Oro linijų bendrovės vadovas: iš keleivių reikalausime vakcinos įrodymo

Didžios Australijos oro linijos „Qantas Airways“ pranešė, kad ateityje bendrovė iš tarptautinių skrydžių keleivių reikalaus pažymos apie skiepą nuo koronaviruso. Pasak bendrovės vadovo Alano Joyce’o, jo bendrovė tikrai laikysis šios politikos: „Ir nebus vienintelė“. 

„Mes svarstome mūsų oro linijų keleivių taisyklių pokyčius, pavyzdžiui, besinaudojančių tarptautiniais skrydžiai paprašysime vakcinuotis, prieš jiems įlipant į lėktuvą“, – cituojamas A. Joyce’as portale BBC.

„Sprendžiant iš mano pokalbių su kolegomis iš įvairių šalių, manau, kad tai bus visuotinis reikalavimas“, – pridūrė jis. 

Tai pirmasis tokio pobūdžio pareiškimas iš didžiųjų avialinijų vadovo lūpų. Anksčiau buvo aptakiai kalbama apie galimybę tikrinti keleivius dėl koronaviruso ar reikalauti pažymos, kad nesergama koronavirusu. Galimai, daugiau aiškumo atsirado, kai lapkritį buvo paskelbti sėkmingų vakcinų nuo koronaviruso tyrimų rezultatai. 

Tarptautinė oro transporto asociacija patarėjas medicinos klausimais Davidas Powellas pirmadienį pažymėjo, kad ateityje informacijos apie asmenų vakcinaciją galimai reikalaus ne tik oro linijų bendrovės, bet ir šalių valdžios institucijos. 

„Patikimos informacijos apie keleivio būklę buvimas – aš manau, tai bus labai svarbu“, – cituojamas ekspertas „Financial Times“. Per pastarąsias kelias savaites bent keturios bendrovės (įskaitant ir gaminamą Rusijoje) paskelbė apie sėkmingus vakcinos nuo koronaviruso tyrimo rezultatus.

Vakcina nuo Covid-19, sukurta vokiečių „BioNTech“ ir amerikiečių korporacijos „Pfizer“ mokslininkų, pademonstravo itin didelį efektyvumą, tvirtina gamintojai. Jų teigimu, riziką susirgti koronavirusu ji sumažina net 90 proc., tačiau netrukus sužinota ir tai, kad ne visos šalys sugebės ja pasinaudoti.

Daugiau apie vakciną žiūrėkite TV3 reportaže:


Rašyti komentarą...
B
Barbosas
2020-11-29 20:34:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Betruksta paso, kaip suniui, skiepai , tabletes nuo kirminu ir tt. :D gales patys sau skraidyt...
Atsakyti
-3

T
Tegul
2020-11-29 17:41:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jusu skrydziuose buna tiek keleiviu, kad butu neverta skristi.
Atsakyti
-1

O
Okay
2020-11-30 08:53:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is kokios jus palatos rasot
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų