TV3 žinios. Koronaviruso rekordai lietuvius gena į prekybos centrus, o Palangoje nuo pirmadienio – nuotolinis ugdymas

Kasdien vis didesnis koronaviruso atvejų šuolis. Per praėjusią parą – netoli trijų tūkstančių. Tačiau liūdna statistika tautiečių nuo grūdimosi į parduotuves vis tiek neatbaido. Štai ir Klaipėdos eglutės įžiebimo šventėje – smalsūs uostamiesčio gyventojai

Lietuviai grūdasi į parduotuves, ieško Kalėdinių dovanų, pramogauja prekybos centruose. Neretai ir nesilaiko saugaus atstumo, taisyklingai nedėvi kaukės.

O štai Palangoje nuo pirmadienio visi moksleiviai mokysis nuotoliniu būdu, puse lūpų užsimenama ir apie galimą darželių uždarymą.

Miesto meras jau šiandien pranešė, kad nuo pirmadienio Palangoje įvedamas nuotolinis mokymasis, iš namų mokslus tęs visi moksleiviai – taip pat ir pradinukai.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, kurią rasite straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
A
Amri
2020-12-05 18:59:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei žmonės neturi proto, lieka tik griežtinti karantiną, aš už komendanto valandą.Atsipeikėkit žmonės, ar norit Graikijos pasėkmių!?
Atsakyti
-7

A
As
2020-12-05 18:42:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip su tais kurie žinodami kad serga visur vaiksto
Atsakyti
-1

S
Siaip
2020-12-05 19:52:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
As niekaip nesuprantu KAIP galima ,,,pramogauti, , prekybos centre, kai nedirba nei kavines, nei kitos pramogu vietos. Kokio velnio grustis i Akropolio Maxima, kai tu Maximu kas 100 m pristatyta.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų