Socialdemokratų pažadas valdantiesiems: keršysime

Antradienį paaiškėjo, ką Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen teiks į savo pavaduotojų pozicijas. Visgi socialdemokratų kandidato tarp jų nėra, tad partijos senbuvis Algirdas Sysas tikina, kad atsakas bus vienas – kerštas.

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai į Seimo vicepirmininkus siūlo Radvilę Morkūnaitė-Mikulėnienę bei Paulių Saudargą. Laisvės partija į pareigas siūlo Vytauto Mitalo kandidatūrą. Tuo metu opozicijoje dirbantys valstiečiai siūlo Aušrinę Norkienę.

Socialdemokratai į Seimo pirmininkės pavaduotojus siūlė Julių Sabatauską, tačiau jo kandidatūros oficialiame teikime nėra.

„Aš manau, kad vertinsime prastai, blogai. Jau pirmą dieną kalbėjau, kad ne nuo tos pusės pradėjo teikimą. Yra tokia teisė valdančios daugumos, formuoti taip, kaip jiems naudinga. Mes darysime išvadas. Prireiks kažkada ir mūsų balsų. Keršysime“, – Seime susirinkusiems žurnalistams sakė socialdemokratų frakcijos seniūnas A. Sysas.

Jo teigimu, opozicija sieks pasiekti sutarimą, tačiau tai nebus koalicija ar koks kitas junginys.

„Mes galime mojuoti kardais kiekvienas atskirai, bet yra žymiai naudingiau, jei yra tam tikras sutarimas“, – kalbėjo politikas.

Visgi, anot A. Syso, socialdemokratai nėra linkę pasirašyti oficialaus opozicijos susitarimo.

„Nematome reikalo“, – teigė socialdemokratas.

Jo teigimu, socialdemokratai palaikys valstiečių kandidatę į Seimo valdybą A. Norkienę. Ilgametis Seimo narys valdantiesiems priminė ir istoriją.

„Nenoriu būti blogas pranašas, bet gal prisimenate 2000-ųjų „Naujosios politikos“ koaliciją, kuri griuvo po nepilnų metų ir tada valdžia atiteko kitiems. Visko gali gyvenime būti“, – kalbėjo A. Sysas.

Pagal Seimo statutą, opozicinėms frakcijoms priklauso ne mažiau kaip du Seimo pirmininko pavaduotojų postai. Penktadienį, per pirmąjį naujojo parlamento posėdį, jau patvirtintas vienas opozicijos atstovas – darbietis Andrius Mazuronis. 

Darbo partijos frakcija yra mažiausia opozicinė frakcija Seime, turi dešimt narių.

Savo kandidatus į vicepirmininkus yra pateikusios didesnės opozicinės frakcijos – valstiečių, turinti 32 atstovus, ir socialdemokratų – 12 narių.


Rašyti komentarą...
A
Aniceta
2020-11-17 15:35:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal aš visai durna, bet neįsivaizduoju, kad, prisiekę dirbti Lieruvai, eina keršyti ir už tai dar dideles algas gaus. Fantastika, o ne realybė????
Atsakyti
-1

M
Malakauskis
2020-11-17 15:34:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ten jie tarpusavi kariauja blet o kas puse lietuvos is bado mirsta tai jiems neidomu
Atsakyti
-2

A
Adomas
2020-11-17 15:25:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponas čia jums ir Paluckai nuoširdi padėka iš konservatorių už tai kad tris metus padėjote konservatoriams dulkinti valstiečius ir suskaldė te partyja, reikės socdemais atgyti iš naujo
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų