Armonaitė Vyriausybę žada telkti pagalbai verslui

Į ekonomikos ir inovacijų ministres siūloma Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė sako sieksianti, kad visa naujoji Vyriausybė susitelktų į pagalbą verslui, nukentėjusiam nuo koronaviruso pandemijos.

Ji sako šiuo metu matanti tam tikrą įtampą tarp Finansų ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijų.

„Labai svarbu, kad visa Vyriausybė situaciją matytų vieningai. Dabar aš jaučiu iš šono šiokią tokią įtampą tarp Finansų ir Ekonomikos ministerijų. Jei Ekonomikos ministerija siūlo vienas priemones, Finansų (ministerija – BNS) mato truputį kitaip. Tai mano tikslas būtų, kad visa Vyriausybė susitelktų “, – BNS sakė A. Armonaitė.

Anot jos, kriterijai verslui, norinčiam pasinaudoti parama, turėtų būti paprastesni.

„Reikia, kad tie kriterijai būtų paprastesni ir kad jų būtų mažiau, kad verslui, norint pasinaudoti ta parama, nereikėtų sunešioti geležinių klumpių“, – teigė kandidatė.

Anot jos, parama nukentėjusiam verslui yra pagrindinis prioritetas šiuo metu. Kandidatė į ministrus teigia jau esanti įsitraukusi ir domisi pagalbos verslui situacija.

„Aš jau esu įsitraukusi, bendraujame ir domimės situacija. Kada gausime įgaliojimus, tada mes su komanda ateisime priimti realių sprendimų“, – pabrėžė Laisvės partijos pirmininkė.

Anot jos, ilgalaikiai prioritetai bus verslo dereguliavimas, skaitmenizacija, inovacijos, ministerijos sustiprinimas bei tradicinės sritys – investicijų pritraukimas ir naujų rinkų paieška Lietuvos verslui.

A. Armonaitė pabėžė, kad Ateities ekonomikos DNR plano, dėl kurio abejoja ir kandidatė į premjerus Ingrida Šimonytė, svarbiausias kriterijus turėtų būti investicijų grąža, o prioritetai – žiedinė ekonomika, žaliosios inovacijos.

„Ką mes visi kalbėjome per rinkimų kampaniją – tai turi ne kažkaip fasadiškai, o realiai atsispindėti šitame investicijų plane“, – pabrėžė ji.

REKLAMA

Laisvės partijos pirmininkė teigia kol kas negalinti atskleisti pavardžių, kas galėtų dirbti jos politinio pasitikėjimo komandoje, tačiau tai, anot jos, bus žmonės, kurie „supranta mūsų prioritetus“.

Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (TSPMI) mokslus baigusi 31-erių A. Armonaitė Seime dirba antrąją kadenciją. Šiemet ji buvo išrinkta naujai įkurtoje Pasaulio lietuvių apygardoje.

Ji iki 2018-ųjų buvo Liberalų sąjūdžio narė, o pernai įkūrė Laisvės partiją ir tapo jos pirmininkė. Ši partija šiemet pateko į Seimą bei, kartu su rinkimais laimėjusiais konservatoriais bei Liberalų sąjūdžiu, formuoja Vyriausybę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų