Kaunas kviečia dėl Covid-19 tirtis visus miestiečius

Kauno mobiliajame punkte didinamos testavimo nuo koronaviruso apimtys – kviečiami išsitirti visi miestiečiai, ypač – kultūros sektoriaus darbuotojai, šeštadienį pranešė miesto savivaldybė.

„Kaune situacija valdoma, kontroliuojama ir kol kas užfiksuoti ligos atvejai sėkmingai užkardomi, neleidžiant jiems išsiplėsti į didesnius židinius. Tačiau stebėdami situaciją visame regione ir atskiruose šalies miestuose, suprantame, kad nė vienas nesame izoliuotas. Intensyviname profilaktinius tyrimus, didiname jų kiekį, nes praktika rodo, jog tai akivaizdžiai pasiteisina“, – pranešime cituojamas meras Visvaldas Matijošaitis.

„Šiomis dienomis prevenciškai išsitirti ypatingai raginame kultūros sektoriaus atstovus. Toliau tęsiame švietimo, medicinos ir socialinių darbuotojų laisvanorišką testavimą, tačiau kviečiami ir visi kauniečiai. Stengsimės sudaryti palankias sąlygas įmonėms bei organizacijoms. Ypač toms, kurių kolektyvuose bus nustatyti ligos atvejai“, – kalbėjo jis.

Anot savivaldybės, registracija tyrimui dėl COVID-19, kaip įprastai, vyksta paskambinus į Karštąją liniją 1808. Kauno miesto gyventojai turi pasakyti frazę „kaunietis profilaktiniam ištyrimui“. Tyrimai visiems gyventojams nemokami.

Mobilusis patikrų punktas Kaune įsikūręs miesto kempingo teritorijoje (Jonavos g. 51A). Šiuo metu jame pilnu pajėgumu veikia visos trys linijos.

Registrų centro duomenimis, Kaune koronavirusu serga apie 300 žmonių.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, rugsėjį Kauno apskrityje registruota daugiausia naujų koronaviruso atvejų – 556, tai sudaro beveik 99 atvejus 100 tūkst. gyventojų, Vilniaus apskrityje rugsėjį nustatyta 530 atvejų – beveik 65 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Šiaulių apskrityje – 463 atvejai, tai sudaro 117 atvejų 100 tūkst. šios apskrities gyventojų. Mažiausiai atvejų rugsėjo mėnesį registruota Marijampolės ir Utenos apskrityse – 13,1 ir 8,8 atvejų 100 tūkst. gyventojų.


Rašyti komentarą...
C
Cha
2020-10-03 09:54:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas atveš,jei neturi automobilio
Atsakyti
-1

I
Inetai
2020-10-03 14:01:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai dabar Kaune gyvenat, taip ir sakykit. Bendrabutį nurodykit ar kur nuomuojatės nurodykit adresą. Skambinkit į karštąją liniją ir klauskit, paaiškinkit situaciją.
Atsakyti
0

A
Andrius
2020-10-03 16:16:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tirkites jei norit buti uzdaryti,dar ir draugus rekomenduokite,greiciau uzdarys
Tik sita karta bus truputi kitaip,ziema pamatysite dar ko nemate
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų