TV3 Žinios. Karantinas apnuogino problemą – buvusios smurto aukos istorija pabėgus nuo mušančio vyro

Karantinas dar labiau paaštrino smurto prieš moteris problemą. Lietuvoje smurtą artimoje aplinkoje patiria kas trečia moteris, o kai kurios ne tik psichologinę, fizinę, bet ir seksualinę prievartą. 

Moterims pagalbą teikiantys specialistai pasakoja, kokias sužalotas ir traumuotas moteris išvysta  gelbėdami jas nuo seksualinės prievartos. Reportaže ir buvusios smurto aukos istorija, pabėgus nuo mušančio vyro su trimis vaikais.

Trijų vaikų mama Liveta jau pusantrų metų gyvena „Carito“ Motinos ir vaiko namuose Vilniuje. Iš savo namų visai kitame šalies regione jauna moteris pabėgo ilgai kentusi savo sutuoktinio smurtą, iš pradžių psichologinį – žeminimą, užgauliojimus, vėliau visa tai peraugo ir į fizinę prievartą.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, esančioje straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
N
Neįgalus
2020-11-29 20:03:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur neįgaliųjų,siaip paprastesnių ,lėtesnių,užguitų,nors ir besistengiancių duoti seimai kiek galima daugiau naudos ar net ir beveik viska ant savo pecių tempiantiems.Kai tuo tarpu ,moteris,zmona,gali velniai zino ka ir kur veikti.Mat dabar tokia tvarka,kad sakytis(o ir tai ar tiesa)nebereikia,su kuo ir kur,kiek taip nereikia.Mat dabar lygios teises.Tik jei tiek tegalima pasakyti,jog cia yra lygios teises,tai,kaip sako mano guru:):)::,,nupaveiksluok mano s*binę".Galėtų iškart sakyti,kad mes norim,jog zmonės negyventų seimose kartu.Cia tokios musų užmacios,matysim,kas iš to išeis. Juk Gedimino kalno medžius butinai reikėjo pasalinti,kitaip kalnas butų nugriuvęs:):):)
Atsakyti
-1

S
Saydas
2020-11-30 07:55:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
IR...teisėtai civilizuosis.-amazonija...l.super mintis
Atsakyti
0

B
Bobute
2020-11-29 19:46:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isvada tokia- jau vaiku darzeliuose visas mergaites leist i karate bureli , kuri finansuotu socialinis skyrius, kad uzaugusios galetu apsiginti nuo smurtaujanciu vyru taip maziau problemu bus policijai psihologam ir t.t.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų