Vilniaus universitete viso užfiksuoti 5 koronaviruso atvejai

Koronavirusas vis aktyviau plinta ir Vilniaus universitete. Pranešama, kad čia jau nustatyti 5 koronaviruso atvejai. 

Vilniaus universitetas (nuotr. Fotodiena.lt)

Apie tai visai universiteto bendruomenei skirtame laiške pranešė rektorius Rimvydas Petrauskas.

„Kreipiuosi į jus, reaguodamas į viešojoje erdvėje išreikštą nerimą ir susirūpinimą dėl universitete nustatytų pavienių COVID-19 viruso atvejų. Noriu atsakyti į jums rūpimus klausimus ir išsklaidyti nerimą bei abejones.

Šią savaitę penkiems su universitetu susijusiems asmenims diagnozuotas COVID-19 – po vieną atvejį skirtinguose padaliniuose. Su šiais penkiais žmonėmis kontaktą galėję turėti asmenys nustatomi, skubiai informuojami ir jiems paskiriamas saviizoliacijos laikotarpis.

Universitetas, bendradarbiaudamas su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru (NVSC), ėmėsi ir imasi visų priemonių, kad virusui plisti mūsų bendruomenėje būtų užkirstas kelias. Patalpose nuolat atliekama dezinfekcija, sudaromos sąlygos perkelti paskaitas į erdvesnes vietas, kuriose galima užtikrinti socialinę distanciją“, – laiške rašo R. Petravičius. 

Rektorius laiške pažymi, kad šiuo metu universitete situacija kontroliuojama.

„Užsikrėtimų atvejai lokalizuoti ir suvaldyti, tad nėra būtinybės atsisakyti gyvo paskaitų ir seminarų formato, jei užtikrinamas visų NVSC rekomendacijų įgyvendinimas. Situacijai blogėjant universitetas pasirengęs sugrįžti prie pavasarį taikyto nuotolinio mokymo. Visos instrukcijos ir informacija skelbiama specialiame universiteto tinklalapio Covid-19 polapyje, kuriame nuo kitos savaitės pradžios nuolat atnaujinsime informaciją ir apie fiksuojamus atvejus“, – rašoma laiške. 


Rašyti komentarą...
H
Hehe
2020-10-15 17:51:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Net penki?? Reikia skelbti karantiną
Atsakyti
0

O
Oi oi oi
2020-10-17 12:03:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi oi oi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų