Izoliacija skirta 11-ai Seimo narių Patikslinta 18:27 val.

Dėl sąlyčio su sergančiuoju izoliacija skirta 11 Seimo narių, antradienio vakarą tikslina NVSC.

Anksčiau šiandien BNS skelbė, kad saviizoliacijoje viso 14 parlamentarų, tarp kurių yra ir Gabrielius Landsbergis, Aušrinė Armonaitė, Tomas Vytautas Raskevičius.  Tačiau vėliau NVSC patikslino, kad jų sąlytis buvo mažos rizikos, todėl saviizoliacija jiems nebūtina. 

Paprašius įvardinti, kokie parlamentarai šiuo metu yra saviizoliacijoje, NVSC atstovė teigė, kad šiuo metu įstaigos asmens duomenų pareigūnas sprendžia, ar šie duomenys gali būti atskleisti.

Kaip informavo Seimo kanceliarija, saviizoliacijoje turėtų būti konservatorius Jonas Gudauskas, iš Liberalų sąjūdžio frakcijos pasitraukęs Kęstutis Glaveckas bei devyni Liberalų sąjūdžio frakcijos nariai: Eugenijus Gentvilas, Ričardas Juška, Virgilijus Alekna, Andrius Bogdanas, Juozas Baublys, Simonas Gentvilas, Arminas Lydeka, Raimundas Lopata, Romualdas Vaitkus.


Rašyti komentarą...
R
Rinkėja
2020-11-24 15:05:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia drąsiai prikirpti Verygai sparnelius už valstybės lėšų švaistymą pandemijos metu. Kol tas valstietijos išminčius trins savo kėdę tol ramybės nebus net ir seimui. Tereikia detaliai patikrinti visus šito erelio pirkimus, švaistytas lėšas biuleteniams kai tam nėra jokio pagrindo. Reikia pažiūrėti kokio dydžio finansinė duobė Sodroje šiuo metu ir kiek piliečų įkalinta namuose be svaraus pagrindo.
Atsakyti
0

L
Lietuve
2020-11-24 20:13:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mes demokratiskai isrinkom nauja seimo dauguma ne tam, kad jie nuolankiai klausyti patologiniu psichu iš valstieciu chuntos, tikrai yra teisiniu svertu kaip atimti igaliojimus is 6 kartus brangiau pirkusio testus didziojo medicinos bandito.
Atsakyti
0

B
Besitikinti pokyciu
2020-11-25 23:54:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal anukeli pasiekė ne covid, o senelio komunisto-kgbistu virusas pasivijo?..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų