Vasara niekur nesitraukia: spėkite pasidžiaugti šiltu oru

Beveik visos Europos orus šiandien lems vienas didelis ciklonas. Žemyną jis jau padalijo į dvi dalis – vakaruose, kur oras keliauja iš šiaurės į pietus, yra vėsioji pusė, o rytuose, kur oras kyla iš pietų į šiaurę – šiltoji. Šis padalijimas išliks ir šiandien. Lietuva atsidurs šiltojoje pusėje, čia visą savaitgalį bus labai šilta. Lietaus – vos keli lašai.

Vilnius (nuotr. Fotodiena/Justinas Auškelis)

Šeštadienį dangus giedrės, bent jau rytinėje šalies dalyje, čia nušvis saulė. Kitur vyraus nelabai storais debesimis aptrauktas dangus, tačiau lietaus tikimybė menka. Vėjas pietryčių, kai kada stiprokas.

„Kitaip tariant, ir šeštadienį Lietuvoje numatomi puikūs orai. Dieną debesuotumas bus permainingas, bet lietaus tikimybė menka. Naktį atvės iki 16 – 17, kai kur liks 18 laipsnių, dieną šils iki 24 – 25, vietomis 26 laipsnių šilumos“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienio naktį lietaus nebus, dieną orai šviesūs, daugiausia saulėti ir sausi. Popiet galbūt palis kur nors pietiniame šalies pakraštėlyje. Bus vis dar labai šilta – naktį vyraus 15 – 17, dieną šils iki 24 – 25 laipsnių šilumos.

Pirmadienį per Lietuvą nukeliaus negausaus lietaus debesys. Palis visur, bet nedaug. Oras naktį atvės iki 9 – 11, dieną šils iki 17 – 19 laipsnių šilumos. Yra didelė tikimybė, kad kitą savaitę irgi vyraus šilti orai, o lietaus bus nedaug.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų