Suskubkite pasimėgauti orais – kiekviena diena bus vis šiltesnė

Sinoptikai žada, kad mūsų šalyje pirmadienio naktis bus debesuota, tačiau nešalta, o įdienojus situacija pasikeis į gerąją pusę. Tiesa, kai kurie Lietuvos regionai lietaus gali ir neišvengti.

Vasaros pramogos (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Pirmadienio naktį bus apie 15 laipsnių šilumos. Įdienojus temperatūra pakils iki 20, tačiau šiauriniuose rajonuose susiformavę debesys dar laikysis, kai kur gali ir palynoti. Pajūryje pūs gūsingas vakarinių krypčių vėjas, tačiau dienos eigoje nurims. Diena bus saulėta ir graži.

Klaipėdoje dieną šils iki 18, Šiauliuose, Panevėžyje iki 19. Utenoje laipsniu vėsiau. Kaune, Vilniuje 20. Varėnoje taip pat 20. Druskininkuose šilčiausia iki 22 laipsnių šilumos.

Antradienį bus dar šilčiau. Vilniuje, Kaune 23, Klaipėdoje 19.

Tuo metu trečiadenis primins vasarą – Vilniuje dieną bus 25, Kaune 26, Klaipėdoje 19 laipsniai šilumos.

O štai Europos pietinėje ir centrinėje dalyje vyrauja šilti, kai kur galima sakyti, dar vasariškai karšti orai. Šiaurinėje dalyje artimiausią parą dar jausis ciklono įtaka, tačiau jis palengva trauksis. Tad ateinančios savaitės pradžia bus šilta ir pas mus, galėsime pasidžiaugti saulės spinduliais. Bet apie viską išsamiai. Verčiame platųjį žemėlapį, o vaizdas ten toks:

Lisabonoje 24, Barselonoje 25 šilumos, Romoje 33, tiesa, šiek tiek debesuota. Paryžiuje saulė ir 34. Londone taip pat saulėta ir šils iki 27 laipsnių šilumos. Šiaurinėje dalyje matyti daugiau debesų. Berlyne 27, Varšuvoje 24, Minske 19, Maskvoje 18, Rygoje debesuota ir 19 laipsniai šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų