Per reidą Vilniuje įkliuvo dvi girtos vairuotojos, iš vienos bus konfiskuotas „Mercedes“

Naktį į šeštadienį Vilniaus policijai per reidus įkliuvo trys girti vyriškiai su paspirtukais ir  dvi girtos vairuotojos. Viena jų veikiausiai neteks savo automobilio.

Iki vidurnakčio Vilniaus apskrities policija miesto centre tramdė greičio viršytojus: jų įkliuvo net dvylika. Beveik visi sustabdyti greičio viršytojai važiavo su BMW.  Trys vairuotojai kurį laiką bus priversti atsisakyti vairavimo, nes greitį Geležinio Vilko gatvėje viršijo daugiau kaip 50 km / val. Nakties rekordininkas – 137 km / val. greičiu tuneliu lėkęs BMW vairuotojas.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naktinis reidas Vilniuje

Po vidurnakčio Kelių policijos pareigūnai atvažiavo į Pylimo gatvę. Buvo tikrinama, ar vairuotojai blaivūs. Pareigūnams įkliuvo dvi girtos vairuotojos. Viena jų greičiausiai praras automobilį, nes kaip paaiškėjo, girta sėdo prie vairo neturėdama teisės vairuoti - ši buvo atimta už Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

„Mazda“ vairuotoja įpūtė 0,93 prom. Mergina sakė alkoholio vartojusi prieš kelias valandas – gėrė vyno.

„Mercedes-Benz“ vairuotoja – 1,16. Girtumas lengvas, už tiek gresia maždaug tūkstančio eurų bauda ir mažiausiai metams atimama teisė vairuoti. Tačiau paaiškėjo, kad vairuotoja jau praradusi teisę vairuoti. Todėl greičiausiai bus skirta griežtesnė nuobauda – konfiskuotas automobilis.

Matyt ir dėl to įtūžusi vairuotoja į žurnalistus ėmė mėtyti citrinas.

Pylimo gatvėje įkliuvo ir trys girti vyriškiai su paspirtukais. Visiems nustatytas lengvas girtumas,  jiems gresia maždaug 80-ies eurų baudos. Su elektriniais paspirtukais važiavę žmonės sakė nežinoję, kad negalima važiuoti išgėrus. 


Rašyti komentarą...
M
Malakauskis
2020-09-19 09:23:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila mersiuka toki atiduoti nu nebent milijonais aplipus ir tai gaila butu zinos kaip vazinietis be teisiu ir dar isgerus kales blet
Atsakyti
-1

N
Nesuprantu...
2020-09-19 09:23:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
zmoniu zudiku veidus uzdengiate o isgerusios merginos rodote.Tai zudiku veidus rodykite,kad zmones zinotu ko saugotis o ne isgerusio zmogaus.Nepateisinu jos,bet tas viesinimas tai kazkas nenormalu.
Atsakyti
-15

A
As
2020-09-19 08:18:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip dbr aš klientus važinės...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų