Plečia tyrimų apimtis gydymo įstaigose: tirs praktikantus

Siekiant racionaliai valdyti koronaviruso (COVID-19) situaciją, nuo pirmadienio atnaujinama profilaktinių tyrimų tvarka. Nuo šiol bus testuojami gydymo įstaigose praktiką atliekantys studentai, taip pat plečiamos tyrimų apimtys ligoninėse. 

Koronavirusas (nuotr. SCANPIX)

Tai numatyta sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendime. 

Pastaruoju metu sulaukiama daug užklausų dėl studentų, atliekančių praktikas gydymo įstaigose. Pažymėtina, kad studentai kaip ir kiti gydymo įstaigų darbuotojai dėl koronaviruso bus profilaktiškai testuojami numatytąja tvarka. 

Didelės rizikos savivaldybėse bus testuojama daugiau gydymo įstaigų ir socialinės globos įstaigos darbuotojų. Jeigu anksčiau būdavo testuojama nuo 15 iki 20 proc. šio personalo, dabar gydymo įstaigos išskirtos į teikiančiąsias ambulatorines ir stacionarines paslaugas. Ambulatorinėse gydymo įstaigose ir globos įstaigose bus testuojama tiek pat kiek anksčiau darbuotojų, o stacionarinėse ir socialinės globos įstaigose apimtys didėja daugiau nei dvigubai – bus testuojama nuo 40 iki 50 procentų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų