Šiaurės Graikijos regione dėl COVID-19 vėl įvestas karantinas

Tankiai apgyvendintame šiauriniame Graikijos regione penktadienį buvo vėl įvestas karantinas, šį mėnesį ten išaugus naujų koronaviruso infekcijos atvejų skaičiui.

Karantinas (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Suvaržymai maždaug 150 tūkst. gyventojų turinčioje Kozanėje galios iki spalio 29 dienos, pranešė Graikijos visuomenės apsaugos agentūra.

„Apsauginių kaukių dėvėjimas yra privalomas visose uždarose darbo patalpose ir lauke, draudžiami visi susibūrimai ir kelionės už regiono ribų“, – skelbiama pranešime.

Regione uždaroma dauguma verslų, įskaitant restoranus, kino teatrus, mažmeninės prekybos vietas, kirpyklas ir sporto sales, taip pat teismai.  

Tačiau priešingai nei per pirmąją koronaviruso bangą kovą, kai karantinas buvo paskelbtas visoje šalyje, mokyklos dirbs ir toliau.

Spalio mėnesį maždaug už 475 kilometrų į šiaurės nuo Atėnų esančiame Kozanės regione buvo užfiksuota daugiau nei 200 naujų COVID-19 atvejų, skelbia sveikatos apsaugos pareigūnai.

Tik per šią savaitę registruota daugiau nei 100 užsikrėtimų.

Visoje Graikijoje nuo vasario oficialiai registruota beveik 24 tūkst. užsikrėtimo koronavirusu atvejų ir daugiau nei 480 mirčių nuo šios infekcijos.

Graikijos pareigūnai kol kas neskuba skelbti karantino Atėnuose, kur naujų užsikrėtimų skaičius yra didžiausias.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų