Šiauliuose nužudyto 33-ejų vyriškio žmona sunkiai renka žodžius: be tėvo liko keturmetis sūnus

Žmogžudystė dėl niekniekio Šiauliuose. Šeštadienio vakarą alaus bare kilus konfliktui dėl nepridegtos cigaretės, muštynės persikėlė į lauką, kur buvo nužudytas 33-ejų metų vyras. Įtariamas žudikas iš įvykio vietos pabėgo ir buvo sulaikytas tik šiandien priešpiet. Jautresnius žiūrovus perspėjame, kad reportažo vaizdai gali šokiruoti.

Įvykio liudininkai pasakoja, kad konfliktas tarp vyrų kilo bare Šiauliuose, kai prie nuolatinio šio baro kliento priėjo nepažįstamas vyras ir paprašė prisidegti cigaretę. Greitai įsiplieskė konfliktas, jis persikėlė į gatvę ir baigėsi žmogžudyste.

„Iš baro bėgo, bare pripjovė, čia atbėgo, nukrito. Tiek žinių“, – pasakoja liudininkas.

Pasiteiravus, ar bare vyko konfliktas, liudininkai tai patvirtina.

„Jo. Dviese gaudės, vieną matėm išsivežė, o kitas tai nežinau. Pabėgo greičiausiai. Bet su šunimis nuvažiavo gaudyt“, – teigia liudininkas.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šiauliuose nužudytas 33 metų vyras

Nužudyto 33-ejų metų vyro žmona sunkiai renka žodžius. Moteris taip pat apie įvykį žino tik iš nuogirdų.

„Nudūrė gal būt, neaišku dar tiksliai, bet rado tą žmogų, kuris jį padūrė. Dar tiksliai nežinau nei ekspertizės nei aiškių paaiškinimų, nieko.

Kažkas sakė, kad jis galvą trinktelėjo į bortelį ir krito ir jis viskas, nebeatsikėlė. Ir neaišku ar čia nuo smūgio jis ar čia jau jam. Nežinau kieko, tiktai vaikas liko keturmetis be tėtuko“, – teigia moteris.

Žudikas iš įvykio vietos pabėgo, policija ėmėsi jo ieškoti pasitelkusi gausias pajėgas, taip pat ir kinologus. Štai vienoje autobusų stotelėje už kelių šimtų metrų kraujo žymės, matyt, muštynių metu ir jam gerokai kliuvo. Policija greitai nustatė įtariamojo tapatybę, nes vieta filmuojama vaizdo kamerų, tačiau surasti įtariamąjį – 58 erių metų vyrą pavyko tik šiandien prieš vidurdienį.


Rašyti komentarą...
L
LUKAS
2020-10-18 20:45:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
KOKS PARAZITAS PENKIASDESIMTMETIS NAIKINTI TOKIUS DIDVYRIUS
Atsakyti
-6

J
Jonas
2020-10-19 08:48:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
pandemijos laike,po barus valkatauja tik visiški atmatos,kokie rezultatai matosi.
Atsakyti
-6

O
O?
2020-10-19 08:35:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va kaip būna, kai vyrai pradeda rodyti savo ambicijas. Na paprašė nepažįstamas pridengti cigaretę - pridek! Kodėl dėl to turi kilti konfliktas su nužudymu. Durniai daugiau nieko! Abu!
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų