Ligoninės Vilniuje (nuotr. Sauliaus Žiūros)

Departamentas bei Sveikatos apsaugos ministerija informavo, kad nuo lapkričio 25-osios COVID-19 statistinė informacija bus kasdien skelbiama Oficialiosios statistikos portale 9.30 val. ryto, vienu metu visiems vartotojams (OSP).

Informacija tuo pat metu bus atnaujinama ir specialioje svetainėje koronastop.lrv.lt bei siunčiama sprendimus priimančioms institucijoms bei žiniasklaidai. 

„Įdiegti technologiniai sprendimai leidžia automatizuotai pateikti pagrįstą informaciją anksčiau ir detaliau. Iš viso bus skelbiamos 4 švieslentės su išsamiais duomenimis, įskaitant atvirus duomenis, ir viena ataskaita su pagrindiniais naujausiais duomenimis“, – teigia departamentas.

Ataskaitoje bus skelbiamas per praėjusią parą patvirtintų naujų atvejų konkretiems žmonėms ir nuo COVID-19 mirusių ir sirgusių, bet dėl kitų priežasčių mirusių asmenų skaičius, bendras patvirtintų atvejų ir mirčių skaičius, taip pat, kiek asmenų serga bei kiek pasveiko. Bus skelbiama ir informacija apie COVID-19 pacientams skirtas lovas ligoninėse.

Statistikos departamentas su COVID-19 susijusią informaciją pradėjo skelbti prieš porą savaičių. Atsiradus neatitikimams tarp departamento ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenų, prezidento Gitano Nausėdos suburta Sveikatos ekspertų taryba paragino Vyriausybę nustatyti vieningą duomenų šaltinį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų