Veryga – apie operacijų vadovo pareigas: būsiu dar ir gruodį, jei kas nesugalvos pakeisti

Išrinkus naują Seimą keisis ir Vyriausybė, o su ja – kartu ir Valstybės operacijų vadovas, kurio pareigas šiuo metu eina Aurelijus Veryga. Pastaruoju metu daug visuomenės dėmesio sulaukiantis politikas sako, kad šias pareigas dar turėtų eiti mažiausiai iki gruodžio mėnesio vidurio, jei niekas jo nepatrauks.  

Žurnalistams pasiteiravus, ar po rinkimų keisis operacijų vadovas ir ar gali būti laikotarpis, kai iki naujojo sveikatos apsaugos ministro išrinkimo nebus kam eiti minėtųjų pareigų, A. Veryga ramino, kad tol, kol dirbs senoji Vyriausybė, jis bus ir operacijų vadovu.

„Noriu priminti, kad po rinkimų pirmiausia pasikeis parlamentas, natūralu, kad tai įvyksta anksčiau nei pasikeičia Vyriausybė. Ir susirinkęs parlamentas formuoja valdančią daugumą ir tada sprendžiama dėl vyriausybės formavimo.

Paprastai nauja Vyriausybė prisiekia apie gruodžio vidurį. Tai iki to, kol dirbs Vyriausybė, greičiausiai nesikeis ir operacijų vadovas, jei kas nors nepriims sprendimo manęs pakeisti dar nesulaukus Vyriausybės pasikeitimo“, – spaudos konferencijos metu sakė A. Veryga.

Skiria pagal sritį

Kaip portalui patikslino Vidaus reikalų ministerijos atstovė Božena Zaborovska-Zdanovič, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas po rinkimų ir toliau bus sveikatos apsaugos ministras. 

„Keisis tik šias pareigas užimsiantis asmuo, pareigybė lieka ta pati. Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas skiriamas atsižvelgus į tai, su kuria sritimi yra susijusi ekstremali situacija, šiuo atveju tai sveikata“, – komentavo ji.


Rašyti komentarą...
S
Sraigius
2020-10-19 20:55:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu zmogus mastantis,turintis atsakomybes jausma,suprantama,pats pasitrauktu.... O kai vejai galvoje,reikia kad kazkas nustumtu...O paskui sauki,as nenorejau,jie tai patys padare.....Man kompensacijas uz 36 metus,ismokas,kad mano lobimo metu Co-19 atvyko .... Va taip buna,buvo,ir bus,kol kirminai musu zemele grauz.....
Atsakyti
-2

M
Melagis
2020-10-20 07:46:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko jau ne už šūdo malimą gauna didžiulius pinigus.Vagių vagis
Atsakyti
0

K
Kovid19
2020-10-20 07:38:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
NEBUSI !!!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų