Seimo nariai savo reikmėms valdišką transportą naudoja ir toliau. Politikai nesivaržydami sėda į tarnybinį limuziną net tada, kai į partijos renginį būtų galima paėjėti.

Trečiadienį tarnybiniu automobiliu važinėjosi Seimo Audito komiteto pirmininkas Artūras Skardžius. Šis politikas, kuris vadovauja Valstiečių liaudininkų sąjungos rinkimų štabui, į partijos narių pasitarimą iš parlamento kiemo išvyko tarnybiniu limuzinu. Valstiečių liaudininkų posėdis, kur buvo svarstomas partijos pasirengimas rinkimams, apžiūrinėjama agitacinė medžiaga, vyko visai netoli Seimo rūmų, sostinės centre, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

A.Skardžius į tarnybinį automobilį su vairuotoju sodino ir frakcijos bičiulę Rimą Baškienę, ir su partija glaudžiai bendradarbiaujantį politologą Algį Krupavičių.

Seimo autoūkio vadovas Česlovas Selemonas „Lietuvos rytui“ patvirtino, kad A.Skardžius oficialiai užsisakė tarnybinį automobilį jo vadovaujamo Audito komiteto reikmėms. Valdininkas, paklaustas, kokį maršrutą nurodė parlamentaras, tepasakė, kad politikas važinėjo po miesto centrą.

REKLAMA

A.Skardžius trečiadienį telefonu buvo nepasiekiamas. Tuo tarpu kartu su juo tarnybiniu automobiliu į partinį renginį vykusi R.Baškienė mėgino tvirtinti, kad dalyvavo Seimo frakcijos posėdyje. Parlamentarė aiškino, esą jame buvo aptariama kitos dienos plenarinio posėdžio darbotvarkė, taip pat diskutuota apie šeimos politiką.

Kolegas netrukus demaskavo Seimo Valstiečių liaudininkų frakcijos seniūnė Aldona Staponkienė. Ji paneigė trečiadienį vykus frakcijos pasitarimą: „Frakcijos posėdis vyko antradienį. Kiek žinau, vakar kažkur mieste vyko partijos strateginis pasitarimas. Gal R.Baškienė suklydo“.

Tai, kad parlamentarai ir valdininkai nesivaržydami naudoja valdišką transportą savo reikmėms, paaiškėjo, kai šios kadencijos Seimą sukrėtė tarnybinių privilegijų skandalas. Po kilusio triukšmo, kai postų neteko ne tik kanceliarijos vadovai, bet ir pats tuometis Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas, politikai prisiekinėjo, kad tokie dalykai nebepasikartos.

Seimo kanceliarijos veiklą tyrę valstybės kontrolieriai nurodė, kad būtina griežtinti automobilių naudojimo tvarką ir padaryti ją skaidresnę.

Neseniai kai kuriuose tarnybiniuose automobiliuose buvo įrengta jų buvimo vietą leidžianti nustatyti elektroninė įranga.

Pasižadėję sąžiningai vykdyti visus nurodymus, Seimo politikai ir valdininkai nutarė, kad automobiliai gali būti užsakomi tik politikų atstovaujamų komitetų, komisijų bei frakcijų tarnybinėms reikmėms.


Rašyti komentarą...
w
www
2008-06-12 11:11:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
o limuzinas turbut VW golf?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų