFONU SU 70% NUOLAIDA 860407440.   ATSAKYTI
Mokslu daktare 2009-10-27 13:11:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Maldeikienei - 10 balu uz tokias idomias idomias isvadas. NEBALSUOKIT UZ SITA BILOTAITE, JI TIKRA AFERISTE IR MELAGE - MATOSI IS DEKLARACIJU, KOKIA "TYRA" POLITIKE.   ATSAKYTI
Mokslu daktare 2009-10-27 12:41:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Maldeikiene nusivaziavo iki turgaus bobu lygio...   ATSAKYTI
Faktas 2009-10-27 12:10:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai pasirodo jauniausia seimo konservatorė turi didžiausią apetitą svetimiems pinigams...    ATSAKYTI
Na ir kas? 2009-10-27 11:41:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Anušauskas, kas jis......ZERO (ne japonų naikintuvas).....O vat šnipas Richardas Zorgė, kas naktį miegojo vis su kita moterimi. O kad nieks netrukdytų pakabino raudoną žibintą...Taigi atėjęs jo areštuoti japonų saugumas mandagiai palaukė kol jis baigs reikalą, o po to jį areštavo......   ATSAKYTI
Rainys 2009-10-27 11:29:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
TAI KODĖL TAS MALAKAUSKAS IR TAS NAVICKAS DAR NE KALĖJIME? KAS ČIA PER ŠALIS, JOBTVAIMAT?
IR TA GRAŽUOLĖ KONSERVATORĖ...ATSEIT, JI TURĖJO PENKIASDEŠIMTIES TŪKSTANČIŲ LITŲ VERTĖS TURTĄ. IŠ KUR PAS PACANKĘ TOKIE PINIGAI?   ATSAKYTI
... 2009-10-27 11:14:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
yra nenormalu, nes visuomenė buvo apgauta...

čia tas pats kaip išprievartauti mažametį ...

paskolos buvo tiesiog brukamos...    ATSAKYTI
normalu 2009-10-27 11:03:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Na sorry jei jums cia normalu, manau jus vienas is ju..   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
DABAR RODOMA
Vilniaus centre užpultas Anušauskas su žmona: ieško kaltininko
REKLAMA
pandemija (nuotr. SCANPIX)
Pavojingų virusų protrūkiai – turbūt populiariausias įvairių apokaliptinių filmų siužetas. Tačiau žmonija iš tiesų tai jau yra ne sykį patyrusi savo kailiu – epidemijas, net ir ...
Koronavirusas (nuotr. Scanpix)
BNS pateikia svarbiausių savaitgalio naujienų apie koronaviruso krizę Lietuvoje apžvalgą: Viruso plitimas. Savaitgalį patvirtintos dvi mirtys ir 13 užsikrėtimo virusu ...
Balsavimas (nuotr. stop kadras)
Per šiuos Seimo rinkimus Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) turės patikrinti, ar kandidatai nenuslėpė galbūt buvusių ryšių su Sovietų Sąjungos specialiosiomis tarnybomis. ...
Policija (nuotr. Fotodiena.lt)
Panevėžyje sekmadienį sulaikytas automobilį neblaivus vairavęs vyras, pas kurį rastas ir paimtas neteisėtai laikomas revolveris su šoviniais, pranešė Policijos departamentas. ...
Tik dėl karantino išaiškėjo, kiek ištikrųjų Lietuvos žemės dirba Lenkijos ūkininkai (nuotr. stop kadras)
Dėl Covid-19 plitimo Lenkijai uždarius sienas paaiškėjo, kad Lietuvos žemę dirba daugiau nei 100 Lenkijos ūkininkų. O plotai gali siekti tūkstantį hektarų. Nors seniai žinoma, ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų