Nyderlandų užsienio reikalų ministras Vilniuje išreiškė paramą Cichanouskajai

Nyderlandų užsienio reikalų ministras Stefas Blokas ketvirtadienį Vilniuje susitiko su Baltarusijos opozicijos lydere Sviatlana Cichanouskaja ir išsakė tvirtą paramą jos siekiui surengti naujus prezidento rinkimus.

S. Cichanouskaja (nuotr. Fotodiena.lt)

„Išsakiau jai visišką olandų vyriausybės ir olandų žmonių paramą baltarusių kovai dėl laisvų ir sąžiningų rinkimų“, – žurnalistams Vilniuje sakė S. Blokas.

Kalbėdamas po susitikimo su Lietuvos užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi, olandų ministras pabrėžė, kad jo šalis nepripažįsta rinkimų rezultatų ir pasisako už sankcijas Baltarusijos valdžios atstovams, kuriems tenka atsakomybė dėl smurto ir kankinimų,

S. Cichanouskaja į Lietuvą dėl Baltarusijos valdžios spaudimo atvyko netrukus po to, kai atsisakė pripažinti Aliaksandro Lukašenkos pergalę rugpjūčio 9 dienos prezidento rinkimuose.

Baltarusijos opozicija ir Vakarų šalys teigia, kad rinkimai buvo suklastoti, Baltarusijoje pusantro mėnesio tęsiasi masinės demonstracijos prieš A. Lukašenką. 

Daugiau apie situaciją Baltarusijoje – video reportaže:


Rašyti komentarą...
J
Jonys
2020-09-24 19:16:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Naikinti su ta virėja.Neo ji išrinkta,nei boba bus prezidentu. Tegu varo į Bulbašija puodų šveisti.
Atsakyti
-1

k
kitas koldūnas
2020-09-24 22:14:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
KAŽKOKS ABSURDAS! Juk galima išsakyti nepritarimą smurto naudojimui, galima įvesti sankcijas smurtą naudojusiems pareigūnams, tačiau suteikti idiotiškas viltis Cichanovskajai ir tuo skatinti ją utopinį karą, pasmerktą pralaimėjimui, tai yra PASITYČIOJIMAS.
Buitinis pavyzdys: netoli mūsų namų pradėjo statyti tiltą (viaduką). Gyventojai protestavo, kad bus triukšmas, kad bus oro užterštumas, tačiau nepavyko nieko pasiekti ir tiltą pastatė. Tačiau aš neparsidavėlis kažkokiems soroškinams! Aš kovosiu iki galo! Žmonės, pasakykit kokie mano šansai, kad tiltą nuims...
Atsakyti
0

N
Nu nu
2020-09-25 14:57:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
nejuokinkite voverių. To nebus ir niekas negriaus...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų