Zuokas atsisakė vadovauti VASA: bus skelbiamas naujas konkursas

Vilniaus atliekų sistemos administratoriaus (VASA) direktoriaus konkursą laimėjusiam politikui Artūrui Zuokui atsisakius pareigų, Vilniaus miesto savivaldybė skelbs naują vadovo konkursą.

Artūras Zuokas (Fotodiena/ Viltė Domkutė)

Naujasis konkursas bus skelbiamas kitą savaitę. Savivaldybės teigimu, A. Zuoko atsisakymas vadovauti yra „brangiai kainavęs sprendimas“.

„Sostinės savivaldybei šio konkurso organizavimas, atranka ir skelbimų sklaida kainavo per 6,1 tūkst. eurų, tiek pat kainuos ir naujojo konkurso organizavimas“, – teigiama pranešime.

Rugpjūčio 25 dieną konkurse į VASA vadovo pareigas dalyvavo 10 kandidatų, jį organizavo savivaldybės pasamdyta personalo atrankos bendrovė.    

Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriaus vedėjos Linos Koriznienės teigimu, reikalavimų kandidatams keisti neplanuojama, bet siūlomo atlyginimo rėžiai bus peržiūrėti.

„Vadovybė šioms pareigoms iškėlusi aukštus lūkesčius ir lauks geriausių kandidatų, nes naujasis VASA vadovas ar vadovė turės sukurti konkretų planą, kaip bus įgyvendinama atliekų tvarkymo strategija Vilniaus mieste. Žinoma, tikimės, kad šįkart naujasis laimėtojas nepabūgs darbo ir iškart pradės dirbti“, – pranešime sakė ji.

Konkursą laimėjęs A. Zuokas BNS trečiadienį sakė nepasirašysiantis sutarties, kol asmeniškai neaptars savivaldybės įmonės perspektyvos su meru Remigijumi Šimašiumi. Savo ruožtu R. Šimašius teigė, kad su A. Zuoku kalbės tik tuomet, kai šis pasirašys sutartį.

VASA buvo įsteigta 2015 metais Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos sprendimu, įgyvendinant atliekų tvarkymo įstatymo nuostatas, arba vadinamąją atliekų reformą, ir siekiant užtikrinti efektyvų atliekų tvarkymo sistemos administravimą savivaldybėse.


Rašyti komentarą...
k
kitas koldūnas
2020-09-18 14:12:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
"VASA buvo įsteigta 2015 metais Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos sprendimu, įgyvendinant atliekų tvarkymo įstatymo nuostatas, arba vadinamąją atliekų reformą..."

Nusikaltimų vykdymas pasinaudojant tarnybine padėtimi dabar šiuolaikiškai vadinamas reformomis!
Atliekų šalinimo kompanija "Ecoservice" yra privati Zuoko įmonė oficialiai valdoma per statytinius. Zuokas, pasinaudodamas senomis pažintimis Vilniaus miesto savivaldybėje pašalino savo konkurentus - visas kitas atliekų šalinimo kompanijas Vilniaus mieste ir susikūrė monopolį.
Įsivaizduokite pavyzdį: Lietuvoje yra pakankamai telekomunikacijų bendrovių, konkurencija tarp jų mažino telefono ryšio kainas jau daugelį metų. Ir štai vyriausybė vieną dieną nutars palikti tik vieną iš jų, o kitom panaikinti licenzijas (motyvų prigalvos iš kosmoso). Kadangi nusikaltimas bus padarytas ne privataus asmens, o valstybinės institucijos, jis bus įvardintas, kaip kad dabar - REFORMA! Likusi vienintelė telefono ryšio bendrovė ims kelti kainas, kaip kad dabar, o žmonės bus nukreipiami diskutuoti apie kaimyninių valstybių problemas.
Yra žmonių, kalbančių, kad perpus sumažintų valdininkų atlyginimą. Mielieji, prasukus tokią, kitokią, panašią reformą, galima išvis neimti atlyginimo.
"Įsidarbino žydas sandėlio vedėju. Sandėlyje prekės geros, deficitinės. Praėjo mėnuo, du, trys... Jo klausia: - O kodėl tu neateini pasiimti atlyginimo?, Žydas atsako: - Kaip tai? Pas jus čia dar ir atlyginimą moka?"
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų