Šeima, kurioje vaikai patyrė smurtą, – tarnyboms jau buvo žinoma

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pranešė, kad lapkričio 18 d. apie 22.40 val. Panevėžyje, Staniūnų g., užregistruotas smurto artimoje aplinkoje atvejis.

Smurtas (nuotr. Shutterstock.com)

Pirminiais duomenimis, namuose, neblaivus (2,18 prom.) tėvas (gim. 1983 m.) smurtavo prieš du savo nepilnamečius vaikus.

Įtariama, kad nuo girto tėvo nukentėjo 2004 m. ir 2010 m. gimę nepilnamečiai. Įtariamasis sulaikytas.

Psichologo pagalba

Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Panevėžio skyriaus atstovė Rūta Karčiauskienė naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad apie galimą smurtą jų specialistus informavo policijos pareigūnai.

„Vaiko teisių gynėjai vyko į šeimą, išklausė vaikų nuomones, bendravo su motina. Šiuo metu atliekamas vaiko situacijos vertinimas, bus peržiūrėtas pagalbos šeimai planas“, – pasakojo R. Karčiauskienė.

Specialistė patvirtino, kad galimai smurtą patyrę vaikai šiuo metu yra saugioje aplinkoje, su artimais emociniais ryšiais susijusiais asmenimis.

„Vaikams buvo pasiūlyta psichologo pagalba. Šeima tarnybos specialistams yra žinoma, jai jau teikiamos socialinės paslaugos, taikoma atvejo vadyba“, – teigė R. Karčiauskienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų