XX a. pabaigoje ir XXI a. pradžioje demokratinėms valstybėms priėmus lygių galimybių įstatymus bei ėmus siekti realios visuomeninės moteriškosios ir vyriškosios lyčių lygybės, vis dar atsiranda piliečių bei institucijų, kurios neigia įstatymų deklaruojamą lyčių lygybę.

Kyla klausimas – kodėl nepripažįstama visuomeninių santykių pažanga, pagarba žmonių lygybei? Gal todėl, kad kai kuriems individams yra per sunku savarankiškai mąstyti, kadangi jie aklai tiki, jog religinės ir moralinės normos kaip nekintantys žmogaus dvasinio ir socialinio gyvenimo orientyrai yra amžinos? Gal todėl, kad savęs nereflektuojantys žmonės dėl individualių gebėjimų stokos trokšta valdžios kaip saviraiškos, todėl visuomeniškai reiškiasi žemindami kitus, ypač moteris?

Šiuolaikiniame pasaulyje moterį žeminantį požiūrį skleidžia ir aršiai jį gina konservatyviosios partijos, dogmatiškai mąstantys politikai bei jų užnugarį idėjiškai ir finansiškai saugantis Vatikanas.

Abortų uždraudimo idėja lygių galimybių įstatymų fone yra tolygi moters teisės į savo kūną neigimui. Lietuvos Respublikos konstitucijos 20 straipsnis teigia, kad „žmogaus laisvė yra neliečiama“, o 22 straipsnis skelbia, kad „žmogaus privatus gyvenimas yra neliečiamas“.   Šiandien abortų draudimas yra viena žiauriausių moters engimo, dvasinio paralyžiaus formų, šiuolaikinė vergovės bei inkvizicijos atmaina. Moters engimas, veidmainiškai dangstantis negimusios gyvybės išsaugojimo pastangomis,  vaizdžiai ryškėja lyginant privačios nuosavybės teisę ir žmogaus teisę į savo kūną. Kapitalo pasaulyje privati nuosavybė laikoma viena didžiausių vertybių, šventa žmogaus teise. Postsovietinėje erdvėje katalikų bažnyčia aistringai gina šią teisę susigrąžindama Bažnyčios turtą ir pelningai juo naudodamasi.

REKLAMA

Tačiau, kai kalbama apie moters kūną ir moters teisę pačiai priimti sprendimą kaip su savo kūnu elgtis, Bažnyčia bei dogmatiškai mąstantys individai mano turintys teisę nurodinėti moteriai, ką ji turėtų daryti - gimdyti, nedrįsti nutraukti nėštumą, nepaisant to, kad moteris patyrė šeimos nario, vyro smurtautojo lytinę, fizinę bei psichologinę  prievartą. Moteris psichologiškai yra labiausiai pažeidžiama tuomet, kai pastoja tam nepasirengusi, kai jos asmeninį gyvenimą netikėtai pakreipia draugo, pažįstamo, sutuoktinio ar svetimo vyro neatsakingas lytinis elgesys, ar dogmatiški kunigų bei ginekologų moralai. Kūdikio atėjimui nepasiruošusi, tačiau per prievartą ar dėl vyro neatsakingumo pastojusi  moteris, dažnai dėl švietimo stokos, finansų stygiaus, artimųjų abejingumo atsiduria beviltiškoje situacijoje. Šią situaciją daro sudėtingesnę moralistų pastojusios moters smerkimas, moters, o ne vyro kaltinimas, aborto draudėjų, kurie neturi jokios teisės kištis į privatų moters gyvenimą, žiaurios nuomonės teismas.

Moters žeminimas braunantis į jos privatų gyvenimą, smerkimas tų, kurie  šiuolaikinėmis saugos priemonėmis planuoja šeimos didėjimą, moters gąsdinimas, kad  abortas yra nuodėmė yra dar egzistuojanti moters diskriminacija, psichologinis smurtas prieš moterį. Tuo smurtu kaip moters engimo įrankiu meistriškai naudojasi katalikybės išpažintojai, katalikų kunigai, kūniškai neturintys teisės pažinti moters, tačiau besisavinantys jos kūną aborto draudimais. Šiais draudimais kuriama „teisingųjų“ valdžios regimybė, primetama Vatikano įtaka  pasauliečiams ir netikintiesiems. Šie draudimai taip pat peršami pasauliečių švietimo sistemai bei gyvenimo būdui.

REKLAMA

Vatikanas, nepripažindamas moters teisės nutraukti nėštumą, ėmė smerkti ir žmogaus teisių gynimo organizaciją „Amnesty International“, kuri teigia aborto galimybę moters išprievartavimo ir kraujomaišos atvejais.

Europos parlamento Religijos ir politikos atskirties darbo grupė laišku kreipėsi į Angelą Merkel, José Manuelį Barrosą ir  Hansą Gertą Pötteringą, kuriame pabrėžė europiečių teisę keisti dogmatiškąsias katalikiškąsias nuostatas, pripažinti religijoje laisvą pasirinkimą ar asmens teisę netikėti jokia religija. Konstitucijos Europai 52 straipsnyje  numatytas Bažnyčios ir valstybinių institucijų, nereliginių organizacijų skaidrus ir nuolatinis dialogas, tačiau, pasak laiško autorių, šis dialogas lygiaverčiai nevyksta. 2007 m. gegužės 15 d. surengtoje visuomeninių, religinių bei dvidešimties religinių lyderių diskusijoje apie žmogaus orumą nedalyvavo nė viena moteris. Toks moteriškosios lyties ignoravimas, konstruojant dialogą tarp Bažnyčios ir pasauliečių, dar kartą įrodo  Bažnyčios panieką moteriai. Tačiau XXI a. moterys iš religijos dogmų vergijos vaduojasi švietimu ir tikėjimu žmogaus teisėmis. Moterys ima suprasti, kad moters kūnas nepriklauso Bažnyčiai ir kunigams, dogmatiškai mąstantiems politikams ir vyriškajai giminei. Moters kūnas, kaip  ir moters savimonė, priklauso tik pačiai moteriai.

Marija Aušrinė Pavilionienė yra Seimo narė.

Straipsnis yra Šeimos planavimo ir seksualines sveikatos asociacijos nuosavybė

laisvė nėra anarchija
2007-06-30 00:04:10
Aušrinė galvoja , kad pasiekė laisvo mąstymo aukščiausią laipsnį, aukštesnį už popiežių. Jeigu vyras moterį laiko savo nuosavybe - tai pirmas "laisvės" laipsnis. Aušrinė jau pasiekė antrą- moteris turi turėti laisvę. Bet dar yra ir trečias laisvės laipsnis - laisvė yra atsakomybė, prieš save , prieš visą pasaulį ir prieš Dievą(dvasinė atsakomybė). Ir ta atsakomybė prieštarauja Aušrinės mąstymui.
Kitaip sakant, moteris turi turėti laisvę laisvai atsakomybei, o ne laisvę blogai elgtis su savo kūnu.
O tokie "laisvi" mąstymai ir sudaro psichologines galimybes pagimdytus vaikus išmesti į konteinerius.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
hiGuys! 2012-02-15 23:58:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kadaise, pameni buvo toks AMB. Dabar jau nebėra.
Tai atsirado AMP (Aušra Marija Povilionienė). Ir nieko čia nuostabaus.
AMB mėgo reguliuoti Valdovų Rūmų statybas, ir tenka pripažinti kad jam pelningai sekėsi. Naująjai AMP atrodo labai sekasi reguliuoti rūšis, rūšiuoti, suporuoti, išporuoti, ir panašiose operacijose. Siųlyčiau AMP karjerą tęsti ZOOLOGIJOS SODE. Ten visada yra ir rūšys, ir įvairovės netrūksta.   ATSAKYTI
zyga 2008-11-02 19:02:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nesamonė ir tiek.toks šlamstas dar ir pajieską intere sunkina   ATSAKYTI
Jonas 2007-10-01 14:18:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pasiziurekite geju,lezbieciutikslus
GĖJŲ MANIFESTAS

„Mes ištvirkinsime jūsų sūnus – jūsų apgailėtino vyriškumo, lėkštų svajonių ir vulgaraus melo simbolius – paversdami juos pederastais. Suviliosime juos jūsų mokyklose ir bendrabučiuose, sporto salėse, persirengimo kambariuose, sporto aikštelėse, seminarijose, jaunimo grupėse, kino teatrų tualetuose, kareivinių barakuose, automobilių aikštelėse, visuose vyrų klubuose, Kongresų rūmuose, visur, kur vyrai sutinka vyrus. Jūsų sūnūs taps mūsų paklusniais tarnais ir vykdys visa, ką mes liepsime. Jie bus perdirbti pagal mūsų atvaizdą ir pavidalą. Jie geis mūsų ir dievins mus.
Moterys, jūs šaukiatės laisvės? Sakote, kad jūsų vyrai blogi ir kad jūs su jais nelaimingos? Mes, vyriško veido ir kūno žinovai, atsiimsime jūsų vyrus iš jūsų. Mes pralinksminsime juos, apmokysime juos, apkabinsime juos kai jie verks. Moterys, sakote, kad norite gyventi viena su kita be vyrų? Tad ir eikite viena pas kitą, o mes suteiksime jūsų vyrams malonumų, kurių jie niekada nėra patyrę, nes mes esame pirmarūšiai vyrai. Tik vyrai išmano, kaip patenkinti kitą vyrą, tik jis supranta kito vyro jausmų gilumą, jo protą ir kūną.
Visi įstatymai draudžiantys homoseksualizmą, bus atšaukti. Vietoje jų bus leidžiami įstatymai, sudarantys sąlygas meilei tarp vyrų.
Visi homoseksualai turi veikti išvien, tarytum broliai; apsijunkime mene ir filosofijoje, vienykimės visuomeniškai, politiškai ir finansiškai. Triumfuosime tik tada, kai parodysime savo bendrą veidą pagiežingam heteroseksualiam priešui. Jeigu drįsite mus vadinti pederastais, žydais ar iškrypėliais, mes smogsime jums į jūsų bailias širdis ir suteršime jūsų menkus, merdinčius kūnus. Mes rašysime poemas apie meilę tarp vyrų, rengsime spektaklius, kuriuose vyrai atvirai glamonės vienas kitą, kursime filmus apie meilę tarp herojiškų vyrų, kurie pakeis pigią, paviršutinišką, sentimentalią, infantilišką, lėkštą ir kvailą heteroseksualią meilę, šiandien vis dar vyraujančią kino teatrų ekranuose.
Mes sukursime jaunų gražių vyrų, drąsių atletų skulptūras ir jas pastatysime jūsų parkuose, skveruose ir aikštėse. Pasaulio muziejai bus pripildyti paveikslų, kur vaizduojami grakštūs, nuogi vaikinai. Mūsų rašytojų ir menininkų dėka, vyrų tarpusavio meilė taps madinga, ji bus laikoma gero skonio ženklu: mūsų sėkmę garantuos didžiulė patirtis – kaip diktuoti stilių. Mes išstumsime heteroseksualius meilės ryšius, pasitelkdami pašaipas ir patyčias, tam turime puikius įgūdžius.
Mes nuimsime kaukes nuo galingų homoseksualų, kurie dedasi heteroseksualais. Būsite sukrėsti ir pašiurpę, kai pamatysite, kad jūsų prezidentai ir jų sūnūs, pramonininkai ir senatoriai, jūsų merai ir jūsų generolai, jūsų sportininkai, kino ir televizijos žvaigždės, jūsų valstybės vadovai ir kunigai visai nėra patikimos, pažįstamos, buržuazinės heteroseksualios personos, kokias norėjote matyti.
Mes – visur, mes persmelkėme jūsų gretas. Būkite atsargūs kalbėdami apie homoseksualus, nes mes esame visada tarp jūsų: galbūt sėdime per vieną suolą nuo jūsų ir gali nutikti, kad miegosime vienoje lovoje su jumis.
Nebus jokių kompromisų. Mes nesame viduriniosios klasės paliegėliai. Pasižymėdami napaprastu intelektu, mes esame tikrieji žmogiškosios rasės aristokratai, o tvirto proto aristokratai niekada nepasitenkina mažu. Tie, kurie mums priešinasi, bus ištremti.
Sutelksime didžiules privačias armijas, kaip Mišimą, kad nugalėtume jus. Mes užkariausime pasaulį, nes kariai, įkvėpti ir susieti homoseksualios meilės ir garbės, yra neįveikiami, kaip senovės graikų kareiviai.
Šeima yra melo, išdavystės, vidutinybių, veidmainystės ir smurto židinys, todėl ji bus panaikinta. Šeima tik slopina vaizduotę ir pažaboja laisvą valią, todėl ji turi būti likviduota. Genetinėse laboratorijose bus pradėti ir išauginti tobuli berniukai. Jie augs komunose, prižiūrimi ir bei auklėjami homoseksualių eruditų.
Visos bažnyčios, kurios mus pasmerks, bus uždarytos. Vieninteliai mūsų dievai yra gražūs jauni vyrai ir mes esame atsidavę grožio, moralės ir estetikos kultui. Visa, kas bjauru, vulgaru ir banalu, bus panaikinta. Atstumti heteroseksualių viduriniosios klasės nuostatų, galime gyventi taip, kaip mums diktuoja laisva vaizduotė. Mums „per daug“ niekada nėra „gana“.
Nauja rafinuota visuomenė bus valdoma elito, sudaryto iš gėjų poetų. Vienas didžiausių reikalavimų užimti aukštą postą naujoje homoerotikos visuomenėje bus pasišventimas grakščiąjai aistrai. Bet koks vyras, susitepęs heteroseksualiu geismu, bus iškart atskirtas nuo įtakingo posto. Visi vyrai, kurie primygtinai reikalaus teisės pasilikti kvailiais heteroseksualais, bus teisiami homoseksualų teismuose ir dings iš visuomenės akiračio.
Mes perrašysime istoriją, kurią sumenkino jūsų heteroseksualus melas ir iškrypimai. Mes aprašysime didžiuosius homoseksualius vadus ir mąstytojus, kurie formavo šį pasaulį.
Mes jums parodysime, kad homoseksualumas, intelektas ir vaizduotė yra neatskiriamai susiję, kad homoseksualumas yra būtinas tikrąjam vyro kilnumui ir grožiui.
Mes laimėsime, nes mus maitina nuožmus prislėgtųjų kartėlis, nes ištisus amžius buvome priversti tenkintis tik menka dalimi jūsų kvailuose heteroseksualiuose pasirodymuose.
Mes irgi pajėgūs naudotis ginklais ir stoti prie pabūklų barikadose, kylant žūtbūtinei revoliucijai. Drebėk, hetero kiaule, kai pasirodysime tau be kaukių“.

• Pabraukta tai, ką gėjams jau pavyko įgyvendinti.

http://www.fordham.edu/halsall/pwh/swift1.html
http://www.home60515.com/5.html


   ATSAKYTI
o kam priklauso vaisiaus (=Vaiko) kunas? 2007-07-02 16:02:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ar moteris gali nuspresti ar joje auganciam zmoguciui gyventi ar mirti (=buti nuzudytam)?   ATSAKYTI
Ramunas 2007-07-02 12:14:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Isvada tik viena:
Reikia leisti moterims pacioms darytis abortus :)    ATSAKYTI
kaze 2007-07-01 22:09:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Idomu, kiek kartu pati autore pasinaudojo savo ginama teise-ar isdristu ta viesai pareiksti?    ATSAKYTI
kvaila moteriske ir 2007-07-01 20:18:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kvailas pavadinimas. Ar augantis moters kune vaiszius yra moters kunas? Aisku, kad ne. Tai visiskai atskira butybe, kuri naudojasi moters kunu kaip konteineriu. Kazkada Sekspyras parase tokia drama Venecuijos pirklys. Ten zydas pirklys norejo uz skola ispjauti is nezydo pirklio svara mesos is kuno. Gerai, sake teisejai, ispjauk, bet neturi nulaseti ne lasas kraujo, nes suderejai svara mesos, o ne krauja... Cia irgi taip pat. tegi ispjauna ta vaika,, jei taip nori, bet kad jis liktu gyvas.   ATSAKYTI
Sikart 2007-07-01 14:45:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pritariu Povilionienei. Ypac del Popieziaus uzsipuolimo Amnesty Internacional ir siulymo neremti sios gal vieninteles dar saziningos zmogaus teises ginancios organizacijos. Kodel Popiezius pasikvioete sau patareju toki veikeja kaip Kisindzeris? - tai kelia dideli itarima. Juk tai sis askenazu kilmes JAV politikas atsakingas uz masinius bombardavimus Kombodzoje, Vietname, Sudane ir t.t., bet del siu zudyniu neisgirdome is popieziaus jokiu priekaistu. Kodel? O Amnesty Internacional pateike faktus apie Izraelio vykdoma politika. Nejau popiezius tapo Sionistu politikos irankiu?   ATSAKYTI
negro 2007-07-01 00:16:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vyras jei gerai ,,neikerta", tai ir eina is proto, raso visokias nesamones.Kas tamsta istate i tokias pareigas?Sunku rasti tau ,Ausra, gyvenime vieta, tai bandai tokiais straipsniukais varda sau pelnyti. Biblijoj raso mazdaug taip ,,gyvenk ir linksminkis, bet nepamirsk, kad uz viska teks atsakyti". Tad neplauk tu smegenu paprastiems zmonems. O ir tavo tavo mokslinis laipsnis abejotinas-vyro autoriteto deka gautas.
Kuo pradejau, tuo ir baigsiu: eik tu na..., pavilioniene.   ATSAKYTI
ar tiesa? 2007-06-30 15:57:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Girdejau, kad nescios moters zudikas Amerikoje kaltinams dviguba zmogzudyste. Kas zinote, paaiskinkite. Pavilioniene kalba apie moters teises i savo kuna be atsakomybes. Turbut vyrai irgi turi savo kazkokias teises. Bet kokias teise turi i savo kuna asmuo, kuris nei vyras nei moteris? O apie Ausrine sklinda visokios kalbos.   ATSAKYTI
vienvietis 2007-06-30 01:55:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kam priklauso moters kunas? -ausrines - marjos kunas priklauso be abejones jai paciai .    ATSAKYTI
laisvė nėra anarchija 2007-06-30 00:04:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aušrinė galvoja , kad pasiekė laisvo mąstymo aukščiausią laipsnį, aukštesnį už popiežių. Jeigu vyras moterį laiko savo nuosavybe - tai pirmas "laisvės" laipsnis. Aušrinė jau pasiekė antrą- moteris turi turėti laisvę. Bet dar yra ir trečias laisvės laipsnis - laisvė yra atsakomybė, prieš save , prieš visą pasaulį ir prieš Dievą(dvasinė atsakomybė). Ir ta atsakomybė prieštarauja Aušrinės mąstymui.
Kitaip sakant, moteris turi turėti laisvę laisvai atsakomybei, o ne laisvę blogai elgtis su savo kūnu.
O tokie "laisvi" mąstymai ir sudaro psichologines galimybes pagimdytus vaikus išmesti į konteinerius.    ATSAKYTI
Negro 2007-06-29 21:50:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kai nori boba pasidulkinti, tai bet koki vyra kabina, o kai pilvas puciasi, tai jau skundziasi : ,, apgavo mane,pasinaudojo."
Paciulp ir tu , Ausrine, gal praeis noras nesamones rasyti. Ir neiskraipyk Biblijos, dar nesubrendai tiek, kad ja komentuotum. Iki   ATSAKYTI
Reikia 2007-06-29 17:19:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ismest ta moters kuna i siukslyna    ATSAKYTI
autorei!!! 2007-06-29 13:28:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
visada labai zavejausi autoria, jos tvirta ir labai aiskiai issakoma nuomone, taciau jos autoritetas labai smuko kai susidejo paksistais... tuomet masciau, ar is tikruju pries tai buvo tik kauke, ar tiesiog netycia susipaniojo ir pasirinko ne ta partija??? dabar labai apsidziaugiau kai isstojote is sios partijos, tikiuosi neikada i ja nesugrisite ir neturesite jokiu sasaju su ja...
labai tikiuosi stiprinsite moteru pasitikejima savimi Lietuvoje ir busite idejine lyderia.
P.S. taciau esu labai pries geju nestandartiniu sexualiniu pakraipu reklamas viesai, kiekvieno lovos reikalai turi likti tarp zmoniu, kurie sia lova naudojasi...   ATSAKYTI
pritariu siai nuomonei!!! 2007-06-29 13:20:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Problema 2007-06-28 22:52:16
turi būti sprendžiama kitaip. Ar išaiškintos priežastys, kodėl moterys darosi abortus? Kaip gyventi, jei ji vieniša, jei "mylimasis" dingo, sužinojęs apie būsimą kūdikį? Pagaliau ir gyvenant šeimoje ar moteriai sudarytos sąlygos normaliai auginti vaiką? Taip, - sakys moralistai,- iki trijų metų ramiai augink, valstybė moka 93 Lt kas mėnesį. O jei vyro algelė nė pusantro tūkstančio nesiekia, ir moters diplomas po keletos nedarbo metų gali tapti niekinis? Ir buto nėra? Kur dar nesibaigiančios vaikų ligos, dėl kurių tiesiog šėlsta darbdaviai ir beveik niekaip nereaguoja vaikų tėčiai. Reikėtų sudaryti sąlygas dirbti kokias tris valandas kasdien, mokėti motinai atlyginimą, kaip samdomai auklei ar namų šeimininkei. Darželis nemokamas, mokykloje maitinimas nemokamas (ir neišvagiamas), specialybės įsigijimas nemokamas taip pat. Tada normaliose šeimose netaip labai tėvams skaudėtų galva - vieną ar du vaikus auginti, tik jau jokiais būdais - ne tris, nekalbant apie daugiau. O juk ir už gimdymą reikia užsimokėti. Ir netaip jau mažai. Va, prašom, vyriausybės, bažnyčios galvos ir visi, kurie mokate tenkinti seksualinius poreikius be pasekmių, išspręskite šias problemas, ir jūsų galvos skausmas dėl abortų tikrai susilpnės. P.S. Senokai pastebėjau, kad abortus uždrausti reikalauja dažniausiai jau nebevaisingo amžiaus moterys ir tie, kurie negyvena seksualinio gyvenimo. Moralas kaip ir aiškus: mes negalime, tai ir kiti tegu "susiveržia diržus". Ir nepulkit ant tos Pavilionienės. Ką - ji jus per prievartą abortuoja. Ji teisingumo siekia. Draudimais nieko nepadarysi, turi būti laisvas apsisprendimas. Galima aiškinti, mokyti, formuoti vertybines nuostatas, kad moteris pasirinktų moraliai teisingą sprendimą. Būtina, gal per bažnyčią, keisti požiūrį į šeimą, grąžinti į ją tėvą, netoleruoti svetimmoteriavimo ir daugpatystės. Tada viskas išsispręs savaime. Tad - pirmyn, aborto darudėjai, vykdyti kitaip humanistinių programų. O Aušrinei Pavilionienei ačiū, kad neleidžia jaunų moterų įvaryti į kampą, kurį vyrai sukuria ir nori mus ten laikyti.   ATSAKYTI
Šarūnas 2007-06-29 12:15:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lygios lyčių teisės - vienas iš postmodernistinio pasaulio labirintų, kur koją lengva nusilaužti.Iš tikrųjų Dievas sukūrė lytis SKIRTINGOMIS, su skirtinga eisena, kvėpavimu, balsu, lytėjimu,pasaulėjauta. Likimas vyrui ir moteriai nustato labai skirtingas priedermes,ir neverta visko bandyti išlyginti buldozeriu.Kas tai daro, nepripažįsta seksualumo fenomeno iš viso, nors ir kiek daug apie tai postringautų. Pats didžiausias loginio proto priešas yra Bažnyčia, nes jos postulatų jis niekados "neperkąs". Tačiau tikra tiesa, ponia Marija Aušrine, yra tame,kad vyrai mažiausiai vertina moteris su galingai išvystyta racionalaus proto logika...   ATSAKYTI
Naivioji 2007-06-29 00:05:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tiek daug nemeiles skamba is Ausrines lupu...   ATSAKYTI
dAIVA 2007-06-29 00:02:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
mANAU
kad autores asmenybe yra labai priestaringa, bei kontraversiska, neabejotinai protinga bei intelegentiska, bet ko gero nevisu megstama.   ATSAKYTI
Naivioji 2007-06-28 23:55:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Na ir pikta toji Ausrine...Ir kas ja taip gyvenime nuskriaude? O gal velnias "apsedo"..Pasitaiko ir siais laikais tokiu nutikimu...
As tai uz negimusio kudikio gyvybes issaugojima.Moterys,jei nenorite pradeti gyvybes, galvokite apie tai pries atsiduodamos vyriskiui...    ATSAKYTI

Top Video

Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
REKLAMA
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų