Visvaldas papasakojo apie kovą su Covid-19: „Rodės, mano dienos suskaičiuotos“

Jonavietis Visvaldas Leonavičius kreipėsi į Kėdainių ligoninės medikus, išreikšdamas jiems didelę padėką už suteiktą pagalbą.

Pateikiame vyro išsakytas mintis:

„Gerbiami Kėdainių ligoninės COVID-19 skyriaus medikai, į Jūsų globą patekau likus bemaž porai savaičių iki Kalėdų, po to, kai namuose, Jonavoje, nuo COVID-19 gydžiausi net keliolika dienų.

Nors per visą gydymosi namuose laiką niekaip nepavyko įveikti vis pakylančios aukštos temperatūros, kelis kartus iškviesti greitosios medikai menkai tegalėjo  pagelbėti – nedusau, tad aukšta temperatūra ir itin prasta savijauta nebuvo pakankama priežastis vežti mane į ligoninę.

Galiausiai pasidarė taip sunku kvėpuoti, jog, rodės, mano dienos suskaičiuotos. Vėl teko kviestis greitukę. Šį kartą – sėkmingai. Mano būklė buvo jau tokia, kad be ligoninės neapsieisi, bet... Jonavos ligoninėje nebuvo vietų.

Greitosios medikai nedelsdami mane atgabeno į Kėdainių ligoninės COVID-19 skyrių.

Gerbiami Kėdainių medikai, slaugytojos ir visi gerieji žmonės, dirbantys Kėdainių ligoninės COVID-19 skyriuje, nuoširdžiai Jums dėkoju ir žemai lenkiuosi už Jūsų pasiaukojantį darbą, už begalinį atsidavimą pacientams, už žmogiškumą, atjautą ir gebėjimą išlikti aukščiausio lygio profesionalais net ir tokiomis sudėtingomis sąlygomis.

Ačiū Jums už tai, kad padėjote įveikti man mūsų visų nematomą priešą, atimantį daug jėgų ir sveikatos. Ačiū, kad sugrąžinote mane šeimai. Ir nors ligos pasekmes dar jaučiu, jaučiuosi sveikas tik Jūsų pastangų dėka.

Jums – didžiausia mano pagarba, padėka ir nuoširdūs sveikatos linkėjimai kasdien atliekant patį sunkiausią ir pavojingiausią darbą kovojant su COVID-19“, – teigė jis.

Straipsnio autorius – Visvaldas Leonavičius. 

Šatlinis: www.rinkosaikste.lt


Rašyti komentarą...
A
As
2021-01-12 14:39:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne visi sugeba ir ne visi zino,kaip padekoti
Atsakyti
0

Z
Zits
2021-01-12 14:40:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai taip
Atsakyti
-1

J
Juozas
2021-01-12 14:55:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dekui Dievui
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų