Seimo pirmininkei Čmilytei-Nielsen nustatytas koronavirusas Šimonytei bus atliktas Covid-19 testas

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen jai diagnozavus koronavirusą dirbs nuotoliniu būdu, o parlamentas – įprastai, Seimo vadovės biuro darbuotojai izoliuojasi, informavo parlamento vadovės atstovas Paulius Žeimys.

„Pirmininkė dirbs nuotoliniu būdu, o Seimas – kaip įprasta, išskyrus, aišku, tuos, kurie turėjo artimą kontaktą. Parlamento vadovės biuras izoliuojasi“, – BNS ketvirtadienį sakė P. Žeimys.

Seimo pirmininkė V. Čmilytė-Nielsen ketvirtadienio vakarą pranešė, kad jai patvirtintas koronavirusas. Simptomų parlamento vadovė teigia nejaučianti.

„Mano kolegos iš frakcijos sulaukė neigiamų atsakymų, tačiau aš papildau sergančiųjų gretas. Kaip ir visą šią savaitę, taip ir šiandien jokių simptomų nejaučiu,“ – feisbuke parašė parlamento vadovė.

Seime pastaruoju metu buvo kilę diskusijų dėl parlamento darbo, kai vyko Seimo posėdžiai, nepaisant to, kad virusas buvo patvirtintas keliems parlamentarams.

Seimo pirmininkės pirmasis pavaduotojas Jurgis Razma BNS teigė esąs pasiruošęs pavaduoti parlamento vadovę, jei to prireiks.

J. Razma sakė artimo kontakto su Seimo pirmininke neturėjęs, kol kas nežinantis, kiek Seimo narių turės izoliuotis.

„Dabar gali kilti klausimas, kiek mes su pirmininke esam bendravę, kažkokio ilgo bendravimo nebuvo, greit užbėgu, paklausiu, su kaukėm, viskas pagal reikalavimus. Tikiuosi, kad nesulauksiu aš teigiamo testo, turbūt juos reikės darytis, galvoti, žiūrėti, ar buvo kažkokių artimesnių kontaktų, bet man atrodo, kad nebuvo“, – BNS sakė J. Razma.

REKLAMA

Deja, šįkart covid-19 testas teigiamas. Tenka radikaliai pertvarkyti darbo planus ir dar kartą užsidaryti namuose. Mano...

Posted by Viktorija Čmilytė-Nielsen on 2020 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis

Su koronavirusu užsikrėtusia Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen kontaktavusiai kandidatei į premjerus Ingridai Šimonytei penktadienio rytą bus atliktas COVID-19 testas, pranešė konservatorių atstovė.

„Rytoj ryte I. Šimonytei privačioje klinikoje jos asmenine iniciatyva bus atliktas testas. Kol lauks rezultato, visi kandidatės į ministres pirmininkes susitikimai vyks nuotoliniu būdu“, – BNS ketvirtadienio vakarą sakė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) komunikacijos vadovė Vytautė Šmaižytė.

Be to, Krašto apsaugos ministerija pranešė, kad koronavirsas diagnozavavus ministrui Raimundui Karobliui, jis izoliuojasi gydymui ir lauks tolimesnių gydytojų nurodymų, izoliuojasi ir jo artimiausia aplinka.

„Ministras jaučiasi gerai, koronaviruso simptomų nejaučia,“ – BNS sakė ministro atstovė spaudai Vita Ramanauskaitė.

Apie teigiamą Covid-19 susirgimą ketvirtadienį pranešė ir liberalas Viktoras Pranckietis.

Lietuvoje iki šiol koronavirusas jau buvo patvirtintas daugiau kaip 40 tūkst. žmonių, nuo ligos mirė 341 žmogus.


Rašyti komentarą...
V
Valerija
2020-11-19 20:22:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
va kaip yra Karbauski varai lauk tai bumerangas sugryzo.uzpuole korone.
Atsakyti
-3

V
Vanga
2020-11-19 20:34:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ir galvojom,juk nereiks spręsti pavaduotojo klausimo,pasinaudojo situacija.Šlykštukai.Biauru žiūrėti melas,melas,melas ...bet lazda turi du galus...
Atsakyti
-3

A
Adomas
2020-11-19 20:32:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne veltui buvo klausiama Cmilytes apie torto valgymą liberalai po mažiausio laimėjimo neapsieina be gramelio ir torciuko, o Viktorija matyti su Pranskieciui pasiglebesciavo ir abu susirgo, o gal Karbauskio išsigando, ekantis Nausėda ir kas čia per dievo rykštė serga vien liberalai ar čia dievo ženklas dėl jų propoguoja mū iskripimu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų