Premjerė apie Dulkį: ministras padarė daugiau, negu buvo galima tikėtis

Premjerė Ingrida Šimonytė teigia, kad sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio darbas pranoko jos lūkesčius, o kritika jam dažnai nėra pagrįsta.

„Manau, kad ministras padarė daugiau, negu kad būčiau labai drąsiai tikėjusis, kad jis per tiek laiko spės padaryti. Tai, kad žmonės kelia ministrui kažkokius galbūt kartais sunkiai suvokiamus lūkesčius, kad ateina žmogus ir staiga per vieną savaitę sutvarko situaciją, kuri ilgą laiką riedėjo daugiau mažiau sava eiga, visą laiką reikia sau tokį realybės pasitikrinimą padaryti, ar kažkas yra apskritai padaroma“, – interviu „Delfi“ laidai trečiadienį sakė premjerė.

Ji teigė tikrai žinanti, kad ministras dirba „po 16–18 valandų per parą“, nes tenka spręsti klausimus ir po darbo, ir savaitgaliais.

I. Šimonytė taip pat mano, kad kritikuojantieji ministrą galbūt taip tikisi sulaukti ir populiarumo.

„Manau, kad čia yra tema, kuri yra dėmesio centre. Ir pasisakydamas ta tema, ar ta tema kritikuodamas, turbūt visada gali sulaukti palaikymo. Nes, kaip ir minėjau, yra žmonių, kurie galvoja, kad viskas turi įvykti kažkokiu stebuklingu įvykimo būdu“, – tvirtino ji.

Prezidentas Gitanas Nausėda yra išreiškęs abejonių dėl A. Dulkio prieš tvirtindamas Vyriausybę. Jis teigė, jog į šias pareigas tikėjosi sveikatos srities atstovo, kurio patirtis praverstų valdant situaciją dėl koronaviruso, bei sakė patvirtinęs jį į ministrus, nes nesulaukė tinkamesnio kandidato.

A. Dulkys prieš tapdamas ministru vadovavo Valstybės kontrolei, yra dirbęs Lietuvos banke.


Rašyti komentarą...
1
181
2021-01-13 17:07:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
vienasaliskai premjere palaikodulki
Atsakyti
0

J
Jonas
2021-01-13 18:13:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam toks ministras reikalingas- tai tik ŠIMONYTEI, bet ne mums žmonėms, skaičius pazįsta ir to užtenka, tai liūdna, o mes svekatos sistemoje vargstame ir kartu vargsta žmonės, gaila kad ne medikas, tai aš iš kaimo galiu buti ir tokiu ministru,,
Atsakyti
-2

Šlykštus komentaras
2021-01-13 23:58:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokie komentarai turėtų būti šalinami.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų