Prokurorai ėmėsi veiksmų: pradėtas tyrimas dėl Komskio įmonės veiklos Lentvario dvare

Prokurorai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo Pagėgių politiko Kęsto Komskio įmonės „Kalibrus“ dokumentų klastojimo, skelbia Lietuvos tiriamosios žurnalistikos centras „Siena“. 

Kęstas Komskis ((Vyginto Skaraičio / Fotobankas.lt nuotr.)

„Sienos“ teigimu, tyrimas pradėtas dėl darbų Ugniui Kiguoliui priklausančiame Lentvario dvare, kurių „Kalibrus“ niekada neatliko. 

Pagėgių merui adresuotame Klaipėdos apygardos prokuratūros rašte teigiama, kad ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl pažymos, kuri K. Komskio įmonei leido laimėti didelės vertės konkursą.

„Siena“ kiek anksčiau skelbė, jog K. Komskio įmonė laimėjo Pagėgių savivaldybės skelbtą kraštovaizdžio formavimo konkursą, pateikusi pažymą apie Lentvario dvare atliktus darbus. 

„Kalibrus“ pateikė bendrovės „Ginota“ raštą, liudijantį, kad ji pernai atliko Lentvario dvaro sutvarkymo darbų už 73,5 tūkst. eurų, tačiau vėliau „Ginotos“ direktorius nuomonę pakeitė ir teigė, kad jokių darbų „Kalibrus“ Lentvaryje neatliko.


Rašyti komentarą...
k
klausimux
2020-09-25 17:50:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dirbkite atsakingai ir tikrinkite visus prasižengusius valdininkus bei kaip jie atlieka savo darbą. Pvz. ar bus nubausta pinigine bausme (ir aukščiausia - juk kandidatė!) Krikščionių sąjungos kandidatė Kėdainių apygardoje Irena Greičienė, kuri pažeidė saviizoliacijos reikalavimą ir dalyvavo debatuose, nors tuo metu griežtai turėjo būti namuose vengdama bet kokio kontakto su pašaliniais asmenimis. Pažeidus izoliacijos taisykles, bauda yra nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų. Ar jai teks kalėti?

Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų