Mazuronis: pertrauka Seimo darbe būtų logiška

Seimo vicepirmininkas, opozicinės Darbo partijos atstovas Andrius Mazuronis sako, kad palaikytų siūlymą dėl COVID-19 protrūkio bent dviem savaitėms stabdyti Seimo darbą.

„Gal ir būtų logiška iš tiesų – šiandien 9 valandą renkasi Seimo valdyba ir spręs, kaip toliau organizuoti Seimo darbą. Matyt gal būtų logiška daryti kažkokią pertrauką Seimo darbe tam, kad visi vieni nuo kitų pailsėtume, nes akivaizdu, kad Seimas darosi tokiu gal dar ne liepsnojančiu, bet tam tikru židiniu“, – Žinių radijui penktadienio rytą sakė A. Mazuronis.

Tokį siūlymą viešai išsakė kadenciją baigiantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, kai ketvirtadienio vakarą Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen pranešė, jog jai patvirtintas koronavirusas.

A. Mazuronis sako nemažai bendravęs su Seimo pirmininke, todėl penktadienį taip pat vyks atlikti testo, iki tol dirbs nuotoliniu būdu.

Pasak jo, nors būtų sudėtinga greitai imtis taikyti visiškai nuotolinį darbą Seimo posėdžiuose, svarstomas galėtų būti darbo iš kabinetų variantas.

V. Čmilytė-Nielsen sako simptomų nejutusi nei visą savaitę, nei ketvirtadienį.

Teigiamus COVID-19 testus pastarosiomis dienomis gavo ir du Liberalų sąjūdžio frakcijos nariai – Viktoras Pranckietis ir Jonas Varkalys, taip pat buvęs frakcijos narys Gintaras Vaičekauskas.


Rašyti komentarą...
M
Mama
2020-11-20 09:33:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aišku, jiems reika nedirbti, jie save saugo, o darželinukai, pradinukai ir jų mokytojai tegul serga. Ar valdžiai jie rūpi?
Atsakyti
0

k
kada
2020-11-20 19:19:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
mes Mazuroniams rūpėjom ? Jo tėva, būdamas aplinkos ministru ir grįžęs iš JAV, kur bendravo su Chevronu, net violetinis klykė už tą velnio kompaniją, kad ji apnuodytų mūsų žemes ir gruntinius vandenis
Atsakyti
0

J
Janina
2020-11-26 15:41:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pradinukai gali mokytis nuotoliniu būdu, o Semo nariai nesugeba. Mozuronis sako vertėtų daryti pertrauką nes vieni nuo kitų pavargote, seimas virsta liepsnojančių židinių. Mielas Mozuronis kiek dienų seimas dirbo, kad spejote pavargti. Gėda ir dar kartą gėda.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų