Veryga vėl pajuokavo: kur protestuos prieš kaukes, reikia statyti 5G bokštus

Paprašytas įvertinti rytoj rengiamą mitingą prieš kaukių dėvėjimą ir karantino ribojimus, Aurelijus Veryga vėl nepraleido progos pašmaikštauti. Jis siūlė tam tikrose vietose pastatyti po 5G bokštą ir tikėtis, kad ten gal niekas išvis nesirinks.

Laikinasis sveikatos apsaugos ministras pabrėžė, kad laisvės reikšti savo nuomonę apriboti neišeina, tačiau vylėsi, kad pareigūnai stebės situaciją dėl pažeidimų.

„Esame demokratiška valstybė ir uždrausti piliečiams prieš kažką protestuoti ar išsakyti savo nuomonę, matyt, kad negalime. Bet laikytis reikalavimų privalo visi. Tie, kurie planuoja kažką organizuoti, jei yra draudimas būriuotis daugiau nei 5 asmenims ir tarp grupių turi būti ne mažesnis kaip 2 metrų atstumas, to ir reikia laikytis, visi privalo dėvėti kaukes.

Tai asmenims, kurie tokių atstumų nesilaikys ar kaukių nedėvės, tikiuosi, kad policijos pareigūnai aktyviai prižiūrės tokius dalyvius ir skirs baudas“, – kalbėjo A. Veryga.

Jis kartu pridūrė, kad tokie žmonės iš dalies kai kuriais atvejais gali būti atsakingi ir už viruso plitimą, ir gali būti atsakingi už tam tikras mirtis. 

„O pajuokaudamas pasakysiu, kad tam tikrose vietose pastatysim po 5G bokštą ir tikėsimės, kad ten niekas nesirinks“, – šyptelėjo ministras.

Naujas rekordas

Naujausiais duomenimis, per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti 2 tūkst. 272 nauji COVID-19 ligos atvejai, nuo koronaviruso mirė 16 žmonių. Tai didžiausias iki šiol nustatytas paros atvejų skaičius šalyje. 

REKLAMA

Dėl kitų priežasčių mirė septyni žmonės. Nuo koronaviruso Lietuvoje iš viso mirė 357 žmonės, dėl kitų priežasčių – 143 užsikrėtusieji.

Nuo pandemijos pradžios COVID-19 liga šalyje užsikrėtė 42 tūkst. 757 asmenys, 31 tūkst. 759 – tebeserga, 10 tūkst. 498 – pasveiko.

Nuo birželio pradžios šalyje registruoti 503 įvežtiniai atvejai. Per praėjusią parą ištirta 15 tūkst. 148 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso, bendras nuo pandemijos pradžios ištirtų ėminių skaičius siekia 1 mln. 241 tūkst. 490.


Rašyti komentarą...
A
ANUPRAS
2020-11-20 15:19:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
5 G PRIE SEIMO REIKTŲ STATYTI, tokias algas gauna ir negali susimokėti už bendrabutį!!!
Atsakyti
-1

T
Tad
2020-11-20 15:13:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gyvenu Danijoje susirgimų tipo skaičiai dideli niekas neuzdaryta su kauke tik uždaruose pataluose Danijos ekonomika viena geriausiu eu ir niekas cia nieko nestabdo nes uz kiekviena uždaryta versla valstybej o tai yra mokesčių mokėtojams didele nasta,o musu ubagai skolinasi is tarptautinio valiutos fondo Ale uz mažas palūkanas plauna pinigus tai dar po metu gales ta Lietuva parduoti su visom skolom,beje turiu isvarza per 2 savaites paskyrę operacija ir pasakiau kad skauda paankstinti uz savaites jokiu planinių operacijų neatiduoda o Lt zonos miršta nes negauna pagabos
Atsakyti
-6

s
spec
2020-11-20 14:34:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesveikas
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (56)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų