Vilniuje į tvorą su VW įskriejo trys girti ukrainiečiai

Šeštadienį naktį Vilniuje sučiupti trys gerokai apgirtę vyrai, automobiliu VW atsitrenkę į geležinkelio tvorą. Sulaikytieji neprisipažįsta, kuris vairavo.

Girti ukrainiečiai automobiliu VW rėžėsi į geležinkelio tvorą Pelesos gatvėje (nuotr. Broniaus Jablonsko)
21

Prieš vidurnaktį į visai kitą iškvietimą Rasose atvažiavę policininkai bekalbėdami su liudininke išgirdo smarkų trenksmą. Pareigūnai nusprendė važiuoti pažiūrėti, kas atsitiko. Prie Rasų ir Pelesos gatvių sankryžos aptiktas į tvorą atsitrenkęs VW.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Girtų ukrainiečių avarija Vilniuje

Visai nedaug trūko ir VW būtų tvorą pralaužęs ir nulėkęs ant geležinkelio bėgių.

Prie mašinos aptikti trys statybininkai iš Ukrainos. Buvo tikrinamas visų jų girtumas: vyrai įpūtė daugiau nei pusantros promilės. Už tiek vairuotojui gresia baudžiamoji byla. Kas vairavo – išsiaiškins ekspertai. Iškviesti tyrėjai surinkti kvapų ir kitų įkalčių.

Du vyrai pasijuto blogai, todėl buvo iškviesti medikai. Policijos automobiliu vyrai išvežti į ligoninę, trečias vyras buvo nuvežtas tiesiai į areštinę.


Rašyti komentarą...
I
Ina
2020-09-20 09:32:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie mes dosnūs, prisiliuobę užsieniečiai trankosi, mes juos gydom, o lietuviai stybso priėmime po kelias valandas, nes vis veža ir veža susižalojusius girtuoklius.
Atsakyti
-1

B
Buki
2020-09-20 09:37:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visad sakiau kad kocholai idiotai neraliuoti!
Atsakyti
0

X
Xxx
2020-09-20 10:23:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per didelės algos, dar šnapsui lieka. Alga turi būt tokia, kad tik prasimaitint eitų ir dirbt pajėgtų. O geriausia, tai valgykloj mašėriai ir išvis pinigų neduot.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų