Vilniuje prisisiautėjo girta kompanija, „trūkusiai“ moteriai teko kviesti greitąją

Sekmadienį pavakare Vilniaus policijai pranešta, kad Šeškinėje, Dūkštų gatvės kieme, apgadinti keli automobiliai: girta kompanija su „Peugeot“ užkabino du stovinčius automobilius „Toyota“.

Atvažiavę policijos pareigūnai ant galinės „Peugeot“ sėdynės aptiko snaudžiančią porelę – vyrą ir moterį. Vairuotojo vietoje nieko nebuvo. Gali būti, kad galiausiai pastatęs automobilį vairuotojas persėdo į galą ir užmigo prie snaudžiančios damos.

Jos policijai nepavyko prižadinti. Akivaizdžiai girtą moterį prižadinti bandė ir iškviesti medikai, tačiau nesėkmingai. Pernelyg padauginusią ir veikiausiai alkoholiu apsinuodijusią girtą moterį teko vežti į ligoninę.  

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje siautėjo girta kompanija su „Peugeot“

O štai vyriškis prabudęs atsisakė tikrintis girtumą, baltarusį policija išsivežė. Už atsisakymą pūsti į alkoholio matuoklį jam gresia baudžiamoji byla, vyras veikiausiai bus uždarytas į areštinę. Aiškinamasi, kas vairavo.

„Peugeot“ su Baltarusijos valstybiniu numeriu, gali būti, kad ir į ligoninę išvežta moteris yra Baltarusijos pilietė. Ji su savimi neturėjo jokių dokumentų.

Panašu, kad porelė audringai šventė gimtadienį – automobilyje buvo rastas tortas, alaus butelis. Mašina išvežta į policijos saugomų automobilių aikštelę.

Bent jau niekuo dėtų žmonių automobiliai apgadinti nesmarkiai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų