Padėtas taškas apvirtusio vilkiko vairuotojo paieškose – rastas negyvas

Policija sekmadienį informavo, kad rastas negyvas be žinios dingęs marijampolietis.

„Vyro kūnas rastas smaugvirvės kilpoje, bus pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Nuo pačios įvykio vietos (apvirtusio automobilio – BNS) kūnas rastas maždaug nuo vieno iki dviejų kilometrų“, – BNS sekmadienį sakė Tauragės policijos atstovė Lina Banienė.

Pareigūnai dar lapkričio 24 d. pranešė, kad apie 18 val. dingo marijampolietis R.P (gim. 1966 m.), kuris sunkiasvore transporto priemone buvo išvykęs į reisą. Nurodytu laiku vyras iš Klaipėdos miesto važiavo į Marijampolę.  Lapkričio 25 d. apie 01.32 val. galimai jo vairuota transporto priemonė buvo rasta apvirtusi po eismo įvykio Pagėgių sav. Natkiškių sen. Vairuotojas šalia transporto priemonės nebuvo rastas.

Visgi sekmadienį, lapkričio 29 d. pareigūnai pranešė radę vyro kūną. 


Rašyti komentarą...
s
silver
2020-11-29 16:12:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
apvirto ,sudauze masina ir...pasikore.Toks pats atvejis buvo su mano giminaiciu,jaunu vyruku,kuris sudauze firmos fura ir...deja,pasikore.Kas tokiu atveju gresia?Kalejimas,psichines ligos,vezys nuo didelio streso.Kitas atvejis,bendradarbes vyras apverte fura,kol vyko teismai sveika vyra nuzude vezys...nuo streso.
Atsakyti
-5

A
Antanas
2020-11-29 18:48:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Automobilis nebuvo nei sudauzytas nei apvirtes, greiciausiai blokuotas kito automobilio vienu ratu pavaziaves į griovį,truputį pasvires.
Atsakyti
-1

v
vytautis
2020-12-01 11:26:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vytautis.ydomu nebuvo niekur ne furos nuotrauku kaip kitose avarijose??kazkokia paslaptis gaubia sy yvyky zmogaus ner ir visiem ramu.viskas keista negi niekas nieko nemate????
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų