Sulauksime orų permainų, tačiau sinoptikai ramina – bobų vasara nesitrauks

Ketvirtadienį  Lietuvoje vyravo šviesūs, saulėti orai. Artimiausią naktį jie bus nevienodi. Rytinėje šalies pusėje įprasti, tai yra menkai debesuoti, kai kada su nemenkais pragiedrėjimais. Lietaus tikimybė čia nedidelė. Vakarinėje pusėje debesų bus daugiau, čia daug kur palis – dažniausiai ir trumpai, ir negausiai. 

Prognozuojama, kad penktadienį netolygumai išliks: rytinėje šalies dalyje orai bus šviesūs, debesuotumas menkas, čia lietaus tikimybė nedidelė. Vakarinėje pusėje debesų bus daugiau, ten kur nors truputį palis, bet dar mažiau nei naktį. Vėjas pietinių krypčių, smarkokas. 

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laisvalaikis sostinėje

„Kitaip tariant, rytoj – vis dar bobų vasara, tik ne visur vienoda. Rytinėje šalies dalyje debesuotumas bus menkas, bet naktį keli lašai nukristi gali. Vakarinėje šalies pusėje debesuotumas didesnis, ir naktį, ir dieną čia kai kur palis. Vėjas pietinių krypčių, naktį silpnas, dieną stiprokas. Rytuose naktį atvės iki 7–9, kitur liks apie 13–15 laipsnių, dieną šils iki 23–25, vakaruose 21–23 laipsniai šilumos“, – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Šeštadienį lietaus tikimybė menka. Orai bus šviesūs, bet pietryčių vėjas bus stiprokas. Naktį vyraus 16–18, dieną 22–24 laipsniai šilumos.

Sekmadienį gali palyti pietiniame šalies pakraštyje, kitur bus sausa ir šilta. Pūs sriprus rytinių krypčių vėjas. Naktį atvės iki 14–16, prie jūros bus apie 17, dieną vyraus 22–23 laipsniai šilumos. 

REKLAMA

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniečių gyvenimas pandemijos metu

Ką gi, belieka džiugiai apibendrinti, kad bobų vasara Lietuvoje bus ir šios savaitės pabaigoje, visą savaitgalį.

O štai ties centrine žemyno dalimi šiuo metu formuojasi didelė žemo slėgio sritis. Rytoj vakarine jos puse iš šiaurės į pietus per Angliją ir Prancūziją plauks vėsus oras, o rytine iš pietų į šiaurę kils labai šilti orai. Lietuva vis dar bus šio srauto kelyje, todėl čia bus vis dar labai šilta. Tačiau dėl ciklono įtakos kai kur truputį palis. 

Romoje rytoj palis ir šils iki 24 laipsnių. Barselonoje saulė, bet šils iki 20. Paryžiuje gražūs orai ir 14, Londone tiktai 13 laipsnių šilumos. Berlyne lietus, čia šils iki 16, Varšuvoje gražūs orai ir 23 šilumos. Į rytus nuo Baltijos bus labai šilta, vėjuota, lietaus labai nedaug. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų